• OsamŠest
    3.3k


    Ma nema te pravo nitko osuditi, svatko vidi to na neki svoj način.

    Za mene Petković dan danas ima karakteristike koje si naveo. Dapače, tu neku radnu naviku kroz trku i agresivnost vidim i sada.

    Uz sve to, danas je on poznatiji i prepoznatljiviji igrač. Jako dobro se protivnici pripremaju za njega, ruše daleko od gola i prije samog dodira lopte. Upoznali su ga dovoljno dobro..
  • E46
    634
    Ja također vjerujem da on primi dosta tih udaraca "pametnih" na rubu faula gdje ti to sudac nece sudit svaki put a bolno je, jer ga se dobro pripremi.. Ali ne znam u neku ruku kad tako razmišljam onda se pitam kako je učinio jedno Skriniara budalom a oni su se sigurni dobro pripremili za njega. Ili je do Petka ili je do igraca s kojima je igrao, imam dojam da su Olmo, Orsic, Ademi tocno znali kada ulaziti u prostor i prije nego Petko prima loptu a da su znali i kada ce ga odsjec daleko od 16m i kada bi mogla biti kontra.
  • Big Daddy
    1.1k
    Pitanje za Dedu ili tkogod o tome moze nesto reci.

    Posvuda, a evo i upravo na Instagramu nakon zadnje objave, masa ljudi pita da se kamere premjeste na istok, znamo svi zasto., jel to ikako izvedljivo? Mislim, znam da je istok kao opasno itd, ali par kamera postaviti i/ili par ljudi, vjerujem da to nije tak neizvedivo, ili?
  • E46
    634
    Inace za mene: KTC mi se ironicno cini bolji igrac sada nego onda(u smislu da sada u drugom. mandatu u Dinamu ima puno manje kljucnih kikseva nego prije)

    Sadasnji Neva>Livakovic
    Rpg>Stojanovic
    Ktc sadasnji>Katarina 2020
    Mmae >>>>>>>>> Dilaver
    Leovac <= Ogi(svi znaju da mi je Ogi jedan od najdrazih igraca)
    Moro/Ademi >>>>>> Misic/Sucic
    Olmo > Baturina
    Orsic>>>Hoxha
    Petko/Gavra >= Petko/Kule
    Kadzior<<<<Cordoba

    S tim da je za mene od obadvije ekipe Dinama ipak jaca ekipa koju je imao Zoran Mamic kad smo igrali cetvrtfinale Europske lige i gdje smo pokradeni protiv Villareala, imali smo ekipu dobro poslozenu sa dosta reprezentativaca gdje se tocno znalo tko sta radi i imali smo automatizme(dok po mom misljenju Krznar nije sve sjebao)
  • Eduardo
    20k
    onda se pitam kako je učinio jedno Skriniara budalom a oni su se sigurni dobro pripremili za njegaE46

    Smiješnim ga je napravio zbog individualne kvalitete, spontanosti i improvizacije na terenu uz trenutak dodatne inspiracije koja ga čini takvim igračem kakav je - za to se ne možeš pripremiti. To je klasa.
  • Crusades1986
    11.9k
    94 puta se objasnilo... upiši u tražilicu kamere na istoku i pronaći ćeš
  • Dubbbrava
    446


    Ukrao si mi upis jer sam već htio postavit isto pitanje i to nekoliko puta ali nekako sam mišljenja da nema šanse da ishodimo dozvolu za navedeno
  • db-izbjeglica
    15.3k
    S tim da je za mene od obadvije ekipe Dinama ipak jaca ekipa koju je imao Zoran Mamic kad smo igrali cetvrtfinale Europske lige i gdje smo pokradeni protiv Villareala, imali smo ekipu dobro poslozenu sa dosta reprezentativaca gdje se tocno znalo tko sta radi i imali smo automatizme(dok po mom misljenju Krznar nije sve sjebao)E46

    dinamo protiv villarreala nije vodio zoran mamić, već damir krznar.
  • Jurki
    11.7k
    Petko je isti igrac otkad je dosel u Dinamo.
    Ne vidim bas nikakve razlike u Petkovicu 2018. i danas.
    Petkovic ima utakmice kad pozeli biti najgori nogometas na svijetu i kad ga pere teska bolikurcina.
    Međutim, njemu kad se igra on je najbolji nogometas.
    Isto tak ne stoji teza da je Petka unistil Krznar i da je zbog njega ovakav kakav je danas.
    Petko se uvijek izvlacil van iz 16 metara.. isto tak njegov voljni moment je isti.. toplo-hladno.

    Igrali smo na Dorisini.. Petko ulazi u drugom poluvremenu.. izgledal je ko da bu umro svake sekunde i to doslovno.. i da bi mu momentalno dal raskid ugovora.. 3 dana kasnije smo igrali protiv Krasnodara u gostima.. dalje ne treba govoriti kaj je bilo. (trener Dalton junior).

    Nema tog trenera koji bu njegov mindset promijenio.. i da je to moguce.. 99,9 posto sam siguran da bi se danas njegovo ime spominjalo samo u rubrici bivsi igraci i treneri.

    Jbg to je Petko.. jednom velemajstor i genijalac, sljedeci put covjek kojeg boli kurac za nogomet..
    i njega kao takvog ili trpis u momcadi da odigra velemajstorski kad treba.. ili ga prodas za milju eura.
  • Big Daddy
    1.1k
    Dobro, kaj si nabrijan, i da ima negdje Bog zna di, aktualno stanje je bitno, smiri hormone
  • Mlađi referent
    12.3k
    Petković je u cijeloj LP 2019/20 imao 3 udarca po golu protivnika.

    Nikad nije bio igrač 16 metara i nikad neće bit
  • don
    5.6k
    zatrpali ste temu o nečem što nema veze sa temom
  • NORTE
    11.4k
    Što dinamo čini po pitanju zaštite SVOG IGRAČA koji je na posudbi u Osijeku?
    Tog dečka su tamo na zub uzeli i vodeći ljudi onog klubića i javno ga prozivaju.
    Ovo je zaista rijedak slučaj u nogometu, tu i savez treba reagirat.
  • The Undertaker
    5.1k
    Za Čavlinino dobro, Dinamo bi ga isto trebao kazniti (da je to moguće).
  • Eduardo
    20k
    baš čudno s obzirom na glupost koju je napravio neki dan. Išao se praviti pametan i glumiti mangupa. Sad nek trpi posljedice. Sam je rekao da nije on neki klinac... Sad nek bude muško do kraja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.