• Krizy
    43.2k
    :rofl:
    Screenshot-20240829-162200-Instagram.png
  • Big Daddy
    1.1k
    Vrba ide u Lokose

    Ostaje još riješiti neke detalje tog posla, dogovoriti se o modelu posudbe, hoće li Vrbančić u startu otići u Lokomotivu do kraja sezone, ili će otvorenom ostati opcija da ga Dinamo već na zimu vrati natrag. Ako se, primjerice, Marko Rog vrati u Cagliari pa se otvori mjesto... Saznat ćemo ubrzo, ionako sve mora biti gotovo do četvrtka u ponoć kad završava prijelazni rok. U svakom slučaju, za Vrbančića dobra prilika i pravi trenutak da uhvati kontinuitet u seniorskom nogometu, u najvišem rangu natjecanja i da uči do iskusnih igrača poput Antolića, Mudražije, Čopa, Leovca...
  • NitkoBitan
    17k
    Ako se, primjerice, Marko Rog vrati u Cagliari pa se otvori mjesto...Big Daddy

    Vrbancic ofenzivni vezni dok je Rog defanzivni. Ne znam kako se moze tu otvorit mjesto Vrbancicu u slucaju odlaska Roga. U slucaju odlaska Roga mi trebamo dovest novog igraca, a ne vracat klince s posudbe, koji btw. igraju drugu poziciju.

    u najvišem rangu natjecanja i da uči do iskusnih igrača poput Antolića, Mudražije, Čopa, Leovca...Big Daddy

    Eto u Dinamu nije imao prilike dobit savjet od igraca koji su za klasu bolji od Antolica i Mudrazije.
  • Big Daddy
    1.1k
    Naravno da je, ali bas ne igrajuci…
  • nemapredaje
    3.2k


    Ne bi baš strpao Roga u defenzivnog veznog.
    On je meni više 8 - box to box veznjak.


    Ali svejedno se nemre uspoređivati s Vrbom, koji je čista desetka.
  • mokoxax468
    698
    Nikakav Rog, za 10-ku imamo Stojketa i Kačavendu, mislim da smo tu pristojno pokriveni s OK rezervama koje će sigurno dobivati više prilika od Vrbančića
  • Crni86
    3.5k
    Vrba danas debitirao za lokose. Solidnu tekmu igra, lijepu asistenciju imao za vranjkovica koji nije pogodio i dobar sut koji je Majkic jedva obranio. Vidi se mu treba jos malo da se uigra sa ostalima.
  • Zagi
    7.6k
    Već do polusezone će se zazivati njegov povratak.
    Zadaća idućeg trenera je kako Vrbu i Stojkovića uklopiti u prvih 11. (Baturina će biti prodan)
  • Maxova dijagonala
    143
    Ostavit ga do kraja sezone u Loksi. Da se ne bi dogodio novi slučaj Živković. Dečku treba jedna puna prava seniorska sezona za napredak...
  • hardek
    2.8k
    Možda bi mogli funkcionirat u 4-3-3 kao dvije osmice ali u tom slučaju Miško ne može biti 6. Trebao bi im neki trkač vodonoša ala Selahi. Trči za dvojicu i dodaj prvom do sebe
  • Zagi
    7.6k
    Trebao bi im neki trkač vodonoša ala Selahi. Trči za dvojicu i dodaj prvom do sebehardek

    Ha Sučić bi to trebao moći. Makar je nešto mekan u duelu.
    Više mu odgovara onaj Lynxov , nevidljivi posao.
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.