• Neron53
    589
    Jel tko zna koliko kvadrata poslovnih prostora bude ispod tribina, odnosno u krugu stadiona?
  • miro
    4.4k
    to sam i ja pitao prije par dana, jer je Tomašević zadnjih pola godine umjesto "nešto više od 12.000" počeo spominjati "oko 11.000". Navodno se Zapadna tribina za toliko smanjuje, ali nisam dobio neki jasniji odgovor zašto - samo da je tako projekt promijenjen.
  • DrawTube
    4.7k
    Jedino mi smisla ima da se tih 1000 ulaznica izgubilo kod Zapada jer sadašnji zapad ima dosta veliki omjer "redovnih" mjesta u odnosu na lože kojih realno ima dost malo, premalo za stadion Dinam

    Ovak bi možda više ličio na zapad na ruji ili pampasu ali opet mi je cudno da bi se tu izgubilo 1000 mjesta...
  • miro
    4.4k
    Iskreno 10, 12, 11 soma, svejedno mi je, samo nek počnu kopat
  • NKDZ86
    1.4k
    tak je, al ne kužim koja je poanta tog novog stadiona u kranjči koji će se graditi? tko će ubuduće igrati na njemu? ako se gradi da dinamo ima gdje igrat to je suludo, jedino ak nije skupa investicija, ali ne vidim kome se gradi taj stadion. bit će novi i kaj za koga?
  • Mali Zeus
    12.5k
    tak je, al ne kužim koja je poanta tog novog stadiona u kranjči koji će se graditi? tko će ubuduće igrati na njemu? ako se gradi da dinamo ima gdje igrat to je suludo, jedino ak nije skupa investicija, ali ne vidim kome se gradi taj stadion. bit će novi i kaj za koga?NKDZ86

    Za Zagreb.
  • Vučko53
    210

    Bilo koji drugi klub iz Zagreba koji uđe u 1. ligu. Bila to Loksa, Rudeš, Dragovoljac il netko treći, prakticki jedini stadion na kojem mogu igrati u Zg je Kranjca.

    A takav stadion moze i sasvim solidne koncerte primiti.
  • mali M
    5k
    tako je, Kranjča će biti višenamjenska osim nogometa. bit će tu i koncerata i evenata... vidjet ćemo već sve..
  • Hnlovac
    1k
    točno

    Evo gledam sad otprilike kad bi netko održal koncert na kranjči sa sjedalicama i stajanjem , stadion bi bez beda s travnjakom primio 17-20 tisuća ljudi (10 000 max na travnjaku i 8000+ na tribinama

    Neznatno manje od Arene Zagreb
  • db-izbjeglica
    15.3k
    grad zagreb je stručnjak za potrošiti ogromnu količinu novca za stvari koje mu ne trebaju, prošla vlast doktorirala na tu temu, ovi samo nastavili.
  • xavier
    12k
    Bilo koji drugi klub iz Zagreba koji uđe u 1. ligu. Bila to Loksa, Rudeš, Dragovoljac il netko treći, prakticki jedini stadion na kojem mogu igrati u Zg je Kranjca.Vučko53

    Kako sam napisao ne znam ni sam koliko puta, to je problem tih klubova i dok god će zajednički koristiti Kranjču za sezone kad igraju prvu ligu, to neće biti klubovi u pravom smislu riječi.
  • mali M
    5k
    i dok god će zajednički koristiti Kranjču za sezone kad igraju prvu ligu, to neće biti klubovi u pravom smislu riječi.xavier

    s jedne strane se slažem s tobom i razumijem tvoje argumente, a s druge strane, premala smo država da imamo 10 klubova sa funkcionalnim i zdravim stadionima i financijama. Meni je sasvim u redu da Dinamo ima svoj stadion, a da ovaj "manji" koriste lokalni klubovi koji nisu dovoljno samoodrživi da bi imali vlastiti stadion. Ne govorm o sadašnjim travnjacima sa nasipima i jednom natrkivenom tribinom od 500 mjesta..
  • db-izbjeglica
    15.3k
    ja još jednom ponavljam, nema nikakvog smisla da je grad zagreb spreman potrošiti 30-40 milja eura na stadion, ali samo ako to nije maksimir!

    zašto jbt?
    koja je to logika?

    ne želimo potrošiti novac na nešto što gradu treba, ali ćemo potrošiti novac na nešto što gradu realno ne treba, a sve iz nekakvih debilnih populističkih razloga trenutne garniture na vlasti.

    apsolutno ne vidim što to kranjči fali za ulogu koju ima?
  • mali M
    5k
    a i to što kažeš... vjerojatno će i nova knjižnica na paromlinu bit vječito prazna pa mogu tamo držati koncerte :lol:
  • Hnlovac
    1k
    Dobro govore ljudi, jedan stadion ne smije biti dom za sve zg klubove, ako zg klubovi ne mogu osigurati minimum jednu natkrivenu zapadnu tribinu od 1000 mjesta onda ne znam

    Evo primjer Rudeša, imaju dobru natkrivenu tribinu od 1800 mjesta, i za prvi rang su spominjali dodatnu istočnu od isto 1800 mjesta. Ne znam kolika bi to bila investicija, ali sumnjam veća od 2 milijuna eura, možda 2m sa krovom

    Tribina od 900 mjesta u Brodu prije 4 g koštala je oko 1,1 mil eura
    tribine.jpg

    Tribina od 500ak mjesta u Ždralovima izgrađena prije koju godinu, sa krovom ali i sa svlačionicama o tuševima, 1,3 mil eura
    ZDRALOVI-STADION-NAJNOVIJE-e1650023685361.jpg

    Dakle neka tribina od 1500 mjesta s krovom koja ne sadrži svlačionice stvarno ne bi trebala koštati više od 2m eura

    Loksa je mogla takvo nešto odavno napraviti na Kajzerici, ali s obzirom da je to import-export firma logicno je da nisu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.