• Krizy
    43.1k
    Govoriš općenito za navijače iz BiH ili za udrugu iz Čitluka koja je za Mamića?
  • miro
    4.4k
    Za Mamićevce naravno, kakve veze s njima imaju naši?
  • Neki tip
    21.3k


    Ma jasno je da čovjek misli kako na tu udrugu, tako i na sve druge kojima nova uprava u klubu baš i nije draga, da se tak izrazim, a ne na navijače iz BiH općenito.

    S tim da ih nisam ni ja pozvao u zagrljaj, kak je to izgleda shvatio.

    Ali ne bum se pojašnjavao, mislim da sam bio dovoljno jasan.
  • Ero
    961
    Nadam se da ce ulaznice za utakmicu u Mostaru biti dostupne i onlineNitkoBitan

    Prije da neće. Prošle godine su igrali europu i nisu imali online prodaju.. u bih ligi jedino željo prodaje online tako da sumnjam baš da će uvesti baš samo za ovu utakmicu.

    Protiv hajduka nije bilo online prodaje, a cijene su bile 10KM (5eura) i za mlađe od 14g. 5KM.
  • Peškaman
    4.2k
    Poštujem mišljenja i stavove.
    Znam da postoje oni koji više vuku prema braći,moj komentar je napisan samo da predočim da i tu postoje na desetine ljudi koji su protiv njih i upravo zbog njih ne želim etiketirat taj kafić kao Mamićev/sve ljude kao mamićevce.
    Ne kažem da je pravilno ali je trenutno moje razmišljanje.


    Što se tiče karata vjv se biti 3-4 dana prije utakmice prodaja na karatani stadiona Zrinjskog i u fan shopu Zrinjskog kraj Mepasa.
  • NitkoBitan
    17k
    Karte nisu personalizirane?
  • GaijiZG
    1.3k


    Tko je imao financijske koristi od Mamića i tko je šurovao s Mamićem nema kaj radit u Dinamu. Takve treba trpit, ono malo kaj ih je ostalo, i riješit ih se za sva vremena kad se bude moglo. Kaj se tiče običnog puka koji su Mamićevci, to bi se moglo objasnit sociološki i antropološki. Većina takvih su sa prostora gdje su vladali Turci, i neki od njih su preuzeli istočnjački mindset "ne talasaj" i "moć je sve", ako nemaš moć, gledaj u moćnika ko u boga. Svi takvi će kroz par godina postat "Zaječari"(ako bumo osvajali sve HNLove) i srat će o propasti Dinama, kad Zajec zbog godina više neće moć obnašat trenutnu funkciju. To je tak i jbg, takve nemoš mijenjat, moš ih sam iskoristit za vlastitu korist.
  • Peškaman
    4.2k

    Karte za prijateljsku ili za derbi?
    Ako se referiraš na prijateljsku nema personalizacije karata,doslovno kupiš i sjedneš gdje god.
  • NitkoBitan
    17k
    Karte za prijateljsku ili za derbi?Peškaman

    Mislio sam karte za prijateljsku utakmicu u Mostaru. Ako nisu personalizirane onda to nije nikakav problem, vec ce se nac netko dolje za uzet kartu.
  • Peškaman
    4.2k

    Ako ne nađeš,slobodno se javi.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Kakva crna personalizacija u BiH :smile:. Mi smo do prije pola godine svakih dva mjeseca nosili zdravstvene iskaznice u Zavod da provjere jel poslodavac uplatio doprinose i udare pečat, inače nemaš zdravstvenog iako ti je sve uredno uplaćeno :lol:

    Tko misli iz daljih mjesta doći u Mostar na utakmicu nek se javi u Inbox, riješit ćemo karte bez problema.
  • The Undertaker
    5.1k
    Odakle si ti sinko sa tako naprednim stavovima?
  • The Undertaker
    5.1k
    Zajec je bio trener za vrijeme Mamića. Ako krenete u ekskomuniciranje ljudi, krenite od njega.
  • miro
    4.4k
    Nemoj Zeku u tu skupinu svrstavat, jer kad je trebalo, on je odabrao pravu stranu i bez njega na čelu Dinamovog proljeća ne bi bilo pobjede i ne bismo imali klub kakav sad imamo.

    Ovi drugi nikad ni nisu bili kapacitet biti išta više od poltrona i hijena koje skupljaju ostatke iza Gazde
  • NitkoBitan
    17k
    Kakva crna personalizacija u BiHveselko tenžera

    Jel se moze i baklja iz gusta zapalit bez ikakvih posljedica :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.