• NORTE
    11.4k
    Hoće li @Liks90 i @deda moć izvještavat o prodaji paketa, hoće li im to bit vidljivo?
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    bas to, nije mi jasno zasto se odmah nije pustila i prodaja na karatani jer sigurno ima dosta zainteresiranih + bilo bi manje opterecenje na stranici. Sad sam u situaciji da ne znam sto da radim, da uzmem online odmah sutra ili da pricekam prodaju na tp.
  • NitkoBitan
    17k
    Koju tribinu planiras uzet?

    Za donje tribine bi trebao uzet odmah online jer je interes velik, ali za gornje mislim da se moze pricekat prodaja na TP (ili barem vidis kako ide prodaja prvi dan pa ovisno o tome odlucis).
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    jos uvijek se odlucujem izmedu Sjevera Dolje i Zapada Gore, u biti mi je najveci problem hocu li ici sa starim ili sa ekipom sa posla, a posto mi stari vise nije bas u formi za sjever mislim da ce na kraju izbor ipak pasti na Zapad Gore.
  • deda
    32.5k
    S obzirom da nemamo još uvijek toliki broj članova da kupe sve ulaznice za tovare ne vjerujem da isti mogu pokupovati sve pakete za LP.
  • NitkoBitan
    17k
    Ako pikiras zapad gore mislim da si komotan. Cisto sumnjam da ce vecina te tribine otic u online prodaji za pakete tak da ces i na karatani uzet pristojno mjesto. A mozda na kraju malo bolje uzet blize sjeveru.

    Kazem, treba ispratit tempo online prodaje prvi dan pa se po tome ravnat. Ako prvi dan ne ode neka spektakularna brojka karata onda ste mirni.
  • Smotanihaker
    700
    Može pitanje. Kolega mi je uzimao karte za Hajduk preko članske. Međutim kod plaćanja je nešto zeznuo i izašao je skroz iz stranice. Kada je ponovno ušao i probao kupiti preko broja članske piše da je proces u plaćanju. I nigdje ne može naći kako da završi uplatu ili otkaže.
  • gledatelj
    549
    Ako se ne varam treba samo sačekati 15 minuta. Već je bilo više puta spomenuto.
  • don
    5.5k
    Može pitanje. Kolega mi je uzimao karte za Hajduk preko članske. Međutim kod plaćanja je nešto zeznuo i izašao je skroz iz stranice. Kada je ponovno ušao i probao kupiti preko broja članske piše da je proces u plaćanju. I nigdje ne može naći kako da završi uplatu ili otkaže.Smotanihaker

    neka se odjavi sa računa i sačeka 15 minuta i onda će mu radit.
  • Captain America
    17.6k
    Sjajna odluka je ponuditi paket za sve 4 utakmice :ok: Već su mi se javili neki koji su razočarani jer "protivnici nisu nešto" pa neće uzimat paket.
  • javolimtebejako
    1.5k
    oni bi da igramo protiv FIFA all stars?
  • tigric
    280
    Sjever gore 76 eura za 4 utakmice Lige prvaka, to je 19 eura po utakmici. Apsolutno smiješna cijena.
  • Paggini
    19.6k
    Već su mi se javili neki koji su razočarani jer "protivnici nisu nešto" pa neće uzimat paket.Captain America

    Uvijek u Madridu mogu gledat Reala :up: :up:

    Pohvale ljudima u klubu za cijene, pogotovo za maksimalno fer cijene za SG.
  • Liks90
    1.9k
    Stanje za hajduk:

    ZD ostalo 288 cca, ZG prodano cca 1200, SG prodano cca 660 ulaznica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.