• don
    5.6k
    Već sam naglasio, plus za upravu za sve do sada napravljeno ali bez pretjerane euforije.modri7

    o kakvoj euforiji točno pričaš ako se smije znati? Upisali smo sve moguće pobjede osim tradicionalno teškog gostovanja na Rujevici i to poslije europe, ušli u toliko dugo čekanu tu Ligu prvaka. Šta bi trebali, govorit da nije dobro? Pa aBd bi tek trebali proigrat za nekih mjesec dana dok se svi uigraju. Pa jbmu Mmaeuu za kojeg smo svi zaključili da je pojačanje je odigrao koliko utakmica za Dinamo? Cordoba također, još prvi put kročio u europski nogomet... Treba vremena da se ekipa uigra i onda ćemo donijet zaključke može li se ova ekipa usporediti sa Bjeličinom, a ja mislim da sigurno može.
  • vjeko1701
    8k
    Za Bjeličin Dinamo bi rekao da je bio tvrđi i taktički dotjeraniji ali mi je trenutni Dinamo kvalitativno ipak nešto ispred.

    U odnosu na Atalantu, ovaj Dinamo je slabiji za Olma, Oršića, Livakovića i godine na leđima KTC-a i Ademija.

    Jači je za Baturinu, Mmaeea, Mišića, RPG-a, Roga i Pjacu. Plus, mislim da ima jaču i raznovrsniju klupu sa više opcija. Atiemwen, Šitum, Gojak u padu, Hajrović u velikom padu. Nitko od njih danas ne bi prismrdio klupi.
  • Orc123
    7.8k
    Ova momcad je krojena za sustav 433 a ne 352 i to se jasno govorilo od pocetka priprema. U hodu sr dogodilo to da je Kule eksplodirao i samo iz tog razloga je Jakir forsao 352 ali za zo dalje nema smisla i nema smisla raubati oba napadaca jer su i oni jedini koje imamo, nema zamjena. U 352 mi smo ekstra ranjivi jer nam nedostaje igrac u vezi tako da sam siguran da ce i dalje nas prvi biti sustav 433 i kadar je slozen prema tome. Bilo je jos mjesta na kojima smo se trebali pojacati ali...ako uzmemo u obzir zadnjih 4-5 prijelaznih rokova, ovaj je vec sad puno bolji a mogao bi na kraju zavrsiti jedan od najboljih zadnjih 10g
  • Paggini
    19.6k
    Narativ je bio do prije koji tjedan - "Mariću daj pojacanja, kako cemo proci u LP, ovo je povjesna prilika, dajjjj"

    Prodjemo u LP dominantno ali odigramo X sa Rijekom dva dana nakon povratka iz Azerbejdzana - "Maricu kakva su ovo pojacanja, nećemo ništa napraviti u LP..."

    Čini mi se da sam isti post pisao vec deset puta, samo se okolnosti kritika promjene.

    Prvo bude "doveli su Rakitića, treba nama kapitalac", onda je bilo "protiv Šahtara smo odigrali 2:2, kako ćemo mi ući u LP??????", pa je onda bilo "qarabag nam je mogao zabit tri gola", pa je onda bilo "ok prosli smo qarabag i usli smo u lp, ali x sa rijekom????????????"

    Ljudi božji dragi, ajde se smirite, jer umori više ovo sve skupa. Dovedeni su igrači koji su dovedeni, jesmo trebali možda pet igrača za svaku poziciju? Dat im ugovor na tri, cetiri godine od 500k? Pa onda kad ispadne da nisu bas toliko dobri, nemamo ih kome prodat jer imaju visok ugovor? Pa onda Maricu koji si im kurac dao toliki ugovor???

    Podsjeća me na politiku neke određene osobe, samo ne mogu se točno sjetiti koje...

    Da, imamo dva napadača i juniora u razvoju. Brodića se nije trebalo prodat i jbg, to je greška. Ali više ste i bogu i vragu ispizdili sa dramatiziranjem i "sta ako????"

    A šta ako se ni Kule ni Petko ne ozljede? Sta ako budemo u 24 najbolja u LP? Šta ako Pavić bude igrao i proigrao, Mikić isto? Šta onda?
  • Zagi
    7.6k
    Za mene je ovaj roster Dinama jedan od najboljih u zadnjih ohoho godinaOsamŠest

    Koliko je to ohoho? Bolji roster od Bjelice u ligi prvaka?
  • vjeko1701
    8k
    Bolji roster od Bjelice u ligi prvaka?Zagi

    Prvih 11, upitno. Kompletan roster od 23. da.
  • Mladi Starac
    150
    Neznam u koju temu da stavim, ali sam samo htio napisati zahvalu klubu i svima uključenima oko organizacije današnjeg kviza podno južne tribine.
    Evo malo prije došao doma sa maksimira pod dojmom i osmjehom od uha do uha.
    Osjecao sam se ko malo dete hodajuci uz teren i gledajuci na naš stadion iz kuta iz kojeg ga nikad nisam doživio.
    Fotkanje sa igračima, druženje sa dinamovcima, uzivanje u plavoj večeri.... ma nemrem to opisat.
    Hvala svima od srca!
    Vidimo se opet na maksaču za tjedan dana!

    Dinamo!
  • OsamŠest
    3.3k
    Koliko je to ohoho? Bolji roster od Bjelice u ligi prvaka?Zagi

    Od 1998. :joke:

    Za mene bolji. Dobrim djelom se slažem s kolegom @vjeko1701.

    Kvaliteta širine kadra je na strani ovog Dinama, a prvih 11 možemo brzinski proći kroz 433 sustav.

    Livaković ili Nevistić = Livaković
    Stojanović ili RPG/Ristovski = RPG/Ristovski
    Leovac ili Ogiwara = Leovac
    Theophil ili Theophil = oboje
    Dilaver ili Mmaee = Mmaee
    Moro ili Mišić = Mišić
    Ademi/Gojak ili Sučić/Rog = Sučić/Rog
    Olmo ili Baturina = Olmo
    Oršić ili Hoxha = Oršić
    Hajrović/Kadzior ili Pjaca = Pjaca
    Petković ili Petković = ovaj Petković

    Nekih 6:5 ili 7:4 za današnji Dinamo. Puno će otkrit ova europska sezona.
  • Zagi
    7.6k
    @vjeko1701 @OsamŠest
    Uf dečki, ne slažem se nimalo.
    Budem ovih dana pogledao te tekme opet da malo osvježim memoriju.

    U ovom trenutku:
    Livaković> Nevistić
    KTC/Dilaver/Perić > RPG/KTC/Mmaee
    Leovac/Stojanović >= Ogi/Pjaca
    Moro/Ademi>Mišić/Sučić
    Petko/Oršić/Olmo >>> Petko/Kule/Baturina

    Zamjene kvalitetnije danas.

    Mislim da se podcjenjuje kvaliteta Ademija, KTCa, Dilavera, Perića i ostalih u prime-u.

    Nakon vikenda pogledam te tekme ponovno pa se vratim na ovaj post.
  • Eduardo
    19.9k
    Treba u takvoj utakmici igračkog iskustva kao i iskustva igrača koji znaju igrat ovakve utakmice(upravo ono što je Ademi) a ne da klinca, kojem taj derbi može i ostavit prevelik dojam, jer onda dolazimo do toga da ako taj Pavić bude preimpresioniran ili ne daj Bože pogriješi, izgori i padne od samopuzdanja ili evo ekstremno on skrivi gol, (poznavajući naš puk a i sam dio forumaša) bit ce drva i kamenja i po njemu, a i samom treneru koji ga je ubacio od prve minute u takvoj utakmici.Navijač Dinama

    Ili s druge strane uđe kao Jedvaj koji se sa 17 godina rugao s tovarima na Poljudu, a to mu je bila tek treća seniorska tekma i da nam do znanja o kakvom se igraču radi.
  • Marcinko
    595
    Olmo, Oršić, Livaković su ekstra klasa, nije isti njihov bod i onaj od Leovca. Zadnja linija i vezni red je tu li la.
  • Zagi
    7.6k
    Startanje Pavića bi bio rizik zasigurno. Ali mislim da bi se taj razik dugoročno isplatio i volio bih da se preuzme.

    (iako kladio bih se da su šanse za to vrlo male i da će startati Rog ili Ademi uz Sučića)
  • veselko tenžera
    2.1k
    Ovakav Hajduk bi, bez donirnaih bodova od sudaca, bio na sedmom mjestu s 4 boda od mogućih 15.

    Mi diskutiramo je li protiv njih opasno staviti talentiranog klinca od 17 godina dok su svi ostali prvotimci koji će krenuti stariji od 21. Ako ih ne možemo dobiti s igračem manje, a ne s Pavićem, bolje da otkažemo LP.
  • Captain America
    17.6k
    Kako se brzo zaboravlja kakav je Ademi bio igrač...

    Bjeličini dečki su pobjeđivali Atalantu i Benficu i bili na korak od prolaska skupine u LP. Jakirovi dečki su zasad pobijedili dvaput Qarabag (i Betis). Stanimo malo na loptu s precjenjivanjem kvalitete današnjeg Dinama i potcjenjivanjem kvalitete Bjeličinog Dinama.
  • Zagi
    7.6k
    .... a i dobre su šanse da će i njima startati kadet, Durdov.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.