• The Undertaker
    5.1k
    Što ti očekuješ, 100 000 angažiranih i za funkcioniranje kluba zainteresiranih članova?
    Dinamo je krenuo putem članske kvanitete (kao i Hajduk) i tu je svaki razlog za učlanjenje jednako vrijedan.
  • Crni86
    3.5k
    Nemojte bit veci katolici od pape. Svako ko je platio clanarinu ima pravo uzivati privilegije clanstva, makar uolata bila u 1. mjesecu ili 11. mjesecu.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Nisan tija ništa komentirat, al sad ću rec…ova masovna učlanjenja zadnjih par dana je isključivo radi karata LP. Popljuvajte me ako ocete,al nažalost sam uvjeren da je tako. Šta se čekalo do sad?
  • don
    5.5k
    Nisan tija ništa komentirat, al sad ću rec…ova masovna učlanjenja zadnjih par dana je isključivo radi karata LP. Popljuvajte me ako ocete,al nažalost sam uvjeren da je tako. Šta se čekalo do sad?BBB Sibenik

    da, jer Dinamovi navijači nisu imali izgrađenu kulturu učlanjivanja u klub, niti se tome davalo na važnosti, niti je itko znao koliko članova Dinamo ima.

    To se ne može promijenit za par mjeseci ali kroz godine može i to za sada odlično ide.
    Jer tamo neki Franko sa Jaruna koji je umirovljenik već 5 godina ne vidi svrhu za učlanjivanjem u klub jer je ta stvar bila zanemarivana od strane prošle uprave.
    Dinamovi navijači su puno brojniji od brojke članova, brojka navijača Dinama mogu reći ide i do miliona (naravno nisu svi iz hrvatske) i ljudi polako vide da će do karte teško doć i normalno da se zbog toga učlanjuju. Šta je u tome pogrešno? Pa i ako se učlanjuju samo zbog Lige prvaka a hnl neće j** 1%, i? Oni su to platili kao i mi i imaju pravo na to. Pa neka 20% tih ljudi se zaljubi u Dinamo u vidu hnl utakmica, znate li koliko je Dinamo puno dobio? A da ne govorim o novcima samo od članarina.
  • Captain America
    17.6k
    Klub ciljano poteze poteze da bi privukao sto veci broj clanova i hvalimo te poteze, a onda te koji se upravo tim potezima motivirani uclanjuju, obezvrijedjujemo .Neron53

    Po meni su Dinamovo, pub kvizovi i slične akcije pun pogodak za povećanje broja članova, ali učlanjenje cca 6K ljudi u 10 dana nakon ulaska u LP je znakovito.

    Vidjet će se u 1. mjesecu 2025. kolko će tih članova obnoviti članstvo, a koliko će opet čekati kolovoz.

    Dinamo je krenuo putem članske kvanitete (kao i Hajduk) i tu je svaki razlog za učlanjenje jednako vrijedan.The Undertaker

    Bit će da gledam previše idealistički na članstvo u Dinamu. Bar je klub zaradio pola Cordobine plaće samo od članarina u zadnjih 10 dana :smile:
  • Neron53
    589

    Sve 5 , ali ne mozemo hvaliti Dinamove poteze kojima upravo privlaci takvu "klijentelu" a onda te koji se odazovu pljuvati.
    Dinamo je ponudio upravo taj proizvod trazeci bas takve kupce.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ma kakvo pljuvanje daj ljudi uzivajte malo
  • jedan u nizu
    8.2k
    Svi clanovi su dobrodosli. Nebitno da li se uclanio prije 1 dan ili prije 250 dana, svako je dobro dosao.
    Neki ce biti clanovi samo 100 dana, otici na dvije utakmice LP, a neko ce obnavljati clanstvo jos 50 godina i otici na jos 700 utakmica.

    Sve vise ljudi ce poceti shvacati bitnost clanstva, a to pocinje tako sto ce uvidjeti sve benefite toga, a najaktualniji i najveci benefit trenutno je mogucnost odlaska na derbi ili na utakmicu LP.

    Govoriti da je klub kriv jer nije omoguceno svim clanovima isto je cista glupost.
    Svi su jednako informirani, do svih je mogla doci informacija. Do velike vecine je i dosla informacija ali su ju ignorirali. I kada je dosao trenutak, malo su zakasnili.
    Klub je svima jednako omogucio. Svi su mogli biti uclanjeni na vrijeme.
    Cak postoji i opcija da se uclanis sada u 5 do 12 da ces doci do karte.
    Jebiga.
    Naucit ce za sljedeci put.

    Dosta ljudi ovdje misli da biti clan znaci da ce ti se ljubiti stopala i lastiti cipele, i da ce ti netko doci pokucati na vrata i pitati zelis li ici na utakmicu lige prvaka, a da je na clanu samo da odgovori 'da' ili 'ne'.
    biti clan je privilegija i odgovornost. Biti clan znaci biti jedan od 44 000. Biti jedan od 80 000 jednog dana. Ne znaci biti prvi od 80 000, vec jedan od 80 000. Znaci uzivati jednaka prava kao ostalih 79 999 clanova. A ne imati vece pravo od ostalih 79 999.

    Jebiga.
    Naucit ce ljudi.
    Tek smo poceli
  • The Undertaker
    5.1k
    Bit će da gledam previše idealistički na članstvoCaptain America

    Ti, po meni, gledaš ispravno. Samo što klub ne gleda tako i onda se ljudima nema što zamjeriti.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Svi clanovi su dobrodosli. Nebitno da li se uclanio prije 1 dan ili prije 250 dana, svako je dobro dosao.jedan u nizu

    Slažem se da su svi članovi dobrodošli, ali nemoj mi pričat gluposti da je nebitno jeli se netko učlanio prije 1 dan ili je član godinama. To nikako ne može biti isto.
  • deda
    32.5k
    Broj prodanih paketa za LP je cca 3.000
  • Neron53
    589

    To nije isto u nasim.ocima, ali je u ocima kluba koji nabija statistiku :)
  • Zoran
    41
    Mene bi bilo sram ovdje cviliti oko toga dal mi je dosla clanska ili ne jer sam se “vidi frajera uclanio prije 2 tjedna”. Ja sam se uclanio u sijecnju i kupio godisnju odma prvi dan i te derbi fore me ne brinu. Vama nekima je problem 20 ili koliko eura za clansku, a za pive i cigarete se nadje. Mi smo vec kupili jebenu avio kartu za London u sijecnju iz Bratislave ( jer su iz Zagreba skupe). A da ne pricam da neznam kako cu do karata za utakmicu za Salzburg i Bratislavu. U Munchem idemo. Nisam iz Zagreba pa svaki put popusimo karte za Rijeku i Osijek radi malog kapaciteta gostujucih tribina. A vi sad ovdje 10 stranica cvilite o kartama za domace utakmice…uclani se u sijecnju ili veljaci i nebus imal te probleme… pozdrav za kolegu koji nije bio na utakmici od Bobanove oprostajke…
  • Ivan0302
    464
    koji je broj prodanih kompleta ulaznica po tribinama, ako se zna.
    Hvala unaprijed.
  • Dubbbrava
    446
    Zapad dolje zadnjih 100 ostalo za derbi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.