• deda
    32.6k
    Otvarat će se kako će ljudi otpuštat karte. Tko bude strpljiv uhvatit će kartu.
  • Big Daddy
    1.1k
    A ima jos i drugih tribina. Al nek naš SD bude zbilja pun do zadnjeg mjesta.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ako nemate zivaca odgovarati suvislo, ni ne odgovarajte.Neron53

    Pa odgovorio vam je papastrumf konkretno sta je bayern davao i koliko je prosireno, tu je rasprava trebala zavrsit al je ekipa nastavila lupat svoje kako se moze i treba jos
  • Nino Bule
    13.4k

    Prije 3 sata upis papastrumfa
    "Allianz arena ima kapacitet 66.000 sjedecih mjesta. Mogli su nam dati 3.000 mjesta za navijace i jos 300 za VIP uzvanike. Izasli su u susret i dali su nam 3500 + 300."

    Ne znam sta tu nije jasno i "nesuvislo"
  • Neron53
    590
    Stotine ljudi lupa i lupat ce ziher i dalje.
    Ako se ne moze lijepo odgovoriti, ne odgovarajte.
    Ako njihove godisnje ulaznice ne vrijede za europske tekme, onda je citava razlika kapaciteta izmedju "kaveza" za prvenstvo i europu , legitimna meta za zicati dodatna mjesta.
    Ako su pocetno vec dali 500 mjesta u znak dobre volje, zasto se nebi moglo traziti dodatno.
    Ako se trazilo a dobilo odjeb, onda se to i objavi.
  • Nino Bule
    13.4k
    Pa lijepo i suvislo je odgovoreno, situacija je razsjasnjena, oni koji lupaju reci ce im se da lupaju
  • Purgeri
    755
    Arsenal have been given an allocation for 3,779 away tickets for the game at the Allianz Arena. - ovako je bilo u 4. mjesecu ove godine iz čega proizlazi da i nismo dobili više u odnosu na ono što inače daju
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ako Vam netko nesto konstruktivno sugerira, predlozi, pita ..... nema smisla da se odgovara podrugljivo i podcjenivacki.Neron53

    Imamo pravo na 3.300 karata. Dobili smo ih 3.800, znači prilično je očito kako se pitalo Bayern da nam omogući više karata i izašli su nam u susret te omogućili više karata. Ako će biti mogućnost i potreba da ih se dobije više, sigurno će se probati. Tako ti je odgovoreno, vrlo konkretno.

    Nakon što ti je odgovoreno, ti si svejedno komentirao da neće Bayern dati ako Dinamo nece pitati, potpuno ignorirajući odgovore koje si dobio. Zato nemoj glumiti uvrijeđeno dijete, nitko ti ne odgovara ni podrugljivo ni podcjenjivački nego ti odgovore ne čitaš s razumijevanjem.
  • Neron53
    590

    Gdje je meni odgovoreno:

    "..ako ce biti mogucnosti i potreba da ih se dobije vise, sigurno ce se probati.."

    Ako je tako a ja nisam vidio, onda moje isprike.
  • Liks90
    1.9k
    ZD ostalo cca 444 ulaznice, ZG prodano oko 1000 ulaznica, SG prodano oko 550 ulaznica
  • Dani Olmić
    222
    Ajmoooo ide to jos bolje
  • Davieboy86
    213
    Totalno bespotrebna rasprava. Dakle dobili smo sluzbeno koliko smo dobili i to apsolutno ne mijenja nista jer vam iz prve ruke mogu potvrditi da su nasi sektori skoro svi oko gostujucih ( zeleni sektori) krcati nasih i gro ljudi po ostatku stadiona. Barem ja poznam cca 100 ljudi koji su smjesteni ispod gostujucih navijaca, a to vam je statistika kao izborna izlazna anketa . Takodjer mogu potvrditi da imamo srece sto Swabe i njihove pretplatnike ne zanima toliko dinamo , dosta ih je na godisnjem jos i tada, pocetak je skolske godine te cak neki imaju strah od Boysa. Sto mi se apsolutno svidja i siguran sam 1000% da ce se stadionom oriti dinamove pjesme.Mislim cak da ce ovo biti najveci broj plavih kibica na stadionu ikada van Maximira. Takoder festa na Marienplatzu prije tekme je zagarantirana.
  • criticus
    2.2k
    .Mislim cak da ce ovo biti najveci broj plavih kibica na stadionu ikada van MaximiraDavieboy86

    Neznam baš da će se moć skinut Stuttgart iz 2004. Neznam točnu brojku, ali je bilo negdje oko 10 tisuća čini mi se.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Bio sam na toj tekmi u Stuttgartu. Bilo nas je puno više od 10 tisuća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.