• Mr Blue
    4k
    Znači tek sutra opet prva prilika. Hvala puno!
  • Plavi 9
    52
    Ma nema na čemu.

    Probaj ih nazvat, ovo je broj s interneta: 01 6157 834 jer možda će netko biti u klubu i izvan ovog navedenog vremena pa odeš po ulaznicu. Znaš kako je to u manjim klubovima, možda netko može doći i mimo vremena za koje je napisano. Ili ostavi negdje u kvartovskom kafiću pa tamo prodaju... Jer tko baš u ovom vremenu može doći.. Ja blizu radim pa sam se zaletio pod pauzom.
  • Marley
    1.6k
    Hoce biti gdje za pogledati utakmica s Trnjem? Mozda na aplikaciji i sl.?
  • dbut
    26
    I mene zanima, nigdje nista ne pise...
  • Orc123
    7.8k
    Ocito nece biti kaj je totalno bezveze i nezz koji k..ac placamo uopce dinamo + kad nema bas nist zanimljivo na njemu....za jednu temu na godinu? da nisu mogli osigurati 2-3 kamere i prijenos tekme tu u zg, to mi je totalno bezveze i bedasto, cak i zalosno i neposteno prema navijacima!
  • Mr Blue
    4k
    Palite se bezveze. Organizator utakmice je NK Trnje i oni ako ne žele raditi prijenos - ne žele, ne moraju i neće. Dinamo tu ne može ništa napraviti, osim lijepo pitati. A klub možda i jest pitao, ali poznavajući mindset ljudi u hrvatskim niželigašima, NK Trnje vjerojatno namjerno ne želi raditi prijenos jer smatraju da će tako više ljudi doći na utakmicu, odnosno da će više zaraditi od ulaznica, ako prijenosa ne bude.
  • Zagi
    7.6k
    Sve pet. No to nije opravdanje da više nema domačih juniorskih utakmica npr.
  • Mr Blue
    4k
    Stoji, naravno i načelno bih se složio. No tema je potencijalni prijenos utakmice protiv NK Trnja na temi Pripremne i prijateljske utakmice.
  • Zagi
    7.6k
    Je ali je i ovo tvoje sada izvlačenje na tehnikaliju :joke:
  • Mr Blue
    4k
    Ne izvlačim se ni iz čega :grin: Dinamo nije organizator utakmice, organizator očito ne želi raditi prijenos i za mene je ta priča tu završena.

    A tko zna, možda uskrsne neki YouTube stream u posljednji trenutak... Mada sumnjam.
  • Marley
    1.6k
    Nista, ako netko slucajno naidje na neki prijenos, nek podijeli lijepo molim.
    Tesko je kad znas da igra Dinamo, a ne mozes pogledat, pa makar to bilo i Trnje :grin:
  • Crni86
    3.5k
    Pa nema ni nikakve objave danas na drustvenim stranicama da je danas tekma.
  • Nolifer
    8k
    Trenutni rezultat 2-0 Nk Trnje. Majić
  • Crni86
    3.5k
    u kojem sastavu smo izasli?
  • Orc123
    7.8k
    Za koga je 2:0? Koji sastav?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.