• Neron53
    589
    Kad malo razmislimo, posto je 13.9.prodaja za ajduk, za Bayern bi najkasnije trebalo biti 11.9. (godisnjaci) i 12. (Clanovi).
  • deda
    32.5k
    Pao je sektor Zapad dolje 2. Na zapadu je preostalo još oko 300 ulaznica za sektor 1, ali će se otvarati sigurno i dodatni sektori.
  • Direktor
    66
    Bilo bi korektno do kluba da, nakon što grupa dostavi svoj popis i kad dio karata ode možda sponzorima, objavi koji su uvjeti prodaje karata za Bayern.

    I koliko je točno karata ostalo za prodaju, a ne da se objavi da ima npr. 3800 karata za prodaju a unaparijed je rezervirano 1000 karata a taj dio se prešuti.

    Da oni godišnjaci i članovi koji će kupovati karte imaju sve infomacije
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ova tema se stvarno pretvara u zlato.

    Prvo pitanja kad će se objaviti što je s kartama pa onda da bi bilo korektno da klub sve javi kao da je pretpostavka da neće.
  • dzg2024dzg
    84
    Svi pitate kad će karte za Bayern, dajte ljudi pravo pitanje je kada će karte za Salzburg... 23.10. opasno kuca na vrata! :rofl: :rofl: :rofl:

    I da... bilo bi korektno od kluba da objavi u idućih 12 sati koliko ćemo karata dobiti za Banjole 25.09. ... mislim stvarno :smirk:
  • criticus
    2.2k
    Bilo bi korektno do kluba da, nakon što grupa dostavi svoj popis i kad dio karata ode možda sponzorima, objavi koji su uvjeti prodaje karata za Bayern.Direktor

    A otkud ova informacija sad odjednom iskočila... O kakvom popisu i sponzorima govorimo kad je ovdje jasno rečeno da je 3500 za gostujuće plus 300 za glavnu tribinu, koje uvijek klub prodaje/daje (pa ako ide sponzorima u nekom paketu ide u tom). Dakle 3500 karata je dostupno za prodaju, godišnjaci pravo prvokupa, nakon tog članovi pa svi ostali.
  • Peškaman
    4.2k
    Ne znam ima li ovaj forum mogućnost da "pin-ate" komentar tj. zakačite na vrh stranice.
    Shvaćam da vas zanimaju karte ali prelistajte stranicu-dvije i naći ćete odgovor.
    Utakmica je 17.,znači logikom sljedeći tjedan (9. - 15.) će biti prodaja,u nedjelju/ponedjeljak(8./9.) će se klub vjerojatno oglasiti s informacijama.
    Napisano je već 3500 karata za gostujući sektor + 300 glavna tribina(VIP, ambasadori kluba,zaposlenici,uprava)
  • wolfgang14
    1.4k
    predlažem da deda i liks pišu boldanim slovima kako prodaja ide da mi lakše upadne u oči, da mogu skipat sva ova nepotrebna sranja
  • Mr Anderson
    7.9k
    Više se piše o kartama za Bayern koji dolazi nakon derbija, za Hajduk slabo. Podsjeća me to na neka prijašnja atraktivna gostovanja kad bi navalili likovi koji dođu na Maksimir svake prijestupne godine, ali to je kužiš fora izlet, ima se kaj vidjeti usput, dobar stadion.
  • Liks90
    1.9k
    Previše price oko ulaznica za bayern, bit će kad bude
  • Big Daddy
    1.1k
    Nek se oni poslikaju i da se u pozadini vidi Harry Kane, to je ono njima bas cool :vomit:
  • Ludovic IX
    7.2k
    slabo će bit za banjole. 1200 karata u prodaji samo. Ali rade neke montažne tribine valjda.
  • Ludovic IX
    7.2k
    ima ih koji će potrošiti stotine eura za gostovanje ali će im bit previše 30/40 eura za qarabag.. ili 40-60 za LP na Maksimiru.
  • Big Daddy
    1.1k
    Pa da, uvijek sam rekao, NA STADION SE IDE PODRŽATI DINAMO, a ne “gledati” drugu ekipu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪dzg2024dzg slabo će bit za banjole. 1200 karata u prodaji samo. Ali rade neke montažne tribine valjda.Ludovic IX

    Bilo bi korektno od kluba da objavi koliko karata će biti na prodaju, a ne da dio ode ne znam kome i da se to prešuti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.