• NitkoBitan
    17k
    Cijena dostave je 20€ za najobicniju kuvertu? Naravno, na dijaspori je moze najlakse zaraditiBeckaSkola

    Rodendansku cestitku isto treba poslat, naravno odvojeno...

    Btw. za dijasporu je uclanjivanje preko povjerenika 25e, a takoder se mozete uclanit u fan shopu kad dodete u Hrvatsku, isto je jeftinije.

    Jbg proslo bi se jeftinije da tako vecina razmislja pocetkom godine na vrijeme, a ne jer im hitno treba online clanska za gostovanje u Munchenu.
  • BeckaSkola
    80
    Ako mislis na mene u vezi clanske grdno se varas. :blush:
  • Sixthway
    457
    mnogi žive pa neidu na sve utakmice, ja sam godišnjak koji izgubi 3 sata vožnje do i od Zagreba, još nisam propustio utakmicu niti ne mislim. A godisnju nedam ni rođenom bratu na 5 minuta , mnogi se švercaju preko tuđih godisnjih.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Nebi "oduzeo" nekome tko zeli ici nego nekome tko svakako ne planira ici na ta gostovanja.BeckaSkola

    Itekako bi oduzeo. Nadam se da se godišnje neće ovako prostituirat okolo.
  • Dinamovac
    5
    Jel zna netko kome se treba javit za mijenjanje imena i prezimena na ulaznoci.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Hvala sto si tako dobar i ispravio moj, mozda ne savrseni, hrvatski jezik. :roll:BeckaSkola

    Nije mi bila nikakva namjera zezati te zbog jezika, ali kad kažeš da tražiš "srodnu dušu" to znači da tražiš curu (ili dečka, ovisno o sklonostima). A mislim da nisi to tražio :)

    Nebi "oduzeo" nekome tko zeli ici nego nekome tko svakako ne planira ici na ta gostovanja.BeckaSkola

    Ako ima 1.100 karata, a 1.101 godišnjak želi ići na utakmicu (vjeruj mi, željet će ih više), onda si oduzeo nekome tko želi ići na utakmicu. Nitko se ne pravi da postoje samo navijači Dinama u Zagrebu, dapače za vjerne navijače van Zagreba se uvijek pronađe način, ali nemoj ni ti koristiti Zonu da bi pokušao prevariti klub i nekog od navijača koji ima prednost kupovine pred tobom.

    Pravila o prvokupu postoje s razlogom. Bilo bi super da svi kod kojih gostujemo imaju Allianz Arene pa da gotovo nitko ne izvisi i bude nas 10.000, ali to nažalost nije tako. Sustav prioritiziranja služi upravo zato što su mjesta ograničena i da bi spriječio situacije u kojima netko tko gotovo nikada ne ide na utakmice dobiva ulaznicu ispred onoga tko je na njima redovit. Rekao bih da mi je žao ali mi nije žao jer je to jedino zdravo, održivo i normalno.

    Nadam se da se godišnje neće ovako prostituirat okolo.SjevernaStrana

    Vjerujem da neće, godišnjaci bi trebali znati i vjerojatno u ogromnoj većini znaju vrijednost te iskaznice i što ona predstavlja mimo same novčane vrijednosti.
  • strumfich
    221
    Jel se zna kolko smo karata dali tovarima za jug?

    Edit: sorry, kriva tema
  • Dubbbrava
    446
    U kojoj je temi onda tvoje pitanje?
  • Jaro
    7.3k
    kod matičara...
  • Big Daddy
    1.1k
    Prenosim:


    Poštovani, prodajem 4 ulaznice za utakmicu Bayern München protiv Dinamo Zagreb 17.09.2024.
    Slobodno se javite u PM
    WhatsApp: +4915510118493
  • Facke
    3.6k
    Da prosljedim pitanje kolege

    "Imaju prijatelje s godišnjim, ali prijatelji ne idu. Mogu li vlasnici godišnjih kupiti na drugo ime? Hoće li se provjeravati? Ti koji žele ulaznice su članovi, ali se boje da neće ostati ulaznica."
  • jedan u nizu
    8.2k


    Evo citirat cu Bossa ovdje, nemojte raditi takve cirkuse


    onaj tko bi tebi ustupio svoju godišnju - aktivno bi ju oduzeo kolegi godišnjaku koji bi možda izvisio za ulaznicu jer si ju ti kupio kao lažni godišnjak. A on, koji je tu stalno, ipak ima malo veće pravo na nju od tebe.

    Nemojte to raditi, osvjestite malo postojanje navijačke zajednice kao takve i neke vrijednosti poštenja koje bi u njoj trebale postojati.
    Bosskovitz
  • Neron53
    589

    Vlasnici godisnjih mogu kupiti na drugo ime ulaznice samo ako su ti drugi takodjer vlasnici godisnjih :)

    Clanovi ili neclanovi mogu takodjer kupiti godisnju na ime vlasnika te godisnje ako im ovaj dozvoli te ici na vlastitu odgovornost. Nema garancije da ce 100 posto uci ali praksa nam govori da se ulazi i tako u 99 posto slucaja, ako ne privlacis paznju na sebe, nisi mortus janpi i sl.
  • Ivan0302
    464
    Ako netko ima kartu za sjever dole viška ili znaju da neće netko ići, treba mi jedna pa nek mi se javi u privatno.
  • deda
    32.5k
    Budi strpljiv povremeno se pojavljuju u ponudi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.