• Jurki
    11.7k
    Onda smo se žestoko zajebali kaj smo ga kupili.blubach

    Ne zelim nikome pametovati.. ali Oliveras je na posudbi do kraja sezone. Tvrditi da je flop ili pojacanje za igraca kojega nismo ni vidli je bezveze.
    Ovo ne pisem zato kaj hocu ispasti pametan, vec da se ne "prime" kriva informacija. I da nebu trebalo potrositi mjesec dana na objasnjavanje kak je Oliveras na posudbi + opcionalna kupnja.
  • blubach
    233
    U pravu si Paggini, na posudbi je, ali tim je stvar još gora ako se ne misli igrati prije proljeća (referiram se na komentar kolege Dinaminjo), znači pola sezone. Ja uopće ne tvrdim da je loš, ali sigurno ne mogu reći da je dobar kad ne igra.
    Znači ako smo trebali lijevog beka, ako je Ogi često ozljeđen, onda smo valjda trebali dovesti igrača, bilo kupnja ili posduba, koji može igrati, a ne čekati ga pola sezone kad više niti nismo u Europi i da dobiva mrvice u HNLu, meni to nema logike pa mislim da je ova posudba promašena.
  • Droljo
    8k
    Možda dečku treba par mjeseci treninga i sl. pa u proljeće kad bude čista situacija može dobiti desetak utakmica u nizu da se vidi jel kupujuemo ili ne.
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.