• jedan u nizu
    8.2k
    Ok, sad mozda glupo pitanje, nisam pohvatao bas.
    Ljudi koji se sada uclanjuju online, da li ce uspjeti doci na derbi? Da li dobiju vidljivi barkod koji mogu koristiti ili?
    Nisam se uclanjivao online pa ne znam bas proceduru.

    Vidio sam objavu kluba gdje pise da oni koji su se uclanili do 15.8 mogu doci po iskaznicu i tako iskoristiti popust, i da zbog pravila barkod ne mogu slati na mail
  • Papastrumf
    12.2k
    Ljudi koji se sada uclanjuju online, da li ce uspjeti doci na derbi? Da li dobiju vidljivi barkod koji mogu koristiti ili?jedan u nizu

    Tko se uclani online, odmah mu bude vidljiv barkod koji moze koristiti za popust pri kupnji ulaznice.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Tko se uclani online, odmah mu bude vidljiv barkod koji moze koristiti za popust pri kupnji ulaznice.Papastrumf

    a ova nemogucnost slanja barkodova mailom se odnosi na koga onda? Uclanjene preko povjerenika ili?
  • NitkoBitan
    17k
    a ova nemogucnost slanja barkodova mailom se odnosi na koga onda? Uclanjene preko povjerenika ili?jedan u nizu

    Na sve ostale. Online nacin ti jedini jamci da ces kroz najvise dan dva uzivat svoja clanska prava.

    Takoder se mozes uclanit u fan shopu te predocenjem racuna uzivat pravo prvokupa i popust na kartu, ali to vrijedi samo za karatanu, a i nisam siguran moze li se tako uzet karta za derbi (jednom mi je lik koji radi na pultu nesto govorio za utakmice visokog rizika).
  • jedan u nizu
    8.2k
    Zaboravio sam na mogucnost uclanjenja u fan shopovima :sweat:
    hvala na pojasnjenjima ekipa :D
  • Liks90
    1.9k
    ZD ostalo cca 570 ulaznica, za ostale tribine napišem kasnije stanje
  • Batigol86
    224

    Znaci clanovi koji ne zive u Zg nemaju sanse da kupe ulaznice....za gostujuce utakmice u Ligi Prvaka prije dvije godine je bila online kupovina nakon prvokupa za godisnjake.
  • blue heart 72
    1.7k
    valjda misli za europska gostovanja. To je istina, ali kaj moremo. Tu smo mi koji živimo van ZG-a, točnije koji smo udaljeniji od metropole praktički bez šanse
  • NitkoBitan
    17k
    Vecina se uz postojeci model snade cimajuci nekog iz Zagreba, medutim bilo bi dobro kad bi klub izasao u susret ljudima izvan Zagreba da se ne treba smisljat 100 kombinacija.
  • Neron53
    589

    Pa pitam za koje gostujuce?
    Ne sjecam se da su bas za sve te tekme ulaznice dozivjele online prodaju.
    A kakva je razlika izmedju clanova van zg i iz zg?
    I za jedne i za druge netko moze stati u red i kupiti po istim uvjetima. Ili nekoga od ekipe angazirati da dodje u red 10ak sati ranije.
  • Batigol86
    224

    London protiv Chelsea 100%, Salzburg godisnjaci uzeli, Milan nisam ziher
  • NitkoBitan
    17k
    Salzburg godisnjaci uzeliBatigol86

    Za Salzburg je bila bas kaoticna prodaja. Dio karata podijeljen "radnoj zajednici i klupskim prijateljima"... ne ponovilo se.

    Na kraju ostalo nesto malo na karatani.
  • Neron53
    589

    Salzburg je otisao za 10 minuta na dan od "godisnjaka", ni 200 ulaznica nije bilo na raspolaganju.
    Jebiga... drugi put biti pametniji i stati u red za godisnje malo ranije.
  • blue heart 72
    1.7k
    nije to samo tako. Evo konkretno. Nije isto doći čekati pred karatanu nekome iz ZG-a ili nekome iz kaj ja znam Županje, Gospića, Viteza, Mostara.... Ja osobno živim 1000 km od ZG-a i nas desetak planira u München (svi višegodišnji članovi) i pitanje je koliko će uopće ostati ulaznica nakon prvokupa od godišnjaka u slobodnoj prodaji. Najvjerojatnije će netko stajati u redu za nas, ali je veća vjerojatnost da će prije njega već u redu biti nekoliko stotina ljudi kojima je bliže doći na karatanu od njega. Recimo karatana se otvara u 10 sati, netko tko živi u ZG-u bez problema može čekati već od 6 ujutro, dok netko iz Vinkovaca stigne oko 8, već je 200-300 ljudi tamo (koji većinom ne uzimaju ulaznice samo za sebe).

    Ali kaj se može, nikada se ne može svima u potpunosti ugoditi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.