• NORTE
    11.4k
    To što je netko dinamovac ne znači da mu ostali dinamovci zaboravljaju da je (bio) mamićevac (ne, to će sve takve vječno pratit).
    Ima takvih i danas na zapadnoj tribini, ima ih u klubu.

    Nije baš da treba poticati podjele, naprotiv, ali to ne znači da preko svega treba prijeći, hej, ne zaboravljamo što su navijači dinama prošli da bi svom klubu omogućili ovo što ima sada.

    Što se tiče navijanja u Mostaru, ne vidim jedan dobar razlog zašto ne bi bilo organiziranog navijanja.
    Jesu li navijači dinama iz Hercegovine samo gledatelji ili navijači?
    dinamo im dolazi na kapaljku i sad ne bi trebalo biti organiziranog navijanja u čast svetinje, suludo.

    Jedno pitanje za zonaše koji u prošloj sezoni nisu kupili godišnju a redovno su kupovali online pojedinačne.
    Kad je točno bivša uprava naknadu za online kupnju prebacila na kupce ulaznica?
  • NitkoBitan
    17k
    Nadam se da ce ulaznice za utakmicu u Mostaru biti dostupne i online. Vjerujem da mnogi iz Hrvatske razmatraju odlazak na utakmicu s obzirom na to da se igra za vikend, a nije da bas ljudi imaju priliku ici po ulaznice u Mostar nekoliko dana prije tekme. Na dan utakmice je pitanje oce li ostat karata.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Koliko sam upoznat Mamić nije kročio nogom u taj kafić preko dvije godine.Peškaman

    Ali je bio primljen ko Papa čak i nakon presude, te držao motivirajuće govore.

    Također, sudjelovao je i u financiranju prilikom otvaranja tog istog kafića.

    Iako sam bio rekao da nikada neću kročiti u taj kafić, nažalost pogazio sam svoju riječ, i otišao na kviz o Dinamu kojeg je moj prijatelj organizirao. Glavna nagrada je bio dres Livakovića. Došao sam u majici sa prekriženom glavom i suvereno osvojio kviz (41,5/42 boda), ali zbog majice nismo dobili dres nego 100 KM.

    Svi ljudi iz te udruge su dobrodošli, ali da nemaju povezanosti sa glavom i simpatije prema njemu je budalaština.
  • Peškaman
    4.2k

    Ja mogu reći iskustvo u zadnje 2 godine,jer sam u tom vremenskom razdoblju bio,kao što sam već napisao,desetak puta.
    Što je bilo prije,ne mogu niti znam.
    Ono što sam htio reći,ima ljudi koji tu gledaju utakmice i uopće nisu za braću,baš naprotiv.
    Zato ne volim taj kafić nazvat 'Mamićevim'.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ti ljudi su vjerojatno navijači Dinama, ali su godinama bili uz mamića, a i sada mu je sigurno većina naklonjena. Kad je bilo stani pani mnogi su imali stav “ne bi se štel mešat”. Uostalom sve i jedna velika instagram stranica je imala tu mantru, niti jedna osim Zone nije javno podržala Dinamovo proljeće, a nakon naše pobjede su stavljali slike sjevera i skupljali jeftine bodove na ljudima koji nisu dovoljno upoznati sa situacijom.

    Svi oni neka navijaju za Dinamo, ali ima ljudi koji imaju malo duže pamćenje od par dana.
  • Dzgšb
    812
    taj što vodi udrugu i kafić ili je bar jedan od glavnih dole je bio u skupštini Dinama, i bio je uz Mamića do zadnjeg a kad je Mamić otpao onda je stao i podržavao rasulo koje je radio Barišić , malo se raspitaj sve ima crno na bijelo , po mom mišljenju i mišljenja mnogih drugih koji su od prvog dana stali uz Boyse i prolazili razno razne torture uz Boyse su apsolutno protiv njih i treba im kafiću zabraniti da imaju ikakve veze s našim klubom.
  • Marcinko
    595
    Što se tiče navijanja u Mostaru, ne vidim jedan dobar razlog zašto ne bi bilo organiziranog navijanja.
    Jesu li navijači dinama iz Hercegovine samo gledatelji ili navijači?
    dinamo im dolazi na kapaljku i sad ne bi trebalo biti organiziranog navijanja u čast svetinje, suludo.
    NORTE

    Pod organizirano navijanje se podrazumijeva BBB, oni neće doći u Mostar, a kad bi htjeli bili bi smješteni na gostujući sektor.
  • badjibadara
    3.1k
    Kad je bilo stani pani mnogi su imali stav “ne bi se štel mešat”. Uostalom sve i jedna velika instagram stranica je imala tu mantru, niti jedna osim Zone nije javno podržala Dinamovo proljeće, a nakon naše pobjede su stavljali slike sjevera i skupljali jeftine bodove na ljudima koji nisu dovoljno upoznati sa situacijom.marcio amoroso

    Bilo ih je jos nekoliko, ali ove kakti najpopularnije su bas pickasto odigrale. Ne bi me cudilo da su naginjali na drugu stranu.
  • Ere86
    78
    Potpisujem. I iz prve ruke sam upoznat s razmišljanjem i postupcima tih ljudi od prije par godina. A samo zato sto se sad situacija promijenila i oni su kao neutralni je smiješna teza. Vrlo dobro se zna kojoj su oni strani vrlo zdušno držali ljestve. To je jednostavno istina koja se treba vrlo jasno reć koliko god nekome bilo krivo.
  • Dr Hofmann
    833
    Ako se glava slučajno pojavi dole, uvijek se može organizirat Temišvarijada za Zdravkeca da se malo podsjeti na pravila Tetrisa
  • puxigadjurdja
    1.6k


    https://www.vecernji.ba/sport/citluk-s-mamicem-gledali-utakmicu-dinama-otvaraju-i-caffe-club-dinamo-1453240

    Bila je čak priča (nisam uspio pronaći link) da je klub financirao terasu ili nešto slično.

    Kavu i utakmice rađe popij/gledaj doma ili se tu javi ekipi iz Lj.
    Živio rođo.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Bila je čak priča (nisam uspio pronaći link) da je klub financirao terasu ili nešto slično.puxigadjurdja

    20000 eura, samo ne znam jel klub ili on.
  • Jurke
    0
    A kako ti znas da nece doci u Mostar?Kad je moglo biti 2009 godine org navijanje zasto nebi bilo i sada...2009 je bilo 200-300 ljudi u kavezu...zasto nebi bilo i sada...
  • Neki tip
    21.3k
    Već neko vrijeme to primjećujem i kopka me pa evo odlučio staviti "na papir".

    Ljudi, Mamić je gotov. Prebrajanje tko je gdje kad bio, "gdje si bio 2024." je zadovoljština onima koji su bili na pravoj strani povijesti, ali ničemu ne koristi i ništa ne donosi.

    Nama treba svaki čovjek, svatko tko kaže da voli Dinamo i navija za Dinamo, koliko god to paradoksalno zvučalo - da je podržavao neke mamiće i zoriće, barišiće i bariće (nisu tu svi baš isti, jasno).

    Naravno da je teško pomisliti da neki mamićevac ili "mamićevac" može išta dobro željeti klubu kojeg je ovaj ne samo pljačkao, nego svojim ponašanjem i ponižavao i iznutra uništavao. Kad kažem iznutra, mislim na smisao, svrhu kluba, ne funkciju u Dinamu.

    I mislim da ne treba ni ulagati vrijeme u "ajmo pokušati shvatiti", nema se tu što shvatiti.

    Ali treba ulagati vrijeme u poruke da je ovaj klub klub svih koji se u njega učlane, koji za njega navijaju, u svim kafićima, svim stadionima i pred svim televizorima.

    Jasno mi je da je to svega 6 mjeseci nakon izbora teško (pro)variti, da bi najradije "povješali" sve koji su nečastivom ikad i misaono zapljeskali, ali jednom kad se posao odradi, a taj dio se odradio, treba krenuti raditi, dok s osvetama, prijezirima i brojenjem "krvnih zrnaca" valja stati što je prije moguće.

    Oni koji su do zadnjeg otvoreno podržavali bjegunca su se ionako sami otpisali, jer nikada dinamovci nisu ni bili, nego interesna nakupina parazita. Međutim, ima ljudi koji nikakve osobne koristi nisu imali, ali su pljeskali skupim prodajama, redanju domaćih naslova i "ulasku u europska natjecanja".

    Glupo? Pa jest, ćoravo svakako.
    Nema tu objašnjavanja ni pametnog dijaloga.

    Ima samo diskretne poruke (velikih) pobjednika..

    ..Dinamo okuplja, a ne dijeli i ne tjera, nama ne trebate ništa reći, ispričajte mu se u sebi, gledajte kako raste, priznajte si zabludu i dođite.. i na tribine i u kafiće i pred televizore..
  • miro
    4.4k
    Neka oni slobodno navijaju za Dinamo, ali sa mnom i mojima neće.

    Da se nekim čudom Glava vrati u Hrvatsku, takvi bi predlagali da ga se vrati u klub i potpisivali izborne liste za njega.

    Bez mržnje, nek navijaju, ali nek se stanu negdje dalje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.