• don
    5.5k
    ali sada treba stati iza te odluke i nastaviti po planu kako god da ove dvije utakmice prođu.

    Možda bude previše treme i već ćemo to preživjeti,
    Daliban

    Ne, ne treba ga gurati pa da "kako god da ove dvije utakmice prođu ali samo da igra" ako imaš bolju opciju od njega, a imaš u vidu Roga i Ademija.

    Klub i njegovi rezultati su nemjerljivo bitniji od razvoja (u 2 utakmice?!) jednog igrača i klub ga trenutno nema mjesta trpiti da igra ovako važnu i cijelu utakmicu kao što nije imao ni cijelu prošlu sezonu zbog rezultata. Izvoli odmakni se malo od konkurencije i daj mu priliku pa ako i izgori i sjebe neće ga se morat skrivat od javnosti kako mu se karijera ne bi stopirala (primjer Nevistić prošle sezone kad ga je Jakir sakrio od javnosti i možda mu i spasio karijeru u Dinamu)
  • Zagreb1992
    1.7k


    Barcelona hvata isto rezultat pa svejedno gura u ekipu mlade igrače ..Daj im šansu i vratit će ti se puno više
  • NitkoBitan
    17k
    Barcelona hvata isto rezultat pa svejedno gura u ekipu mlade igračeZagreb1992

    Zato sto drugacije ne moze zbog financija! Da oni stoje financijski bolje bi im vraga igrali klinci iz akademije.
  • don
    5.5k
    Barcelona hvata isto rezultat pa svejedno gura u ekipu mlade igrače ..Daj im šansu i vratit će ti se puno višeZagreb1992

    loša usporedba. Pa nije valjda da mi jedini oči imamo pa nitko drugi ne koristi toliko mlade kad vide da u Barceloni to "funkcionira"?

    Paviću treba dati priliku da igra ali ne odmah u prvoj postavi protiv hajduka.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Naravno ne od prve..ali kroz sezonu mu dati finu minutažu i neka dečko osjeti naravno čari seniorskog nogometa i da opet s njim kroz neko vrijeme dobiješ kvalitetnog igrača
  • don
    5.5k
    Naravno ne od prve..ali kroz sezonu mu dati finu minutažu i neka dečko osjeti naravno čari seniorskog nogometa i da opet s njim kroz neko vrijeme dobiješ kvalitetnog igračaZagreb1992

    naravno, to i ja želim i zagovaram. Samo kažem ne odmah u vatru protiv hajduka silom prilika.
  • Daliban
    1.6k
    Ne, ne treba ga gurati pa da "kako god da ove dvije utakmice prođu ali samo da igra" ako imaš bolju opciju od njega, a imaš u vidu Roga i Ademija.don

    Na zadnjem veznom nemaš. Rog i Ademi tu mogu igrati samo na račun iskustva i kao alibi za strah od slanja klinca u vatru. Ušli smo u sezonu računajući na Pavića, zato šesticu nismo ni doveli. Sada je trenutak da se tog plana držimo, sve drugačije je odstupanje i uplašeni alibi potez.
  • don
    5.5k
    a dobro, samo će mi malo žao bit kad se razočaraš prvom postavom jer ćeš odma krenuti sa negativom na forumu jer nema Pavića.
  • hardek
    2.8k
    Ja se slažem s tobom, ali isto tako dovoljno dobro znam modus operandi Jakirovića da znam da se to neće desiti.

    Ne mogu se sjetit ko je bio trener (Kruno možda?), kada se gurnuo Jedvaj na Poljudu. Na osnovu te utakmice Jedvaj si je napravio karijeru. Znao sam dečke koji su igrali protiv njega u mlađim kategorijama i svi su mi rekli da ničim nije odskakao od ostalih. Izašao na Poljud, odigrao vrhunsku utakmicu, zaradio transfer, odigrao dobar broj utakmica za repku. Ko zna da li bi bilo ista od njega da je taj dan trener odlučio staviti neku iskusnjaru umjesto njega.
  • Nousername
    663
    Ma ja mislim da malog treba odma razjebat ko malog Zivkovica.Nema se sta cekati.Sto bi mi snjim isli korak po korak kad mozes preskocit 10 stepenica unaprijed.Jos uz to odmah Rogu i Akiu pokazat da se vise vjeruje decku koji nema pet sluzbenih utakmica u Dinamu nego njima dvojici….ostavite se vi Jakirovog posla…
  • MarK
    621
    Ozlijedio se u najgorem trenutku. Kako izgurati derbi, a sačuvati svježinu za LP? Jakir ima pravu mozgalicu pred sobom.
  • Nogo
    3.6k
    Prema liječničkim prognozama Mišića čeka barem 10 dana pauze, što znači da će Derbi sigurno propustiti, a i dalje biti upitan za Bayern. Međutim, Dinamov trener još se nada da bi Mišić mogao biti spreman.

    "Dobra je situacija s Mišićem, bolja nego što smo očekivali. U utrci smo s vremenom za Derbi, vidjet ćemo što će biti. Nećemo riskirati, imali smo neke situacije prošle godine s takvim ozljedama i loša iskustva, ako bude upitan i ne bude spreman, bolje NE nego DA.", kazao je Sergej Jakirović, koji će u idućih pet dana usporedno strepiti za Mišićevo zdravlje i tražiti mu laternativu.
  • Zagi
    7.6k
    Isprike velikom Mišketu kaj sam uopče pomislio da su neki drugi igrači dovoljno izrasli da bi ga zamijenili u kreaciji igre.

    Ništa bez ćelavog.
  • austrijanac
    4k

    Falio je, ali daleko od tog da bi bio ključan nekakvoj pobjedi.
    Sučić ga je dobro zamjenio, ne vidim kako bi on nešto bolje odigrao.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Falio je jer bi Sucic odradio svoju rolu puno bolje od Ademija/Roga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.