• DrawTube
    4.7k
    Kako je klub onda došao do broja od 10 000 pojedinačnih? Ubrajaju li se i sponzori i sve lože u njihovu računicu?
  • Big Daddy
    1.1k
    Godisnje su tu uracunate, oko 4000
  • don
    5.5k
    Godisnje su tu uracunate, oko 4000Big Daddy

    pročitaj još jednom riječ pojedinačnih.
  • Neron53
    589
    Ljudi...svima je jasno da je jedan dan slobodne prodaje premalo za nas prosjek neclanova na tekmama. Na to je par nas odmah upozorilo nakon objave o hodogramu prodaje za derbi.
    Pa nije uklesano u kamenu da se ta odluka ne moze korigirati i zbog spore prodaje za povlastene , dan ranije staviti na karatanu. Svi mi kuzimo da je to radi pumpanja clanstva ali ima do kraja godine jos vremena za slicne akcije.
    Vjerojatno bi se radi toga i ulaznice za Bayern pustile najkasnije 11.9.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Sa godišnjima ( i onima koji su prepustili karte) bi to bilo 14k ulaznica. Još 7k u prodaji. Jel to u skladu s onome što se vidi trenutno?
  • Liks90
    1.9k
    kolko puta je rečeno “POJEDINAČNO” godisnje su godišnje , sponzori su uključeni i to je 10 000
  • LaznjakProsineckog
    642
    Ja mislim da to ranije treba puštati zbog ljudi koji idu na put, npr iz Slavonije, BiH i inozemstva itd. Da ljudi ipak znaju hoce li moci kartu kupiti, 4 dana da clanovi mogu kupit je dosta, po mom mišljenju, da tako ubuduće naprave bilo bi OK
  • Mihael2305
    22
    Pa ima npr situacija gdje smo se ja i frend s kvarta učlanili prije nekih mjesec i par dana, naime obojici nije stigla na adresu članska al nam kažu da dođemo do zapadne tribine taj dan i u tolko sati otp. Mi dođemo, kad ono 2 ženske iz kontejnera kažu da su tek počeli radit člansku.

    Mi nismo znali ko tu kog khm. I sad nas zanima kak da mi kupimo kartu a ima pun klinac do slobodne prodaje. Pretpostavljam da će bit reda od jutra na karatani ali mogli su bar stavit 2 dana prije tekme za nečlanove ili su nam mogli dat barkod nakon uplate za člansku i svi sretni.
  • NitkoBitan
    17k
    Lekcija za ubuduce - uclanjujte se online.
  • deda
    32.5k
    Ili na vrijeme.
  • Simpatizer
    270
    Lekcija za klub - napravi način da oni koji su članovi ali nisu još dobili člansku mogu kupit kartu kao članovi
  • jedan u nizu
    8.2k
    Lekcija za navijace - napraviti clansku na vrijeme i osiguras se za ligu prvaka, derbi i sve ostalo na vrijeme.

    danas je 07.09.2024.
    Ova clanska godina traje vec 251 dan. U toliko dana se ljudi nisu uclanili, cijelu godinu se zna da ce prednost na ulaznice imati clanovi. Prva utakmica sa prvokupom za clanove je bio derbi 17.12 prosle godine.

    ocekujem da ce sljedece godine dobar dio navijaca biti pametniji
  • Captain America
    17.6k
    Može li mi netko objasnit što je nagnalo navijača Dinama da se učlani u klub u zadnja 2 tjedna ako nije osjetio potrebu ni početkom godine, ni prije izbora, ni nakon izbora, ni nakon osvajanja duple krune?

    Ili ga je možda nagnala LP? :wink:
  • The Undertaker
    5.1k
    Ova clanska godina traje vec 251 dan. U toliko dana se ljudi nisu uclanili, cijelu godinu se zna da ce prednost na ulaznice imati clanovi. Prva utakmica sa prvokupom za clanove je bio derbi 17.12 prosle godinejedan u nizu

    Ja generalno uvijek krivim klub jer on prodaje uslugu i treba je prilagoditi kupcima ali ovdje sve rečeno stoji.
    Pravila se znaju odavno, vremena je bilo dovoljno i onaj tko ne može dobiti člansku na vrijeme (govorim o nekom razumnom roku za izradu) je sam kriv za to.
  • Neron53
    589

    Nemojmo biti takvi cinici.
    Klub ciljano poteze poteze da bi privukao sto veci broj clanova i hvalimo te poteze, a onda te koji se upravo tim potezima motivirani uclanjuju, obezvrijedjujemo .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.