• criticus
    2.2k

    Ja u toči 29 vidim Energetsku obnovu škole za cestovni promet... Gledao sam za današnju sjednicu.

    Također kada se očekuje izglasavanje proračuna za iduću godinu?
  • Bosskovitz
    11.7k
    Također kada se očekuje izglasavanje proračuna za iduću godinu?criticus

    Vjerojatno početkom prosinca prijedlog, a sredinom izglasavanje.
  • jedan u nizu
    8.2k


    :rofl: :rofl:

    Uopce nisam gledao istocnu stranu stadiona .
    Nisam bas najinteligentniji zadnjih dana :sweat:
  • mali M
    5k
    ma ima tu lufta još ljudi... ništa zapravo neznamo. razveselili smo se jer je neki bager izbil gredu ruševnom zgašenom restoranu, financije još neznamo dal će biti šta do prosinca, detalje čekamo sa sjednica pa što sami izvučemo jer se javno obilazi ko mačak oko vruče kaše o toj temi.. zapravo pričamo o našim tu dojmovima i nadama, ali u redu je i tako...

    btw, zapravo mi se jako sviđaju ove snimke iz zraka pa točno označavanje šta se događa i radi.. volio bi da češće tako raspravljamo jer se sve vidi i transparentno je
  • criticus
    2.2k


    Ne triba nama Građanski odgoj u školama, samo kreni radit nešto za sport i Dinamo i pretplatim se na izravni prijenos Gradske skupštine dok kažeš keks.
  • Vučko53
    210
    Meni se čini da je po onim renderima iza istocne tribine bio niz otvorenih igralista - kosarkaskih, malonogometnih i slicno pa pretpostavljam da po toj ideji parking nece biti s te strane.. moguce da se zato uzimaju cestice zapadno?
  • DrawTube
    4.7k
    mislim da su ta igrališta koncipirana tako da se za vrijeme tekme mogu pretvoriti u parkirališta

    Koliko je to izvedivo, ne znam ali zanimljiv koncept
  • mali M
    5k
    Meni se čini da je po onim renderima iza istocne tribine bio niz otvorenih igralista - kosarkaskih, malonogometnih i slicno pa pretpostavljam da po toj ideji parking nece biti s te strane.. moguce da se zato uzimaju cestice zapadno?Vučko53

    ne, po prvobitnim renderima to su ti igrališta koja će po sebi imat iscrtana parking mjesta i kad će biti tekma, neće se moć koristiti igrališta nego će biti parking.
  • scooniepenn
    3.3k

    Po onome što sam čuo iz 2 izvora za projekt Kranjčevićeve bi moralo biti novaca u proračunu za 2024. Ako je ukupan trošak 30-ak, onda bi za iduću godinu oko 20 bilo dovoljno. Naime, prema tim informacijama, a dobio sam ih u 5. mjesecu, nakon što su pozatvarali sve "pipe gdje je curila lova" imali su preko 500 milijuna Eura lufta za investicije. Da sam to čuo samo iz jednog izvora sumnjao bih u istinistost, ali kad sam čuo iz drugog potpuno neovisnog, oba su mi vjerodostojna, počeo sam vjerovati. Iskreno, nije mi to niti tako čudno jer s obzirom na sve što građani Zagreba plaćaju kroz poreze i prirez naš grad ni po kojem kriteriju uz "normalno vođenje" ne može biti grad slučaj. Živi bili pa vidjeli, ali podosta sam siguran da će oko 20 milja biti predviđeno za Kranjčevićevu u 2025.
  • vjeko1701
    7.9k
    Jbt, 1/5 proračuna "curila". Koja razina besramnog bezobrazluka.
  • Draž
    1.3k
    Sjednica Gradske skupštine:

    Trpimir Goluža: Hoćete li osjećati sram kada posjetitelji Lige prvaka vide u kakvom je stanju stadion na Maksimiru koji je u vlasništvu Grada?

    – Drago mi je da se Dinamo plasirao, čestitao sam Upravi i otići ću na utakmice. Bio sam na stadionu više puta i dobro surađujemo s novom Uparvom i itekako radimo na tome da se stadion što prije realizira. Da bi se mogao rušiti stari stadion potrebno je proširiti onaj u KRanjčevićevoj koji će biti gotov u rujnu 2026. Da, osjećam sram zbog onih koji su ulupali skoro milijardu kuna na obnovu stadiona koji je ruglo, a osjećat ću ponos kada ga obnovim – rekao je Tomašević.

    – U tri i pol godine niste mogli izgradi stadion, ali ste mogli napraviti preduvjete da bude gotov puno prije nego što će biti. Korlaet je tvrdio da će radovi na rekonstrukciji stadiona u Kranjčevićevoj početi u siječnju 2022., a počet će u siječnju 2025. – uzvratio je Goluža.

    – Vi koji ste ginekolog dijelite lekcije Koralaetu, profesoru arhitekture, toliko o vama. Ključna stvar za Maksimirski stadio je bilo riješiti imovinsko-pravni spor koji se vozio preko 20 godina. Sada se riješio – rekao je Tomašević.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Znači rujan 2026.
  • criticus
    2.2k
    – U tri i pol godine niste mogli izgradi stadion, ali ste mogli napraviti preduvjete da bude gotov puno prije nego što će biti. Korlaet je tvrdio da će radovi na rekonstrukciji stadiona u Kranjčevićevoj početi u siječnju 2022., a počet će u siječnju 2025. – uzvratio je Goluža.

    – Vi koji ste ginekolog dijelite lekcije Koralaetu, profesoru arhitekture, toliko o vama. Ključna stvar za Maksimirski stadio je bilo riješiti imovinsko-pravni spor koji se vozio preko 20 godina. Sada se riješio – rekao je Tomašević.
    Draž

    Neznam jel ovo čisti citat il je nešto bilo između pa ću rezervirano komentirati.

    Apsurdno je na tvrdnju da je zamjenik gradonačelnika rekao rokove koji ne stoje, da je odgovor izabranog gradonačelnika: Vi koji ste ginekolog dijelite lekcije Koralaetu, profesoru arhitekture, toliko o vama.

    Znači odsada samo arhitekti mogu komentirati rokove stadiona. Molim vas kolege zonaši držite se toga.

    a osjećat ću ponos kada ga izgradim– rekao je Tomašević.Draž

    ovakva izjava je u rangu naših velebnih političkih šerifa. ON ĆE GA IZRADIT. Pa otkud tebi novci. da ga izgradiš. To su naši novci i pun mi je kufer ovih izjava ovaj nam je dao, on će nam napravit, on će poklonit. Političarska bahatost svakoga stigne. Zato nijednog ne volim i nijednom ne vjerujem.
  • Draž
    1.3k
    Neznam jel ovo čisti citatcriticus

    Čisti copy/paste sa portala večernjeg. :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.