• Daliban
    1.6k
    Nije svaki transfer instant pojacanjeDinaminjo

    Pa to je ovdje ključna točka. Sudeći po izostnku njegovog imena s popisa, izgleda da su projekcije da kroz narednih pola godine neće biti ni prinova.
  • NORTE
    11.4k
    Jel to RALU logistika postala novi sponzor?Dudu9

    Potrefilo se s ulaskom u novu Liga prvaka.

    čudno da klub nije stavio na stranice ipak postaju glavni sponzorDudu9

    Objavit će se sigurno nešto.


    Možemo očekivat i njihovu reklamu na dresu možda...Agramer86

    Dosta vjerojatno.
  • Dinaminjo
    929


    Mislim Spikic i Kule samo
  • Neki tip
    21.3k
    izgleda da su projekcije da kroz narednih pola godine neće biti ni prinova.Daliban

    Krajnje je vrijeme da dobru staru "nama trebaju pojačanja, a ne prinove!" prilagodimo za nove transferne okolnosti u "nama trebaju prinove, a ne oni koji nisu ni to!!!"
  • Beowulf112
    319
    Zasto nije Mauro Perković na listi?na njega ne racunamo?znam da je ozljeden ali prognoze su da se vraca u 10 mjesecu
  • GaijiZG
    1.3k
    Jel se mogu tu dat savjeti klubu il ima posebna tema za to?

    Uglavnom, na sajtu ne radi link za učlanjivanje preko internera, redirecta na kupnju ulaznice. I neki lik iz Kanade na IGu ispituje jel se mogu kako iz Kanade učlanit u klub, ako nemaju hrvatski OIB.
  • don
    5.6k
    Uglavnom, na sajtu ne radi link za učlanjivanje preko internera, redirecta na kupnju ulaznice.GaijiZG

    to ne radi već par dana
  • DobriStariTaške
    12
    Neam pojma, mislim da je katastrofa da Mauro nije na popisu za LP, a bome nije mi jasno ni zakaj su dovodili Oliverasa ako nije u 25+ za LP. Možda su se zajebali s njim kao sa Sosom i Mihajličenkom prošle godine, to bi bilo dosta porazno, nadao sam se da smo to prerasli.
    Dakle, jedini lijevi bek za LP nam je Ogiwara za kojeg ne možemo reći da je pretjerano imun na ozljede, a jedini igrač od ostalih prijavljenih koji je ove sezone upisao minute na lijevom beku je naš najbolji desni bek RPG za kojeg se osobno molim bogu da će igrat desnog beka. Kaj se centralnog braniča tiče, osim neprikosnovenog Mmaeea, tu imamo KTCa, Maxa i Torrentea, a ne mogu se otet dojmu da je Mauro bolji od svih navedenih izuzev gospodina Mmaeea na poziciji centralnog braniča, a solidan je i kao rezervna opcija na lijevom beku. Ma čak i ako nije u ovom trenutku bolji od navedenih cbova (kaj mislim da je), definitivno ima potencijal biti bolji od njih. Možda taje da je Mauro teže ozlijeđen, a za Oliverasa (koji je bio prijavljen za playoff) stvarno ne kužim zašto nije na popisu, kao što ne kužim zakaj još nije odugrao minute ako je već doveden iako su neki 16godisnjaci dobili priliku.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ja bi prvi volio da se doveo još jedan lijevi bek koji će bit starter u Ligi Prvaka, a kojem će Ogiwara biti zamjena, ali Perkovića se s razlogom nije prijavilo, očito je procijenjeno da ga nema smisla prijavljivati jer bolje znaju ljudi u klubu kada će se moći vratiti na teren nego mi ovdje. Oliveras nema seniorske minute uopće i iskreno me ne čudi jer nije prijavljen pošto na B listu ne može, a još nije zaigrao ni u HNL-u. Vjerojatno će RPG biti startni lijevi bek.
  • Zagi
    7.6k
    Da, nigdje nisam vidio da je jasno iskomunicirana koja je točno Maurova ozljeda ali po onoj snimci duela na treningu i Jakirovim izjavama između redaka, ostao mi je dojam da ja za njega polusezona potpuno izgubljena.
    Tako da me izostanak sa popisa nimalo nije iznenadio.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Šta ste zapeli na Oliverasa? Dečko je potencijal, to je bio i Olmo...Olmo nije počeo u seniorima, ne treba ni Oliveras, strpljen-spašen
  • Dudu9
    812
    Oliveras nije ni blizu klupe očito u ovom trenutku nije za dinamo, ima 20 godina a ne igra ne vidim tu budućnosti
  • Efes Pilsen
    8.3k
    a sta ako u ovoj pauzi Jakir uklopi njega i Mbukua lagano u ekipu i protiv Hajduka bude na klupi, a u iducoj HNL utakmici dobije pola sata? Znaci decko bez seniorske minute je dosao na posudbu s mogucnoscu otkupa i nije zaigrao, pazi sad - u derbiju na Rujevici i Ligi prvaka :lol:
  • Mali Zeus
    12.6k
    Kakvi se ovod zaključci donose, to nisu istine. :rofl:

    A vidim i za Maura da što ga duže neće biti to će u očima mnogih biti bolji.
  • Crni86
    3.5k
    olmo je igrao za juniore i b momcad koju smo imali. Oliveras ne moze igrat ni za juniore ni za b momcad jer ju nemamo. Iskljucivo ako ce dobiti prve minute to ce biti u seniorima.

    Mozda decko nije proso pripreme ili ima neku porvedicu pa je to proslo ispod radara. Ali svakako ocekujem da upise prve minute u rujnu jer nas ceka pakleni ritam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.