• E46
    634
    Ako netko prati strane vijesti mogao je vidjeti da su oni vec objavili da je gotovo.. kada ce bit sluzbeno od strane NK Osijeka ne znam nemam tu informaciju..sto se tice Matkovica budete sve vidjeli na vrijeme necu opet govorit sta znam pa onda da me se proziva da lazem.
  • Jaro
    7.3k
    Osijek se priprema za borbu za ostanak u 1.NL?


    Boto trlja ruke i misli si "Vi cete na mene pucati..."
  • vjeko1701
    7.9k
    Koje strane?
  • veselko tenžera
    2.1k
    Sve više sam uvjeren da Orbanova ekipa stvarno kupuje Rijeku.NORTE

    Dinamo na braniku Hrvatske od Austrougara. Još nek Ulker ili Beko ulete u Zadar, ovi ionako jesu Venecijanci i imamo 600 godina povijesti u jednoj sezoni HNL-a.
  • E46
    634
    Po mojim informacijama sluzbena objava da je klub prodan ide u PONEDJELJAK(Ovo nije 100% potvrđeno kao sto je bila Nejina i Duarteova prodaja)
  • dzg7
    297

    600 000 godišnje plaća
    Jebe se njemu bit će za admiral
  • vjeko1701
    7.9k
    Čak ne bi rekao da kupuju Rijeku, više je vjerojatno da su s Miškovićem dogovorili možda neko značajnije sponzorstvo/parcijalno vlasništvo u zamjenu za interese u Rijeci i potencijalno sudjelovanje u izgradnji nove Kantride.
  • DrawTube
    4.7k
    Više povijesti ima kultni Varteks neg Osijek, Osijek ima sreće što je klub iz 4. najvećeg grada pa ima neki bazen navijača i podršku, da je iz grada veličine Pule bio bi manji klub od Istre

    Nisam za to da ih RB kupi, jer takva sredina sa svojim komepksima i količinom neutemeljene zloće ne zaslužuje uspješni klub . Draže bi mi bilo da RB kupi Šibenik , Istru ili vrati Marsu
  • Paggini
    19.6k
    Kada je jedna od najvećih povijesnih odrednica tog kluba uvjerenje da ih se pokralo protiv Dinama prošle sezone, dovoljno govori o povijesti tog kluba lol.
  • vjeko1701
    7.9k
    Varaždin je možda manji al je ta regija općenito puno zdravija. Varaždinu gravitira oko 200k ljudi. Osijeku oko 250k. Nije sad toliko ogromna razlika u broju.
  • Neki tip
    21.3k
    Dobro, ljudi, pa ne počinje povijest 1990. godine.

    Na stranu što mi je i inače bezveze to gledanje svisoka na druge hrvatske klubove, jer se često ne radi o nekoj zdravoj navijačkoj zajebanciji nego pomalo uobraženoj praksi kakvu ne bih htio vidjeti kod navijača Bayerna ili Reala prema nama, ali ovo s Osijekom stvarno prelazi čak i te granice.

    NK Osijek je dao neke od najvećih hrvatskih igrača svih vremena, producirao igrače koji su i u Dinamu ostavili veliki trag, a Jugoslaviju je napustio zajedno s nama, Hajdukom i Rijekom kao prvoligaš.

    Malo poštovanja za druge klubove, ako ga za svoj očekujemo.
  • veselko tenžera
    2.1k
    potpis! I ne možeš samo gledati klub bez da gledaš grad i regiju koju predstavlja.

    Osijek i Slavonija su puno više od par kompleksaša na podcastima i forumima kao i onih stotinjak likova iza južnog gola na Pampasu.
  • NORTE
    11.4k
    Još nek Ulker ili Beko ulete u Zadarveselko tenžera

    Koliko znam Tornado je odbio tu mogućnost za KK Zadar prije par godina kad je u klub htio ući Doguš.
  • Big Daddy
    1.1k
    meni je to super, konkurencija je uvijek dobra, a nece nikada biti ispred nas.
  • NitkoBitan
    17k
    :yikes: :grimace:

    FB-IMG-1725554844043.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.