• M94
    1.2k
    Znate šta će se desiti na kraju?
    Dinamo će ostat klub od navijača a Hajduk će preuzet Tommy ili neko sličan, uz svo popovanje o jedinima ispravnima, ostali su Mamićevci i u rukama politike itd.
    Mark my words. :wink:
  • Medvedgrad
    257
    Dakle moguće da Mamić preuzme do 50% Hajduka?
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ovo je popriličan wishful thinking. Čim sam pročitao, već su mi na pameti bila 2-3 modela u kojima Tomislav Mamić upravlja klubom bez NH-a, a da ni jedna odredba ovog ugovora nije prekršena.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Nama je super dok je ta bagra tamo na vlasti..samo nek ostanu
  • čovjekjogurt
    617
    "I nama triba jedan Mamić"
  • E46
    634
    Također vec sam rekao da je klub u predstecaju a mađarska
  • dinamoharambaša
    8
    Kak stoji situacija sa prodajom Osijeka? Rekao da bi mogla biti službena objava u ponedjeljak.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Na temelju čega si došao do tog zaključka?

    Nije retoričko pitanje, iskreno me zanima jer nije baš da se piše o tome ili da se nešto značajno dogodilo, a ovo je predikcija u stilu oneoga kad Vugrinec za igrača koji je sletio u Zagreb prije dva dana napiše da potpisuje popodne.
  • dinamoharambaša
    8
    Da ništa se ne piše o tome pa me zanimalo dal ima nešto što kolega E46 zna, a još nije izašlo u javnosti. Ali da vjerojatno su to bili samo tračevi.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Bio jučer štand Red Bulla pokraj Pampasa. Sve jasno.
  • flexXy
    2.3k

    I ona vrata na napuhavanje od Ozujske, mislim da se sprema neka velika suradnja. Cudi me da jos nista nije isplivalo u javnost.
  • NORTE
    11.4k
    I ona vrata na napuhavanje od Ozujske, mislim da se sprema neka velika suradnja. Cudi me da jos nista nije isplivalo u javnost.flexXy

    Ožujsko je sponzor repke.
    Nema to veze s nk osijek.
  • flexXy
    2.3k

    Znam, nadovezao sam se sarkazmom na sarkazam Malog Zeusa :smile:
  • mali M
    5k
    ✓ Za slučaj da Tommy protivno odredbi stavka 1. ovog članka stekne veći udio u HNK
    Hajduk Split š.d.d. od dopuštenog, dužan je udruzi „Naš Hajduk“ prenijeti u vlasništvo
    odgovarajući dio dionica kojima je on vlasnik i koje će steći ubuduće.
    badjibadara

    ✓ Udruga „Naš Hajduk“ ovlaštena je od Tommy-ja u određenom razdoblju preuzeti
    upravljačka prava (Tommy-eva kvota u nadzornom odboru)
    ✓ Tommy-ju pripada ovlaštenje da u svako doba i prema vlastitoj procjeni prebaci svoja
    upravljačka prava na udrugu „Naš Hajduk''.
    badjibadara

    Ma slažem se skroz s tobom da je ovo wishfull thinking ali daj ti snimi buraz ove stavke? Pa to su takvi reketari, ja neznam tko sa gramom mozga ulazi u ikakav partnerski odnost s njima?Jer može Tommy njih preveslati na sto načina, ali imaš posla sa tulipanima bez mozga koji će ti razbijati izloge na trgovinama svaki tjedan i palit kontejnere pred kućom, uz obavezne prijetnje djeci, ženi, široj i daljoj rodbini...

    Netko je ranije napisao kako toliko firmi želi sponzorirati Hajduk, pa kako nebi željeli, jednom kad dođe sve na naplatu, rasčohat će ga ko cucki.. svako bi želio dio zemljišta na Braču ili na nekim drugim lokacijama... Nebu im ostala ni petokraka na zastavi kad jednom sve stane..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.