• NORTE
    11.4k
    ispiša po trenerima u klubu.The Undertaker

    Ok, toga nisam bio svjestan.
    Vratimo se na interes dinama - promjena sredine za vlastitog igrača u nezdravoj i štetnoj tuđini.


    Zasto Cavlina ne bi bio drugi golman Dinama i cekao priliku kao Nevistic? Ego mu ne dopusta?NitkoBitan

    Čavlina je drugi golman Osijeka, tj. klupa ili vjerojatnije tribina.
    Istovremeno ima ugovor s dinamom i prvi je golman reprezentacije.

    Zašto bi bio na klupi dinama ako je u Lokomotivi branio i razvijao se.
    Ok, Nevistić je imao drugačiji put, ne moraju ni svi imati isti.

    Ima i drugih klubova gdje ne bi bio pod povećalom i na meti kao kod iskompleksiranih navijača malih nebitnih klubića koji ne podnose najveći klub.
  • E46
    634
    Ja krivim Krznara zato sto mu je dao previse slobode u igri, u nekim utakmicama ga je cak znao igrati na poluspici a kad nije onda se izvlacio van, okej covjek ga je vidio na tome mjestu i njegov odabir, zato i je bivsi trener, ali dojma sam da je pod Bjelicom bio u najboljoj formi, kao i da kod Krznara je ekipa redovno dobijala smjesne golova u prvih 10 15 min utakmice a nije da smo imali neke livadiće u obrani.
  • Daliban
    1.6k
    Petković je kad je tek stigao bio puno uzbudljivji igrač. Potezi su mu redovito prolazili, pogotovo driblinzi. Baš sam to jednom bio gledao na Sofi jer me zanimalo vara li me dojam, on je tada imao po 60/70% uspješnost driblinga, danas je to na 40/50%. Također previše pada i uzima prekršaje za moj ukus, ne vidim smisao toga.

    Slažem se da mu je dao previše slobode, ali mislim da je i do Petkovog fizičkog pada kad se gleda malo šire.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Ja cu samo reci da ima nešto i do toga da su ga igrači i treneri prokužili. Ne mogu ljudi baš 10 puta past na istu foru.
  • Zagi
    7.6k
    Ne mogu ljudi baš 10 puta past na istu foru.Dragon1Warrior123

    Pitaj braniče koji su morali čuvati Robbena :rofl:
  • Daliban
    1.6k
    Ima sigurno nešto i u tome, ali mislim da je najviše do fizike i voljnog momenta. Petković je specifičan lik i vjerujem da njemu treba poseban pristup da bude na svojoj top razini.
  • Captain America
    17.6k
    i meni njegov Petković bio vjerojatno najgori PetkovićDaliban

    Kopićev Petko? Debil ga je čak u Koprivnici stavio na osmicu...
  • Krulek
    440

    Upravo to, mislim da je za njega Bjelica bio penicilin. Ako će u LP igrati ovako toplo- hladno rasturit će ne samo živce navijača nego i mogući dobar plasman Dinama. Nisam od onih navijača Dinama koji mu neprestano opraštaju i relativiziraju njegov bolik.....a sindrom, kad se tako postavi zamjena i klupa bi trebala biti sigurna posljedica. Samo je pitanje da li Jakir to može jer ga seniori drže u šaci.
  • Jaro
    7.3k
    Ima i drugih klubova gdje ne bi bio pod povećalomNORTE

    Savrsena priprema za Dinamo jednog dana... Jer u Dinamu mu nebi brojali greske, tu bi mu zamjerali i stil obrane i manjak kljucnih dodavanja valjda...
    Decko je uvodom u sezonu pokazao da nije ni blizu tome da je spreman stati na vrata Dinama. Hoce li ikad to postati? Necemo saznati ako ce braniti u kpmfornim sredinama poput Lokomotive ili nekog neambicioznog slovenskog prvoligasa...
  • Daliban
    1.6k
    I njegov, ali počelo je s Krznarom. Njih dvoje su mi razdoblje najnegledljivijeg Dinama.
  • E46
    634
    Njih dva i ono za kratko vrijeme Cvitanovic, Jovicevic, Branko Ivankovic, to je bio toliko negledljiv uzas od nogometa da je to strašno. Ne bi htio se vise prisjecati toga, Kruno je za sve nabrojane bio televizor u boji sa kontroliranim nogometom.
  • NitkoBitan
    17k
    Nemoj mi Krznara spominjat. Beskicmenjak kojem je intelektualno-nogometni plafon razina slovenskog prvoligasa.

    Takav lik je bio trener Dinama, sportski direktor te voditelj skole nogometa, znaci prakticki je prosao sve funkcije samo su rotirirali poslusnog malog psica...

    Jos kad se sjetim clanaka SN (koje su bile bliske Mamicu) u kojima se nazivalo Krznara vojnikom kluba :vomit:
  • E46
    634
    U nekim situacijama kada bi mogao zadrzati loptu pretjerano pada a fizički je takav da bi mogao bez problema zadrzat loptu i igrača na leđima, pa evo Livaja je kurac za Petka po konstituciji pa i dalje vrlo dobro gradi i drži loptu dok je Petko u tom dijelu oslabio, naravno trebalo bi vidjeti prvo Livaju kako se gradi u Europi da bi dali sud, ali bojim se da to necemo vidjeti hahah
  • Zagi
    7.6k
    Imam sto problema s Petkom i blago rečeno nisam njegov obožavatelj ali njegova volja, želja i pristup u zadnjih 12-18 mjeseci uopče nisu problematični. Od onih Kopićevih priprema to nije problem.
    Ne znam o čemu pričate.
  • OsamŠest
    3.3k
    Pa nije Bruno neke top partije pružao u grupi LP niti pod Bjelicom. Eventualno Šahtar doma. Ostalo sve vrlo slabašno.

    Pod Čačićem (Petkovićeva druga Liga prvaka u karijeri) je odigrao obje protiv Milana i obje protiv Chelseaja fenomenlano.

    U EL je jednako dobro igrao pod svim trenerima, ali to su al pari klubovi (izuzev Tottenhama, Seville i Villarreala).

    Stvarno ne vidim nikakav pad u njegovoj igri.. Dapače..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.