• Sajla
    5k
    Toni Fernandez, 16 godina i 33 dana, zabija svoj prvi gol za drugu momčad Barcelone i tako postaje najmlađi u povijesti koji je to uspio. ako ovako nastavi...

  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ovaj pokusava biti nekakav Medic za siromasne, ali ne vjerujem da ce bti toliko uspjesan u razaranju nekog kluba.
  • Raul
    115
    Meni je iskreno žao što je Bale imao toliko ozljeda jer je mogao biti u top 5 igrača ove generacije, iako je osvojio mnogo toga sa Realom.
  • xavier
    12k


    Bale je imao karijeru kakvu je želio imati. Jednostavno nije u glavi Ronaldo/Modrić tip igrača i jasno je rekao kako mu idu prioriteti (Wales, golf, Real).
  • Raul
    115


    Ma znam da nije, šteta jer je definitivno mogao još igrati i dominirati na najvećoj sceni da je imao drugačije prioritete.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Prosinecki s Crnom Gorom primio 2 gola u prve minute :lol:
  • Krizy
    43.1k
    Odlično!
  • Krizy
    43.1k
    Haaland je zabio 9 golova u prva 4 kola.
    Najviše golova, ne računajući City, zabili su Liverpool, Aston Villa i Chelsea - po 7.

    Zabio je više golova od svih klubova nakon 4 kola.
  • Dzoni
    616
    Nottingham Forest je prvi put pobijedio Liverpool na Anfieldu još od veljače 1969.
  • xavier
    12k


    Kako je komentator utakmice parafrazirao poznatu izreku "neće nitko ostaviti Forest bez pobjede na svom terenu 55 godina" :cool:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Toliko mi je drago zbog Foresta :grin:
    Poceo sam ih jako simpatizirati prije 10ak godina i bas mi je drago sto su evo vec par godina u Premiershipu.
    Ove godine uz Nuna Espirita Santa i dobra pojacanja, se nadam da se nece boriti za opstanak vec da ce biti nekako sigurni u sredini tablice.

    Kad gledas njihovu povijest shvats sto znaci izvanserijski trener. Brian Clough je cudesa napravio s njima (i s drugim ekipama koje je vodio) i dvaput pokorio Europu.
    Postoje danas fenomenalni treneri, ali nema sanse da bi jedan Guardiola sa jednim Swanseajem recimo dvaput osvojio Ligu prvaka.
  • xavier
    12k
    Postoje danas fenomenalni treneri, ali nema sanse da bi jedan Guardiola sa jednim Swanseajem recimo dvaput osvojio Ligu prvaka.jedan u nizu

    Načelno se slažem, ali moraš uzeti u obzir bitnu razliku ondašnjeg i današnjeg nogometa. Razlika između boljih i lošijih momčadi bila je puno manja nego danas.

    U ono vrijeme mogao si imati 3 stranca što znači da si za dobru momčad morao nekako pronaći dobrih 10-ak domaćih igrača što je bio duži proces. Danas top momčadi kupuju igrače iz cijelog svijeta i zna se dogoditi da startaju bez domaćeg igrača u prvih 11, a isto tako, odlični igrači znaju biti van prvih 15-20 na takvim rosterima.

    Sve to naravno ne umanjuje veličinu trenera kao što je Clough.
  • Infinity
    16.3k
    Brian Clough je cudesa napravio s njima (i s drugim ekipama koje je vodio) i dvaput pokorio Europu.jedan u nizu

    Ali je s tada vrhunskim Leedsom bio ocajan.

    Meni sjajan trener, The Damned United meni sjajan film, ali isto tako dokaz da ocekivanja ne mogu uvijek biti ispunjena i da je nogomet upravo zbog toga sjajan.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Razlika između boljih i lošijih momčadi bila je puno manja nego danas.xavier

    Istina.
    Makar mozes djelomicno reci i da je danas tako sa mogucim novcanim ulaganjima. Danas je nekako novac bitniji od trenera.
    Ako imas novca, i sa prosjecnim trenerom mozes napraviti rezultat iznad ocekivanja. Ali ako nemas novac, i sa izvanprosjecnim trenerom nemozes napraviti izvanprosjecni rezultat.

    Ali je s tada vrhunskim Leedsom bio ocajan.Infinity

    a ne znam jel postoji trener na svijetu koji moze napraviti nenormalne stvari u svakom klubu koji dode.

    Film nisam pogledao, ali svakako ide na listu za gledanje uskoro :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.