• Paggini
    19.6k
    Šta se dogadja u ovoj temi hahah
  • Pop corn
    8.1k
    Evo ovo je zanimljiv slučaj za primjeniti kritičko razmišljanje. Evo ja sam full uz Zajeca, i time odbijam narativ ovog facebook posta, al zato ne simpatiziram Sanjina Španoviča( bok ako čitaš).GaijiZG

    Nisam ja tu da me simpatiziras ili ne, već da odradim posao. Nisam tu da se ikome svidim, vec ispunim zadace koje imam.

    A problem tog posta je, ne samo napisane laži, već i klevetnički narativ nametnut od onih koji su držali ljestve pravomoćno osuđenom bjeguncu.
  • Dudu9
    812
    Pa navijači smo nogometnog kluba i trebaju bit izjave sadašnjih i bivših igrača, pa nece stavljati pjevače, političare, književnike itd
  • Marquis Manners
    53
    A evo i dokaza ovih koji se zgrožavaju na moj post. Pivina u ruci, pijani i Ajmoooo Dinamooo ale... totalno sprženi mozgovi.
  • Krizy
    43.1k

    Smiri s tim glupim prozivanjima. Upozorenje pred metlu.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Čovjek nije uzeo terapiju jutros.
  • Marquis Manners
    53

    Aposlutno jebu redu to što pišeš, samo kažem da smo došli globalno do stadiji ludila kad se nogometaše citira kao neke ljudske velikane, a oni u globalu dno ljudske vrste.
  • deda
    32.6k
    Što će više bahaćenja i oholosti biti na forumu to će kazne biti teže.

    @marquis-manners 7 dana
  • Dudu9
    812
    Jel to RALU logistika postala novi sponzor?
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    samo kažem da smo došli globalno do stadiji ludila kad se nogometaše citira kao neke ljudske velikane, a oni u globalu dno ljudske vrste.Marquis Manners

    Pa što radiš onda prije svega na nogometnom forumu?
  • Gradinamo
    45
    Odnosi li se toni na ovakve komentare: "Kaj se tiče običnog puka koji su Mamićevci, to bi se moglo objasnit sociološki i antropološki. Većina takvih su sa prostora gdje su vladali Turci, i neki od njih su preuzeli istočnjački mindset "ne talasaj" i "moć je sve", ako nemaš moć, gledaj u moćnika ko u boga. Svi takvi će kroz par godina postat "Zaječari"(ako bumo osvajali sve HNLove) i srat će o propasti Dinama, kad Zajec zbog godina više neće moć obnašat trenutnu funkciju."?
  • NORTE
    11.4k
    Džizsprefontaine

    Dzis.
  • Agramer86
    330
    čini se da je. Na web stranici piše da su glavni sponzori. Možemo očekivat i njihovu reklamu na dresu možda...
  • Dudu9
    812
    čudno da klub nije stavio na stranice ipak postaju glavni sponzor
  • mlinchica
    1.8k
    WOW!!! 42000 članova i to 4 mjeseca prije nego je planirano!

    Sjećam se kad je izbačen cilj od 42000, naš Deda je u jednom trenutku napisao da je možda ipak malo preoptimistično, malo se pribojavao da neće biti dostižno.

    @deda nadam se da ste otvorili neku bocu za posebne prilike i zalili ovaj uspjeh jer veliki dio zasluga ide Vama i kolegama iz skupštine, povjerenicima kao i ostalima u i oko kluba, koji ste sve pokrenuli.
    A kako onda ne bi bilo reakcije onih koji vole bez predrasuda i fige u džepu. :heart:

    Jel itko još sumnja da se naš Dinamo vratio svojima? :victory:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.