• CastAway1986
    1.4k
    Da stvarno se spamala tema ali evo usporedba Bjelicinog i ovog Dinama ako moram birati onda ću reći Bjeličin s tim da ova sigurno ima većinu širinu i samim time veći potencijal pa se nadam da će i nadmašiti Nenada u rezultatima..Iskreno milina mi je i sad pogledati reprize nekih europskih utakmica pod Bjelicinom
    Za ove što su tu pisali usporedbe igrača samo ću reći da se Dilaver npr previše podcjenjuje i njegov doprinos Dinamu tada a ovima što kažu da je Ogiwara bolji od Leovca nemam šta reći osim se nasmijati..
  • vjeko1701
    8k
    Dambrauskas od ekipe koja je prodefilirala HNLom.Zagi

    Nikad pa ni onda...
  • Zagi
    7.6k
    Zašto ne?
  • vjeko1701
    8k
    Na stranu one priče o raju kad su ga napucali...to je ok. Ali mislim da nama treba karakter.

    Dambrauskasa bude mi uvijek obilježilo kad je na GV odigrao 1:1 s Bjeličinim Osijekom dolazi do Bjelice i govori mu "1-1, two points for Dinamo" na kaj mu Bjelica slegne s ramenima u stilu "A kaj bi ti ja" ko da mu je trebao pustiti il nekaj.

    Momčad mu remizira i umjesto da čestita protivniku ili nekaj, on odmah Dinamo u usta. Jednostavno karatkreno nekako lignjast.
  • Ludovic IX
    7.2k
    rupu u učinku? Koliko je lani zabio i asistirao?
  • tp1997
    268
    Prošla sezona mu je, ako se ne varam, bila i najefikasnija, a opet nije zabio niti 20 golova u svim natjecanjima.

    Niti jedne godine nije došao do te brojke, a treba uzeti u obzir i koju količinu golova je dao iz jedanaesteraca. Svaka čast na asistencijama, ali manjak napadača u 16 metara ostavlja popriličnu rupu u smislu golova, pogotovo kad igraš s jednim napadačem. Asistencije bi skupio i netko drugi, vjerojatno i više njih pogotovo kada bismo imali klasičnog centarfora koji prati akciju i dolazi u završnicu.

    Ponavljam, Petković ima svoje izražene kvalitete, ali ne znam imamo li trenutno u rosteru igrače koji će pokriti njegove izražene mane
  • Zg123
    215
    Neki stvarno pretjeruju, tu se kuka sto nismo razvalili Rijeku i Osijek, sto su nam Azeri stvorili puno prilika a razmontirali ih ukupno 5:0.

    Kad se vec povlace paralele s Bjelicom on bas i nije briljirao u derbijima i to bi bilo nekad negledljivo, sjecamo se samaranja od strane Rijeke u finalu kupa, zamisljam histeriju da nas je Rijeka nasamarala tako u kupu prosle sezone, nekako imamo previse internet navijaca koji jedva cekaju popljuvati nekoga i izbaciti negativnu energiju iz sebe
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Sta ce bit tek kad sve ostane u klubu :yum:
  • cron1ck
    1.7k
    Momci pitanje, prijavio se u petak za obilazak stadiona, ali još nisam dobio nikakav odgovor na mail, koliko se inace ceka da potvrdu termina?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Momci, ja sam mislio da je ovo tema DZG o svemu pomalo, a ne transferi :chin: :joke:
  • pjetlić
    7


    ja sam dobio u roku 20ak minuta, bio je radni da ujutro.
  • NitkoBitan
    17k
    Lijep teren... a mi smo prije nekoliko tjedana dizali paniku jer teren nije izgledao savrseno te su se malo cesce oklizavali igraci :sweat:

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.