• Tongo Doumbia
    4k
    Apsolutno volim Luku Modrića i smiješno je pričati o njegovoj karijeri.

    Ali ovaj slobodan udarac će opet, kao da gledam, pokrenuti "ostani tu" i "imalo bi smisla" kampanje, čega sam se potajno pribojavao. Naravno, da ne spominjem kolika će krila to dati Daliću sa "esam vas sjebo" stavom.

    Pa će nam se uskoro dogoditi neka kvalifikacijska, važna utakmica i njegovo možebitno izdisanje u pedesetoj minuti, pa će ga se opet vrijeđati i tražiti oproštaji i glave.

    Nisam protiv njegovog ostanka u reprezentaciji, čovjek igra u Realu. Ali sam isto tako za ulaske od neke šezdesete minute, gdje realno može dati još više s padom ritma utakmice i svojim jebačkim znanjem kojeg posjeduje.
  • Big Daddy
    1.1k
    Budimo realni, ja ji bio najsretniji da si naš Petko izbori toliko šansi
  • dd29
    535
    Naš korner
  • Big Daddy
    1.1k
    Kaj da izgubimo, bi to bolje bilo? Samo da se Dalic sjebe? :monkey:
  • Krizy
    43.1k
    Moj Lewandowski, nije ti ovo La Liga nego Šutalo
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ovakvog bi se podlog izvlačenja iz konteksta tajne službe SFRJ posramile.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Šutalo kad budeš prolazio pored svlačionice Poljske izbaci Lewandovskog iz dzepa.
  • mlinchica
    1.8k
    Jel netko već pitao mladog Matanovića za koji hrvatski klub navija? :grin:
  • dd29
    535


    Čovjek je naš najbolji igrač, koliko god godina imao. Kad bude bilo boljih, igrat će oni.
    Ako može igrati svaku 90 za reprezentaciju, a očito može, nek igra.
    On i kova su nivo iznad ostalih veznjaka.
  • Crle
    510
    Matanović je top igrač koliko ulazi u prilike. Kada krene zabijat to će biti baš trpanje. Treba ga samo "istrpit" malo.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    odlicno igramo, ali ovoliko neiskoristenih sansi nam samo moze proci protiv ovakvih ekipa (uz svo duzno postovanje Poljskoj), protiv jacih ekipa nebi bilo bas ovako veselo.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Jel netko već pitao mladog Matanovića za koji hrvatski klub navija?mlinchica

    Koji vam je najdraži hrvatski klub?
    - Zato što imam rodbinu u Zagrebu moram reći da sam dinamovac. Nisam onaj baš najveći fan Dinama, no ako me netko pita Hajduk ili Dinamo, kažem – Dinamo. Imao sam u Zagrebu i baku i djeda, ali preminuli su prije godinu-dvije.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Inače, Hrvatska, generalno i realno, prilično solidna u ove dvije utakmice.

    Ovaj sustav s tri iza je naša budućnost, pa se stvarno nadam da ga se neće previše čačkati. Određene varijacije su naravno uvijek moguće shodno ozljedama i rovitima.

    Puno bolje i obrambeno danas. Poljska naravno nije Portugal ali se dalo primjetiti da je i tamo ulaskom Ćalete izgledalo puno bolje. Koliko pratim, on u Lyonu igra prednjeg u "trojci" i to se jasno vidi.
  • Big Daddy
    1.1k
    Tvoje misljenje. Ali opasno je zeljeti Dalicu lose i da ne bude u pravu, pa s tim smo svi u kurcu. I ja ga ne volim, i ja ga kritiziram, i mene zivcira zbog Perisica ili Vlasica, ali brate mili, kaj se mene tice nek bude u pravu i osvoji Ligu Nacija i naslov svjetskog prvaka, pa bek nam se Dalic kaj se mene tice, kak ti velis „esam vas sje*o“ smije u facu. HRVATSKA IZNAD I PRIJE SVEGA!
  • Bernard
    514
    Sudac peder
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.