• sport
    3.3k
    Neka igra Gnezda Čerin kojeg se kao htjelo jako dovesti,pa se uopće odustalo od dovođnja bilo koga za tu poziciju pa na kraju nemamo ni jednu šesticu a čak to nije ni Mišić.
  • Nino Bule
    13.4k
    U kojem svijetu misic nije sestica ? Covjeka cijela javnost (treneri, analiticari, svi u nogometu) gura kao najprirodniju zamjenu marcelu brozovicu u reprezentaciji i sad je odjednom prica da on nije sestica ?
  • Zagi
    7.6k
    Gdje je onda problem u ozljedi 6ice koju niti nemamo, a onu koju imamo tojest nemamo to niti nije?

    Uglavnom, jučer su dosta dobar par bili Sučić i Kova. Biti će to i Rog-Sučić.
  • prefontaine
    316
    Naravno da nije šestica. Bernauer je šestica. Mišić je dvajsedmica. A brozovic u reprezentaciji je bio jedanaest. :razz:
  • Nousername
    663
    ma da stvarno pametan potez nema sta.Decka od 17 godina na Maksmiru stavit na derbi utakmici pored Roga i Ademia.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    eto pametni reci nam ti sta treba i zasto ne. On je Puno zreliji i bolji igrac nego sto njegov rodni list kaze . Kad su ga ostavili nake igra i treba mu dati podrsku i bas takbe tekme. Ima iza se iskusne igrace koji cemu bit potpora. A tovara se ne bojim kad bi sa juniorima igrali
  • Daliban
    1.6k
    The streets aren't ready.

    250172062.jpg

    Jakire, poslušaj znake sudbine.
  • NitkoBitan
    17k
    Bome se opasno zalazes za malog. Svaki krivi pas ili izgubljena lopta po jedan dan bana? Jesi spreman da stanes iza svojih rijeci :cool:
  • Zagi
    7.6k
    Koji je tvoj ulog u toj okladi?
  • don
    5.5k
    pucanj u nogu Dinamu, sebi kao treneru i samom Paviću.
  • NitkoBitan
    17k
    Koji je tvoj ulog u toj okladi?Zagi

    Poprilicno sam ga doveo na gotov cin sa svojim prijedlogom.

    Evo nove postenije ponude. Ako Pavic na utakmici sa Hajdukom ili Bayernom dobije ocjenu (Sofascore) visu od 7,5 ja cu trazit da me se banira na 3 dana, u suprotnom se banira @Daliban na 3 dana. Moze?
  • Daliban
    1.6k
    Bome se opasno zalazes za malog. Svaki krivi pas ili izgubljena lopta po jedan dan bana? Jesi spreman da stanes iza svojih rijeci :cool:NitkoBitan

    Najbolji veznjaci svijeta gube lopte, ne znam što mi trebaju takve oklade u životu kad ih je nemoguće dobiti.

    Samo treba imati vjere u malog i sada ga gurnuti u vatru umjesto da se traže alibiji. Napravili smo odličnu stvar nedovođenjem šestice, vidi se da vjerujemo u malog i ozbiljno računamo na njega. Možda nismo očekivali da će ovako rano morati u vatru, ali sada treba stati iza te odluke i nastaviti po planu kako god da ove dvije utakmice prođu.

    Možda bude previše treme i već ćemo to preživjeti, a možda će se nakon Bayerna ljudi pitati kako onaj njemački Srbin vrijedi 30m, a lošiji je i tri godine stariji od Pavinja.
  • Daliban
    1.6k
    Evo nove postenije ponude. Ako Pavic na utakmici sa Hajdukom ili Bayernom dobije ocjenu (Sofascore) visu od 7,5 ja cu trazit da me se banira na 3 dana, u suprotnom se banira Daliban na 3 dana. Moze?NitkoBitan

    Može, da ti srce bude na mjestu.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    I odmah nakon izlazka na 3 Dana dolazi nam momentalno Bandera:lol:
  • OsamŠest
    3.3k
    Ovog ću se puta u potpunosti složiti s kolegom @Daliban
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.