• Neron53
    592

    Tesko mi je vjerovati da od svih vas nitko nema nekog poznatog da za vas stane u red..
    Pa ako treba da mu vas 10 date svaki po 10 eura za tu uslugu..
    Ako ne mozes naci nekoga da odradi "smjenu" za 100 eura . Onda jebiga.
    Onda nek odradi za 200. :)

    P.s. sta vecer ranije nema vlakova iz Vinkovaca??
  • blue heart 72
    1.7k
    Nema smisla da dalje nastavljamo dalje i tjeramo mak na konac. Svatko ima svoj pogled i stav povodom nekih stvari i neka ostane na tome
    Lp
  • Neron53
    592
    Sve 5 al sa svojim stavom.budes ostao bez ulaznica.
  • Dendle71
    110
    kolega blue heart 72 jos nikad nije izvisio. Bio je na svakoj tekmi na koju je mislio ici. Snađemo se mi, ne brini. A čudno mi je da ocjenjuješ stav nekoga koga osobno ne poznaš.
  • Felip
    174
    Koliko ulaznica može uzeti jedan član za gostovanje u LP?
  • NitkoBitan
    17k
    Na svoju clansku moze uzet jednu kartu za sebe (na svoje ime). Moze za druge uzimat ako ima slikane njihove clanske i osobne iskaznice i mislim da tu nema ogranicenja (a i ako ima samo odes na drugi pult).
  • Felip
    174
    I kako je to onda pošteno ako teoretski mogu uzeti za 50 ljudi, a netko možda prevali 1000 km do zg i ostane bez karte
  • Dubbbrava
    446
    Taj Salzburg je najveća sramota u povijesti kluba i "čuvanja" karata grupi i prijateljima.
    Osobno sam stao u red u 07:25h ujutro i nisam dočekao kartu za sebe i ostatak svoje ekipe.
    Frend mi je tad poludio i pisao i mail u klub nakon čega je bio ukoren na poslu obzirom da radi u Mup-u jer se usudio ukazat na nepravdu a namjerno ga je drukao bivši zaposlenik Mup-a koji je tad bio glavni čovjek za karte u klubu, hvala Bogu da je danas degradiran na nižu poziciju ali je i dalje u klubu pa će ekipa koja je trenutno "unutra" odmah skužit o kome pričam a bitno da mu je cijela obitelj zaposlena u klubu i živi od Dinama počevši od supruge do sina a klošar mi je taj dan u facu rekao nakon šta smo izvisili pa šta oćeš ne živimo mi u klubu od vaših novaca za karte.
    Malo je tad falilo da bude teški ekces na Ticket Pointu pa sam zaista morao otvorit dušu i podijelit to odvratno iskustvo s Vama.
    Ne ponovilo se nikome.
  • Crusades1986
    11.9k
    Osobno sam stao u red u 07:25hDubbbrava

    A ja u 23h večer prije. I uspio kupit kartu.
  • recikaj86
    352
    Liks, baci nam još neki izvještaj za laku noć
  • Dubbbrava
    446
    Ostao nam je dužan SG i ZG kolko se prodalo :blush:
  • Liks90
    1.9k
    SG prodano cca 475 ulaznica, ZG prodano 880, ZD ostalo još cca 565 ulaznica
  • Davieboy86
    215
    Za Minhen ako tko
    izvisi imaju tu karte i uz gostujuci sektor ih ima takodjer….Jesu skuplje al jbga… Barem ima…

    https://www.viagogo.com/ww/Sports-Tickets/Soccer/European-Cup/E-155239805?quantity=2
  • don
    5.6k
    prije 4 sata:

    ZD ostalo cca 570 ulaznicaLiks90

    prije 20 minuta:

    ZD ostalo još cca 600 ulaznicaLiks90


    Liks gubiš nam kontrolu :monkey: :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.