• Orc123
    7.8k
    Zasto mislim da ce Oliveras biti dobar u Dinamu?
    Pa zato sto je jasno ko dan da nama treba bek koji je jak na lopti, jak u kombinatorici, igrac sa velikim nogometnim IQ-om...normalno da ne ocekujem, nadam se u LP, da ce tamo biti starter odmah, ali u 80% utakmica hnl nama takav bek treba za razbijanje bunkera...tako da, ocekujem da dobi priliku....a ne da trune na klupi protiv Istre, Belupa, Varazdina i sl. Ko Ogiwara...koji ce nam k..ac protiv tih momcadi defenzivni bek!
  • ibro1986
    150
    kad ce moci igrat, protiv sibenika ili qarabaga?
  • Droljo
    8k
    Nema mali pojma di je došao... Kako lijevi bekovi prolaze ovod. :lol:
    Sretno ti bilo dečko.
  • skener
    873
    Predstavio se Jan Oliveras, lijevi bek, koji je nedavno došao iz Rome. Teško je, naravno, u ovakvoj utakmici izvoditi neke zaključke, no, mladi Španjolac 'ima nešto'.

    "Vidi se da još ima fizičkih nedostataka, ali želimo ga što prije dovesti u natjecateljski ritam.", kazao je Jakirović.
  • Mikato01
    9
    Ne znam točno kaj ima, bil sam prvo poluvreme na 2 metra od njega i zasad ima malo toga, ali rano je, nadajmo se najboljem.
  • SAS1987
    14.6k
    bil sam prvo poluvreme na 2 metra od njegaMikato01

    Možda je imao tremu :lol:
  • Orc123
    7.8k
    S obzirom na stanje terena i na suigrace s kojima je dijelio teren da je Messi....hjebate ...
  • Mikato01
    9


    Pa malo ga i jesmo podjebavali sa "Vamos Jan" i tak, uglavnom čini mi se da se on mora kaliti u juniorima, nije to još za seniore.
  • ibro1986
    150
    sto se desava s njim?
  • Droljo
    8k
    Šta? Nešto si čuo?
  • ibro1986
    150
    nisam, nego pitam jer se decka ne spominje nigdje niti ga nema na klupi u utakmicama, nije ga se valjda otpisalo?
  • Dinaminjo
    929
    Pa ne kupuje se svaki igrac za prvih 11.

    Decko je potencijal, prije proljeca ozbiljne minute ne ocekujem
  • Probirštift
    335
    Da bar odigra neš protiv Slavena makar 5-10 min
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.