• Crni86
    3.5k
    kada sam vidio intervju odmah sam si pomislio da je ovo neprimjereno i da ga malo treba navuc za usi.

    Ali ovaj lov na vjestice i lincovanje sto rade celni ljudi osijeka zadnja dva dana je za osudu. Kao prvo to se rjesava u 4 zida, kao drugo taj igrac nije tvoj vec je na posudbi pa onda to respektiraj. U dva dana, dvije razlicite osobe iz vodstva osijeka seru po malom. Dobro je shvatili smo da je mali sjebo, ima 20 i nes godina, klinac je boze dragi, valjda zato i jesu te sve osobe u klubu da usmjere mlade decke? Ili da se pise 3 dana kak cavlina je reko da mu ne pase trening trenera i zvidzanje publike pa da prikrijes to sta si raspordao sve sta si mogo i sta si nesposoban i zadnji na tablici?

    Popricaj sa deckom, daj mu kaznu i daj sluzbenu izjavu da je kaznjen i ajmo dalje. A nemojte radi tursku seriju od jednog intervjua.

    Dinamo samo treba reagirat da se prestane decka lincovat po medijima, neka ga se kazni i to je to.
  • NitkoBitan
    17k
    Danas sutra ce to sto izvodi u Osijeku izvodit u Dinamu.
  • Crni86
    3.5k
    pa izvodio je to vec onda i po nasim mladim kategorijama i u loksi po toj logici.

    Vjerujem da ako je problematicnog karaktera da to vec brojni ljudi u klubu znaju i da je to istina sigurno ga onda ne bi otkupili. Tko zna sto se sve dogada u Osijeku, ruku na srce mali je puko jer i niko iz kluba nije stao uz njega nakon prvih zvizduka. Igras doma, tebi vlastiti navijaci neprestaano zvizde, zamisli pritisak za mladog igraca. U takvoj atmosferi bi i brojni drugi igraci pukli. Ima i Cavlina vrhnja na glavi, ali mu nije lako, a bome mu ni Osijek nije olaksao. A tko zna sta jos sve nije ni isplivalo.
  • Captain America
    17.6k
    Zašto se Boto ne bi suočio s posljedicama? Ko je rasprodao ekipu nakon što se širom otvorio ždrijeb za ući u KL? Ko je lagao navijačima da Nejašmić neće biti prodan? Ko je doveo trenera koji je otpisao Prekodravca jer Prekodravac nije razumio njegove upute na nakaradnom engleskom? Možda i bolje da nije razumio jer mu sigurno ništa pametno ne bi rekao... Ko dovodi veterane, a mjesecima priča kako se okreće mladim igračima? Ko je potjerao Zekića nakon što je ostvario zacrtane ciljeve i doveo ovakvog trenera?

    Čavlina je pogriješio, ali ovo što rade čelni ljudi Osijeka je dno dna.
  • NORTE
    11.4k
    Za Čavlinino dobro, Dinamo bi ga isto trebao kazniti (da je to moguće).The Undertaker

    dinamo bi trebao zaštiti svoju "imovinu".
    Povući igrača iz bolesne sredine koja šteti tom mladom igraču i pronaći mu novu priliku.

    On je tamo od prve sekunde u javnosti bio dočekan s lošom vibrom jer je došao kao igrač dinama s kojim je friško potpisao ugovor, iako su oni vjerovali da će potpisati za njih.
    Takav igrač tamo je nepoželjan.
    Zviždao mu je cijeli stadion zbog primljenih golova ili pogrešaka, svejedno.

    Sad je dao neki intervju u kojem je odgovorio na upućenu mržnju i naravno izazvao još veći bijes.
    Trebao je šutit i trpit mržnju, da udovolji svima.

    Naravno da nisam ulazio u detalje što je on točno izjavio, ali govorim ovo iz perspektive trenutačnog dinamovog interesa, a ne potrebe kažnjavanja nekog igrača.
  • Keyser Soze
    10k
    Čavlina je svojim glupim postupkom skrenuo pozornost na sebe, normalno da će Boto koji je napravio užasan posao to iskoristiti da ljudi gledaju na Čavlinu kao glavni problem u klubu.
  • Crni86
    3.5k
    Sutra ce ga valjda i talijanski kvazi strucnjak pozvat na red preko novina, pa onda iduci dan trener golmana itd. Stvarno jadno, jos uz to traju kvalifikacije u21 repke u kojoj je Cavlina prvi golman. Samim time ovim izjavama remetis mir cijeloj toj reprezentaciji i radis direktnu stetu hrvatskom nogometu. Pa bi se onda i savez mogao malo pozabavit, da objasne madarima manire ponasanja.
  • NORTE
    11.4k
    baš čudno s obzirom na glupost koju je napravio neki dan. Išao se praviti pametan i glumiti mangupa. Sad nek trpi posljedice. Sam je rekao da nije on neki klinac... Sad nek bude muško do kraja.Eduardo

    Taj dečko će tamo godinu dana trulit bez prilike i spuštat si cijenu.
    Je li to interesu dinama s kojim ima dugogodišnji ugovor?
    Ako je onda svaka čast odgovornima u dinamu, sjajan primjer mladim igračima, neka ih pošalju još na odgoj u Osijek di ih po defaultu mrze.

    Ovo je i više od nogometa, da jedan mladi nogometaš i reprezentativac trpi ovakav odnos na najvišoj razini, nečuveno.

    Umjesto da Čavlina odmah ode u zdravu sredinu skupljat iskustvo i dizat cijenu od koje koristi ima dinamo.
    Raskid posudbe na svačiju korist, to je interes dinama.
  • NitkoBitan
    17k
    Umjesto da Čavlina odmah ode u zdravu sredinu skupljat iskustvo i dizat cijenu od koje koristi ima dinamo.NORTE

    Zasto Cavlina ne bi bio drugi golman Dinama i cekao priliku kao Nevistic? Ego mu ne dopusta?
  • Nino Bule
    13.4k
    Jer je to i za nas i za njega najgora opcija, u najbolju ruku golman stagnira ako ne i propada na klupi, mlad je, poprilicno talentiran a i nije bas jeftin da bi samo tako odustali od njegovog razvoja, ako nece branit bolje ga prodat za milju eura i postotak
  • Crni86
    3.5k
    jer smo upravo radi toga skoro i izgubili Nevu. Nije bio bas davno prosli prvi dio sezone kada je Neva bio dosta los jer nije imao konstantu jer je grijao klupu 95% utakmica sezonu prije.

    Vratarima jednostavno treba konstanta da se razvijaju, kak ce se decko razvijat ak ce branit 4 utakmice u sezoni? Jos je uz to u nekim kljucnim godinama kada se treba sto vise formirati kao golman.
  • Daliban
    1.6k
    Ovaj Petkovic ti je bolji od Bjeličinog? Petkovica je unistio Krznar kad mu je dao slobodu u igri da se izvlači van 16m i razigrava, iako je bolje kao klasicni napadac.E46

    Ne bih svalio to na Krznara, iako je i meni njegov Petković bio vjerojatno najgori Petković. Slažem se s tobom da je u mlađim danima bio bolji nego danas.
  • The Undertaker
    5.1k
    Sa ovakvim izjavama nema zdrave sredine za Čavlinu. Koliko sam vidio, usprkos lošim nastupima, Mierez je stao u njegovu obranu, klub je stao iza Čavline jer mu je dao da brani i dalje. Ne može klub utjecati na to što misle navijači. Mi smo najbolji primjer toga.
    I onda, magarac, umjesto da se poklopi ušima, bez zrna samokritike, ispiša po trenerima u klubu.
    Svaka kazna koju mu dadu je zaslužena.
  • The Undertaker
    5.1k
    Potpuno drugo pitanje je što sada sa Čavlinom. O tomu trebaju raspraviti Marić i Boto, kad se tenzije smire.
  • E46
    634
    Vidis kako namjerno izvrces rijeci da bi ja ispao neznalica a ti pametan, a vrlo vjerojatno ne znas nabrojati sastav iz te utakmice napamet. No nevezano za to, da znam da nas je vodio Krznar i ne znam gdje pise da nas je vodio Zoran Mamic, samo pise da je tu ekipu imao Zoran Mamic. I znam da je prije uzvrata s tottenhamom pravomocno osuđen.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.