• don
    5.5k
    zar ti nisi nabavio ulaznicu? i to 4

    4 ulaznice za Bayern su v zepu[/quoteDani Olmić
  • Dani Olmić
    222
    jesam brate, al sam to preko Bayerna nabavio i fali mi jos 1 za blok BBB
  • Paggini
    19.6k
    Brat planira sam napunit cijeli stadion
  • criticus
    2.2k
    Brat planira sam napunit cijeli stadionPaggini

    Da ovo nije "kartu viška možda, kartu viška možda" tip?
  • NitkoBitan
    17k
    Ljudi si mogu isplatit pola godisnje samo ustupanjem drugima za Munchen, London, Salzburg i Bratislavu :rofl:
  • Dubbbrava
    446
    Mislim da se samo s godišnjom za Bratislavu i Salzburg to moze racunat da se isplati a kamoli za Munchen i London.
    Netko tko ima godišnju a nemože ić stvarno može i zaradit na kraju krajeva
    Pa pola godisnje kako ti gore kažeš za sjever je bilo 85,00 EUR, netko tko nema godišnju je spreman to platit samo da zna da može imat kartu tipa za Bratislavu gostovanje.
    Tu smo si svi već 3 boda praktički upisali a najbliže nam je
    Jebote u kojem vremenu mi s Dinamom danas živimo :nerd:
  • Guinness
    2.2k
    Netko tko ima godišnju a nemože ić stvarno može i zaradit na kraju krajevaDubbbrava

    Netko tko ima godišnju mu sigurno nije ni na kraj pameti nije to prostituirati okolo.
  • Jaro
    7.3k
    ponistiti godisnju i dovidjenja... prednost pri kupnji gostujucih imaju godisnjaci pa clanovi, ovako netko prodaje tu prednost pitajbogakome tko ocito nije htio godisnju, a moguce ni clanstvo - onda neka ceka svoj red. A ovim medijatorima pitanje - koja je razlika izmedju tebe i onog s njuskala?
  • BeckaSkola
    80
    Ne zive svi navijaci Dinama u Zagrebu pa imaju mogucnosti ici na svaku domacu tekmu pa im se isplati uzeti godisnju kartu. Evo ja naprimjer zivim u Becu i naravno da nemam godisnju kartu. Zato platim i duplu cijenu za clanarinu jer nisam hrv. drzavljanin. Ali mi je 2 1/2 sata do Salzburga i manje od sat vremena da Bratislave pa mozda ima neka srodna dusa da mu ustupi godisnju za Salzburg/Bratislavu jer ekipa i ja pokusajemo na sve moguce nacine doci do ulaznica za te dvije tekme. :pray:
  • xavier
    12k
    Zato platim i duplu cijenu za clanarinu jer nisam hrv. drzavljanin.BeckaSkola

    Platiš cijenu za dostavu u Beč, a ne iz razloga što nisi hrvatski državljanin.
  • badjibadara
    3.1k
    srodna dusaBeckaSkola

    Dobra duša
  • masacusec
    3.5k
    Dobra dušabadjibadara

    Ne ispravljaj ga! Možda traži nekog sličnoga sebi...s dušom
  • Bosskovitz
    11.7k
    mozda ima neka srodna dusa da mu ustupi godisnju za Salzburg/Bratislavu jer ekipa i ja pokusajemo na sve moguce nacine doci do ulaznica za te dvije tekme.BeckaSkola

    Vjerojatno si mislio dobra, a ne srodna duša, no u tome nema ništa dobro.

    Ajde Munchen i London, tamo će biti svega, ali za Salzburg i Bratislavu će biti zeznuto doći do ulaznica i onaj tko bi tebi ustupio svoju godišnju - aktivno bi ju oduzeo kolegi godišnjaku koji bi možda izvisio za ulaznicu jer si ju ti kupio kao lažni godišnjak. A on, koji je tu stalno, ipak ima malo veće pravo na nju od tebe.

    Nemojte to raditi, osvjestite malo postojanje navijačke zajednice kao takve i neke vrijednosti poštenja koje bi u njoj trebale postojati.
  • LaznjakProsineckog
    642
    6 karata nabavio za Bayern, ali sjedimo 2x 2x 2x, na sektor 1 i 2, dobio ulaznice i potvrdu od Bayerna danas, tako da vi koji ste se prijavili očekujte ovih dana pozitivan ili negativan odgovor (overbooking je)
  • BeckaSkola
    80
    Hvala sto si tako dobar i ispravio moj, mozda ne savrseni, hrvatski jezik. :roll: Rodjen i odrastao sam u Becu tako da mislim da je to ipak okej. Ma da dobro znam sto znaci srodna dusa ali ipak nekim ljudima humor nije jaca strana. :snicker:

    Nebi "oduzeo" nekome tko zeli ici nego nekome tko svakako ne planira ici na ta gostovanja. "Kolega godisnjak" sigurno nece izvisiti ako pokusa kupiti kartu cim krene prodaja. Jer ako ju stvarno zeli, uzet ce si tih 5 minuta vremena za to.

    Prestanite se praviti da postoje samo navijaci Dinama u Zagrebu. Ovo su jedne od rijetkih mogucnosti prisustvovati uzivo utakmicama voljenog kluba jer uz obiteljske i poslovne obaveze je skoro pa nemoguce dofurati svaki drugi vikend do Zagreba na tekmu.

    Cijena dostave je 20€ za najobicniju kuvertu? Naravno, na dijaspori je moze najlakse zaraditi :smirk:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.