• dinamozivivjecno
    1.9k
    mislim da bi trebalo standardno od 11
  • recikaj86
    352
    Meni bi bilo logičnije ako se nije napisalo vrijeme, da odmah u ponoć puštaju u prodaju
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    a nista ako je tako onda nema spavanja, mora se pratiti zona i kakvo ce bit stanje sa prodajom paketa.
  • deda
    32.5k
    Uvijek prodaja kreće u 11 sati tako će i sutra.
  • BBBaranja
    2.5k
    Nevjerujem da ce pustiti u ponoc,nego kopiraju hns.
    Objave dan prodaje pa kad bude,moja pretpostavka je da zele izbjeci velike guzve i padove servera.
  • Papastrumf
    12.2k
    Prodaja kreće u 11:00, kao i uvijek.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    pa bit ce samo online prodaja tako da bi to mogao biti i malo veci problem ako svi odjednom navale na stranicu.
  • javolimtebejako
    1.5k
    bankrotirat cu ovaj mjesec
  • BBBaranja
    2.5k

    Sutra sam u berbi,kako da pratim svakih 5min jel krenula prodaja karata?
    Ima ljudi koji rade subotom..
    Ulaznice.hr uzimaju dobru proviziju a usluga koju pružaju je upitne kvalitete čim se prijavi stotinjak ljudi na server
  • Jaro
    7.3k
    U aplikaciji tekst:

    "
    Paketi ulaznica za UEFA Ligu prvaka u prodaju kreću u subotu, 07.tujnam a kupovina će se moći obaviti ISKLJUČIVO online putem na servisu...
    "

    da bi par redaka ispod bila uputa za obročno plaćanje:

    "
    KUPOVINA PAKETA ULAZNICA UZ OBROČNA PLAĆANJA

    GNK Dinamo napominje svim navijačima koji su ujedno korisnici Privredne banke Zagreb i Erste banke kako će prilikom kupovine paketa ulaznica za domaće utakmice UEFA Lige prvaka u sezoni 2024/25. svoje pakete moći kupiti u obročnim ratama ukoliko u svojoj banci imaju aktiviranu tu opciju.

    GNK Dinamo naime, ima potpisan ugovor s bankama Privredna banka Zagreb i Erste banka, a prema odrednicama spomenutih ugovora korisnici spomenutih banaka svoje će godišnje ulaznice moći otplatiti obročno i trošak podijeliti na rate. Kupovina na rate moguća je samo na Ticket pointu, dok se prilikom online kupovine kompletna cijena karte mora platiti u jednom obroku.

    O završetku prodaje paketa ulaznica, kao i o početku prodaje pojedinačnih ulaznica za spomenute utakmice, klub će pravovremeno izvještavati na svojim službenim kanalima.
    "

    Odlučite se
  • deda
    32.5k
    Imaš između kontekst.
  • Jaro
    7.3k
    meh, previdio ovaj dio

    Ukoliko se svi paketi ulaznica ne prodaju online putem, klub će naknadno omogućiti i prodaju paketa fizičkim putem na Ticket pointu.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    pricaj mi o tome, vec par puta sam skoro izvisio za karte kad bi uzimao online, ali valjda mi tako i treba jer nisam godisnju na vrijeme uzeo posto me nije bilo u Hrvatskoj neko vrijeme.
  • criticus
    2.2k
    Dok je Dekod harač na snazi trebalo bi simultano omogućiti i prodaju na ticket pointu za pakete. Pa izaći će paketi ko godišnja.
  • Jaro
    7.3k
    Dok je Dekod harač na snazi trebalo bi simultano omogućiti i prodaju na ticket pointu za paketecriticus

    Ha, vjerojatno uz harač i imaju razdoblje ekskluzive u ugovoru
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.