• GaijiZG
    1.3k


    Kad su ovom liku zatvorili onu temu o politici gdje je uglavnom pisao pa će nas sad udaviti na ostalim temama sa svojim mislima i stavovima.

    Kad su se zatvorile te teme, ja već 2 mjeseca nisam bio aktivan na tim temamam. Imao sam u 2 mjeseca možda 5 komentara. Znači ovo je kleveta i pričate gluposti. Tek nakon 21 dan od kad je ugašena tema, sam skužio da ne radi. Tako da nemoj lagat pliz, hvala.
  • GaijiZG
    1.3k


    Kaj nam nije favbet glavni sponzor?
  • Dudu9
    812
    na stranici kluba 3 najveća partnera(sponzora) Favbet,Castore,RALU
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kad su se zatvorile te teme, ja već 2 mjeseca nisam bio aktivan na tim temamam. Imao sam u 2 mjeseca možda 5 komentara. Znači ovo je kleveta i pričate gluposti. Tek nakon 21 dan od kad je ugašena tema, sam skužio da ne radi. Tako da nemoj lagat pliz, hvala.GaijiZG

    Ispričavam se što nisam preciznije istražio razdoblje tvojeg djelovanja na tim temama.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/428877

    U silnoj negativi koja se prosipa od pojedinaca na ovoj (a i drugim temama) zadnjih dana, vratio bi se ne tako davno u prošlost na jedan moj post. Dogodilo se i puno prije nego sam očekivao :strong: :heart:
    Ne stavljam ga da se hvalim nečime, nego da poručim istima da imaju malo više vjere i da na Zoni ne prosipaju svoje frustracije. Treba nam više podrške i pozitive, jer ovaj konačno naš Dinamo može samo bolje, više i jače, ja vjerujem da je samo (plavo) nebo granica.
    Naravno, ništa ne ide preko noći pa će tako i za sve što smo zamislili i želimo trebati vremena.
    Na nama je da uz prijedloge, konstruktivne kritike i podršku budemo strpljiviji i prije svega pozitivni.
    Da budemo Dinamovci u svakom smislu te riječi.
    Uživajte, čeka nas derbi pa nikada uzbudljivija LP...

    Idemo zajedno do 50.000 do kraja godine! :cool:

    DZIS
  • Niko1986
    92
    Jučer do ponoći je bio rok za prijavu igrača za Ligu prvaka. Jel objavljen igdje naš popis?
  • Peškaman
    4.2k
    Oliverasa nema ni na ovoj listi.
    Čudno baš.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Znaci ogi i rpg pokrivaju lijevo u LP, Oliveras ih mijenja u hnl-u. Po meni ocekivano s obzirom na neiskustvo.
  • Crni86
    3.5k
    oliverasa nije bilo protiv rijeke ni na klupi, a nama 3 prva beka ozljedena. Sad ga nema na popisu za LP. Nekako mi sve to cudno malo, zna li ko sta se desava sa deckom?
  • Olmic
    3.6k
    Bome ako nema Oliverasa znaci da vjerujemo u njega oko 1%
  • xavier
    12k
    Olivaras nema niti minute seniorskog nogometa. Netko od vas je stvarno ozbiljno mislio da će prve minute dobiti u LP? :eyes:
  • Crni86
    3.5k
    mene cak ne cudi to sta nije na popisu za LP, vise da recimo nije uopce putovao u Rijeku a znamo da su rpg i ogi ozlijedeni, a rile nacet.

    Moglo ga se sigurno gurnut i protv gorice da odigra 5-10 minuta.

    Malo kao da je nestao s radara.
  • Peškaman
    4.2k
    Ne za LPa ali protiv Gorice/Rijeke 10ak min po utakmici da.
  • xavier
    12k
    Ima vremena za njega. Ja sam i doživio da je dovoden kako bi polako dobio priliku nakon što fizički i taktički bude spreman što naravno da još nije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.