• Jos-Optimus
    2.1k
    To sa lijevim bekom je kretenizam epskih razmjera. Strinić je 2016. i 2018. bio izvrstan, sad imamo Sosu i Gvardiola, a i jednog Bradarića ne zove iz nepoznatih razloga.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Ima 3, da. Tim gore da ga ljudi propitkuju. Uostalom i sam je rekao, sve odluke koje je do sada donio bile su ne dobre, nego odlične (jer dobro nije dovoljno).
  • ZonaDinamo
    13
    @Patak i @NKDZ86 Imate javno upozorenje. Prestanite sa spamanjem teme. Ukoliko nastavite i nakon upozorenja sljedeća kazna je ban u trajanju od 5 dana

    Da odstupi Dalić nastao bi raspad sličan rukometnom. Kad zbrojiš sve te igrače koje ima na raspolaganju, nemamo baš super igrače niti smo ih ikad imali, uvijek budu rupe na pojedinim linijama. Lijevog beka čekamo od Jarnija, napadača od Mandžukića. Krila nemamo, itd...Igramo al pari većinu vremena s reprezentacijama koje mogu složiti tri vrhunske reprezentacije.

    Nek zove babu Mandu sa placa neću mu ništa prigovoriti, a ne Perišića.
    Patak

    jel ovo sarkazam ili Zlatko to ste vi??NKDZ86

    Nisam, a jesi ti ne znam Kruno Jurčić koji misli da bi bio bolji od Dalića, i da bi osvojio dvije zlatne medalje a ne pišljivo srebro i broncu.Patak

    Zlatko priznaj ,znamo da je duga pauza između tekmi od repke i da si došao tu škicnuti kaj ima u protivničkom taboru.
    ajde budi faca pa preuzmi klub za koji navijaš pa da te vidimo
    NKDZ86

    Prvi si me skužio Kljuno, svaka čast. Ako želiš autogram dogovoriti ćemo se.Patak
  • Maxova dijagonala
    143
    Pozdrav ekipa,tko počinje na poziciji desetke na kraju Pašalić ili Baturina? Iskreno se nadam batiju iako mi je i Pašalić drag kao igrač.
  • Ludovic IX
    7.2k
    moje mišljenje je da pašlić nije ni 10-ka niti 8-ica.. lik poziciju nema i beskoristan je u utakmici di se igra tvrdo.. nema kreacije u sebi ali ima ono što drugi nitko nema, zna se prišuljat izmedju linija da ga nitko ne pokriva
  • Dani Olmić
    222
    Koja je prognoza danas? Uzimamo?
    Ce igrat Bati ispocetka? Ja bi ga odmah stavio u prvih 11. Ako ne danas, kad onda jbt
  • Big Daddy
    1.1k
    Ako stavi Perisica u prvih 11 ispred Pjace, Ivanuseca ili Pasalica nek ide u 3pm
  • Big Daddy
    1.1k
    Jasno da ce Bati od pocetka igrati, znam da nije ista pozicija kao Broz, ali mora tu upasti.
  • Big Daddy
    1.1k
    Svaka cast Petku, ali bi za mene Kule bio ispred njega, al jbg nije pozvan, tak da ce vjerojatno Krama igrati naprijed.
  • Neki tip
    21.3k
    Ova tema je čisto blago, treba je čuvati i njegovati!db-izbjeglica

    Ova tema je čista škola, treba ju proći svatko tko prenaglo zaključi da "dinamovac" podrazumijeva išta drugo osim drukanja za klub plave boje iz Maksimirske 128.
  • Dani Olmić
    222
    ma bati ispred modrica i kove
  • bbb medimurje
    3.2k
    Nemamo nijednog igraca u prvih 11 za u-21
    Samo kacavenda i zivkovic na klupi

    Edit: samo cavlina
  • hardek
    2.8k
    Samo Čavlina od naših u prvih 11 u-21 repke
  • Zagi
    7.6k
    Mikić ozljeda?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.