• E46
    634
    Ma nekako je u toj prvoj Ligi prvaka svojim prisustvom uvijek navlacio dva stopera na sebe pa je ostavljao puno prostora Orsicu i Olmu, jednostavno djelovao mi je kao igrac vise a ne terenu a sada mi djeluje kao igrač manje, kolko smo puta vec ove sezone u Europi i HNL od straha da ne primimo gol ili jer nismo konkretni vikali u televiziju-VADI PETKA VISE NABIJEM GA NA KURAC!!! ja cu bit iskren pa rec gotovo svaku tekmu...ali eto to je Petko sta da radis sa bitangom..
  • Captain America
    17.6k
    Nemoj mi Krznara spominjat. Beskicmenjak kojem je intelektualno-nogometni plafon razina slovenskog prvoligasa.NitkoBitan

    Nemoj Krkijevo nogometno znanje dovoditi u pitanje. Napravio je dobre rezultate u obje naše ekipe, u Mariboru i u Celju. Sjeti se taktičkog šamaranja Bjelice u Gradskom Vrtu krajem ljeta 2021. ili kako je pripremio momčad protiv Genka u Belgiji.

    Kod nas su mu prodana 2 od 3 vezna igrača par dana prije kraja prijelaznog roka bez da je dovedena zamjena. Lijevi bek je krpao s Franjićem jer opet tadašnje vodstvo nije reagiralo. Gavro je prodan da bi se donijela odluka da će se probat formacija s dvojicom naprijed.

    Nema man management jednog Bjelice, ali reći da mu je intelektualni plafon slovenski prvoligaš je potcjenjivački.

    Ako se ikad dogovori Dinamova filijala, bio bi mi prvi pick za trenera.
  • Daliban
    1.6k
    Meni je Krznar profil za pomoćnog. Taktički sigurno odličan, ali jednostavno nije vizionar. Jebiga, za top trenera trebaš i određenu kreativnu notu.
  • Zagi
    7.6k
    Krki je potpisao za Zorića kao svoj krajnji akt. Lojalnost prije morala.
    Ima i drugih tenera .
  • Daliban
    1.6k
    Jakir radi dobar posao, ali za budućnost bih držao oko na Šafariću. Meni Varaždin ove sezone igra fantastično, jedina zamjerka mi je povlačenje protiv Hajduka.
  • Jurki
    11.6k
    ali za budućnost bih držao oko na ŠafarićuDaliban

    Daj se malo skockaj. Kakvi Šafaric.. kakvi bakaraci.
    Stvarno su se pocele pisati gluposti.. tek tolko da se pisu.
    Ista stvar kao i kod igraca za pojedine pozicije.. tak i za trenera.. ono kaj nemas uvezi izvana.
    Ako zelimo da Dinamo bude ozbiljan klub.. takva imena se ne smiju ni u zajebanciji spominjati.
  • Zagi
    7.6k
    Dambrauskas od ekipe koja je prodefilirala HNLom.
  • Daliban
    1.6k
    Daj se malo skockaj. Kakvi Šafaric.. kakvi bakaraci.
    Stvarno su se pocele pisati gluposti.. tek tolko da se pisu.
    Jurki

    Polako.
  • Mihaljević
    9.8k
    Neva>LivakovicE46

    Popij si nešto, pa pročitaj opet šta si napisao
  • E46
    634
    Zasto? Meni je Neva bolji golman cjelokupno gledano
  • GaijiZG
    1.3k


    Necemo saznati ako ce braniti u kpmfornim sredinama poput Lokomotive ili nekog neambicioznog slovenskog prvoligasa.

    Niti će se razviti u toksičnoj pljuvačkoj sredini gdje ga navijači ne podnose jer je naš, i gdje ga klub koristi kao Pedra da sportski direktor ima na kog skrenut temu.
  • OsamŠest
    3.3k
    ali za budućnost bih držao oko na ŠafarićuDaliban

    Skroz smo usrali temu off topic upisima, pa ću još samo nadodati ovo..

    Nikako, ali nikako nakon Jakirovića ne bi zaboravio i isključio Banovića. Top u svakom smislu..
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Mozda malo nepopularno i mišljenje u manjini, al sa obzirom da je prošao transfer rok, ovu temu bi najbolje možda bilo pod ključanicu.

    Doslovno je sad ispisano pet stranica koje nemaju baš nikakve veze sa temom, nego rasprava o dojmovima čiji je Dinamo bio bolji, jači i kvalitetniji.
  • Zagi
    7.6k
    Joj daj, malo zabrazdimo i kaj sada?
    Sve su to transferi, bivši, sadašnji i budući :rofl:
  • Paggini
    19.6k
    nemaju baš nikakve veze sa temom, nego rasprava o dojmovima čiji je Dinamo bio bolji, jači i kvalitetniji.Navijač Dinama

    Od ovih 4570 stranica, brat bratu možda je 500 stranica vezano za temu :lol:

    Ne ključajte nam ovu Zona Dinamo svetinju!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.