• Big Daddy
    1.1k
    pa o tome sam par postova prije pisao, rasprodali bi svaku tekmu i da je 100 000 kapacitet, jer, kao sto rekoh, njima je protivnik nebitan.
  • Neron53
    589
    A onda jebiga, po vama nece biti nasih ni malo oko kaveza. Pisi kuci propalo.
  • blue heart 72
    1.7k
    Apsolutno se slažem sa Neronom. Ako se ne pita, ne može se ni dobiti. Kao prvo Bayern nam nije dao ništa više, nego što obično daje gostima. Kao drugo ne sjećam se više protiv koga su igrali u Europi i dali su gostima na raspolaganje isti kapacitet kao i na Bundesligi (gornja dva prstena prema zapadnoj tribini). U najgorem slučaju se može dobiti odbijenica
  • Toni90d
    390


    Po priči osobe iz Bayerna koja se danas javila na telefon, ima dovoljno karata za kupiti, na njihovoj stranici (zweitmarkt). Jedini trik za doći do tih karata, je taj, da se mora imati članstvo u Bayernu. Košta 45€ za osobe između 18-25 godina, 65€ za osobe između 26-64 godina, 35€ za starije od 65 godina. Zato se dosta karti pojavilo na "trzistu", pogotovo medu nama u Njemačkoj.

    Kategorija 4, treći krug stadiona, gdje je gostujući blok, košta između 50-60€. Na ViaGogo stranici se mogu naći za cijene od 80€ do iznad 200€.

    Sad je pitanje, kao i kod nas, je li se netko želi učlaniti u FCB, da bi mogao doći do karata.

    Ja sam poslao upit, kažu da će biti riješen do kraja tjedna (nije definirao za sutra, tj. petak ili do nedjelje).
  • Nino Bule
    13.4k
    Boze dragi jel moguce da se jos o ovome raspravlja hahaha, Bog vam dragi pomogao
  • blue heart 72
    1.7k
    ne bi se složio. Bundesliga je "švabama" svetinja. To im je neusporedivo sa europskim natjecanjima
  • Boycie
    1.1k
    mozda i Grasshopper tamo.
  • Davieboy86
    212
    Drugacije su info kada si nekada negdje bio i cinjenicno stanje. Nitko nije rekao da Bayern ne rasproda sve ili doci redovnim putem do karte. To je u Münchenu nemoguce . Nego je poenta sto brdo ali brdo regularnih clanova Bayerna sa godisnjim kartama i osiguranim mjestom na Allianz Areni taj dan protiv Dinama je prepustilo tj pretprodalo svoja mjesta . Ali brdo ljudi. To ti govori covjek koji tu zivi 10 god i pozna dosta toga oko Bayerna te gledajuci sada, trenutno stanje je da ce po mojoj skromnoj procjeni od preko 60k tisuca dusa na stadionu biti Hrvata preko 10k i to lagano.Mark my words.
  • deda
    32.5k
    Broj prodanih ulaznica za tovare procjenjujem na cca. 5.700
  • Dinamosaur
    1.5k
    Svaki će doći, pa makar iz Australije ili Kanade, J.Amerike u hrvatski dom.
    Ima jedno mjesto..
  • Pop corn
    8.1k
    Broj prodanih ulaznica za tovare procjenjujem na cca. 5.700deda

    Prodano je nešto više od 6000 ulaznica
  • Dubbbrava
    446
    Živim za rasprodan sjever gore :cool:
  • Big Daddy
    1.1k
    Živi bili pa vidjeli. Mislim da jos dosta ekipe ceka da se SD jos koje mjesto oslobodi, al kad vide da vise nema ode i SG.
  • duksy
    290
    @popcorn ima li kakvih vijesti iz kluba kad bi mogle ići karte za Bayern u prodaju i da li će biti samo na Ticket pointu ili možda i online?
  • Ivan0302
    464
    Ljudi svaki dan postavljate ista pitanja i to u više navrata.
    Sigurno će sve biti na vrijeme iskomunicirano od strane kluba za ulaznice protiv Bayerna 1 2 dana prije prodaje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.