• Sajla
    5.1k
    Zaboravil bum da sam član jedino ak me posjeti Alzheimer, a spreman sam i platiti unapred višegodišnje ili doživotno članstvo, odnosno aktivirati trajni nalog ak bi to bila alternativa. Ima nekaj u tom ritualu produljenja, slažem se, i zato sam odmah u prvim danima siječnja bil u shopu na stadionu da to napravim. A za 2025. godinu se nadam da bum kroz aplikaciju 1.1. nakon polnoći, a nakon kaj izljubim najbliže, mogel produžit članstvo u Dinamu pa kroz koji dan ili tjedan u shopu na stadionu i podignul fizičku iskaznicu. Najbolje od oba sveta, digitalnog i fizičkog, kaj ne?
  • Jurki
    11.7k
    Ima nekaj u tom ritualu produljenja, slažem seSajla

    Bravo.. ova me recenica podsjetila na dan kad smo glasali..
    oblekel sam si Dinamovu majicu, otisel na kavu i pelinčeka.. i ispunil svoju građansku i dinamovsku duznost... pa bu tak i z produzenjem clanstva.
  • Big Daddy
    1.1k
    Danas do sada samo 150 novih clanova, i odnosu na prosle dane di smo svakodnevno imali 500-800 puno manje. No jos je mlad dan, nije valjda zastekalo
  • Liks90
    1.9k
    sve je to dobro, imali smo abnormalno velike brojke…
  • Dubbbrava
    446
    Liks jel otišlo kaj ZG i SG u međuvremenu od jučer?
    Sad kužim da sam kriva tema, može odgovor tamo
  • NitkoBitan
    17k
    Vidjet cemo sutra/preksutra boom u brojci clanova kad dijaspora sazna da se moze uzet online za Munchen i da clanovi imaju prednost.
  • Neron53
    591
    Mozda je malo previse da u istom trenutku imamo u ponudi ulaznice za derbi, minhen i pakete za LP.
    Sve se onda razvodni
  • M94
    1.2k
    Vidjet cemo sutra/preksutra boom u brojci clanova kad dijaspora sazna da se moze uzet online za Munchen i da clanovi imaju prednost.NitkoBitan

    Ako ostane išta od godišnjaka.
  • NitkoBitan
    17k
    Nema sanse da godisnjaci sve uzmu. Pa karata za Munchen ima skoro kao godisnjaka.

    Vidjet cemo na kraju koliko ce godisnjaci uzet u prvokupu, mislim da ce se radit o realnoj brojci od oko 1500 karata (sto je isto odlican udio - 1/3). Realnoj kazem zato sto vjerujem da ce bit i onih godisnjaka koji nece ic ali ce dat nekom svom podatke.
  • bluepower86
    929


    Ne bih se slozio.Pretpostavljam da ce otici oko 3000karata mozda i vise od te cifre samo od godisnjaka.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ne slažem se za trajni nalog. Naviku produženja članstva treba njegovati svake godine.Felip

    Pa neće to biti obvezno nego moguće, pa tko voli. Za klub je svakako bolje da sto vise clanova ima automatsku baplatu.
  • deda
    32.6k
    44.600 završava 8.9.

    281 novi danas.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mozda je malo previse da u istom trenutku imamo u ponudi ulaznice za derbi, minhen i pakete za LP.
    Sve se onda razvodni
    Neron53

    Slažem se. Pakete za domaće utakmice LP su komotno mogli pustiti u prodaju poslije Bayerna.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Navijači su čudne biljke. Da nas slučajno Bayern natambura u Munchenu, sigurno se paketi ne bi prodavali istim tempom unatoč tome što je sve osim poraza tamo čista nogometna senzacija.
  • deda
    32.6k
    9. rujna zaključujemo s 44.950 članova.

    350 novih danas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.