• Neron53
    589

    Ako nisam na tekmi, ziher gledam........ :)
  • Boysica
    498
    Samo me zanima koliko će tih novih članova ići na utakmice i na koje i potpisujem onaj Dedin članak Što posto pa me sad popljuje.
    Jbt član sam godinama ne gledam s kim igramo pokisla smrzli se milijun puta da ja ostanem bez karte radi nekog derbi navijača aaaa ne ...
  • Purgeri
    755
    Sreća da nisam slušao savjete za učlanjenje, sad mi je ostalo 20€ za derbi, a članovi neka gledaju Istru, Varaždin ili Cibaliu u kupu.
    Da, oni će gledat Dinamo i protiv Istre, Varaždina i Cibalije i zato i imaju prednost pred tobom, a ti se tresi jel ćeš imat kartu i za koju tribinu. Budući da ideš gledat Hajduk
  • jakov1
    83
    Radi se, ali kroz afirmativnu priču, komunikaciju, marketing.Pop corn

    Mislim da je najbolja prica krcat stadion i da se danima unaprijed strepi hoce li biti mjesta, ali nitko sretniji od mene ako ova vasa prica pokaze rezultat vec 13.9. i na svakom drugom derbiju nakon.
  • Old school
    40

    "
    Iznos izmakle dobiti za 4 besplatne ulaznice u 2023. iznosio je više od 123 000 eura, a velika, velika većina toga je išla na Hajduk."

    Zanimljiv podatak, hvala kaj si ga podijelio.
    Dinamo prodaje svoj "proizvod" (utakmice) i nema smisla davati besplatno najtrazenije tekme. Drago mi je da se odlucilo iz besplatne kvote maknuti derbije i Europu. Ok, ekipa se buni jer je to napravljeno prije pocetka sezone a ne na kraju kalendarske/clanske godine ali barem je iskomunicirano korektno. Takoder, od tada se uclanilo minimalno 15000 novih clanova (ako ne i vise) tako da ipak nije svih 40000+ njih "prevareno".
    Idemo dalje...
  • Purgeri
    755
    Upravo tako, odlična odluka. Cilj učlanjenja ne treba biti da se financijski isplati kroz jednu jedinu utakmicu i to kroz derbi nego, između ostalog, da netko dođe (barem) na pet utakmica (derbi i četiri manje) umjesto samo na derbi. On profitira jer će pet utakmica platiti 20 eura + kartu za derbi. Isto tako Dinamo dobiva i svi dobivamo jer ima više ljudi na utakmicama koje nisu derbiji.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Tako je.
    Tvrtka ne dijeli svoj najbolji proizvod besplatno.
    Ako vec nesto ide besplatno, ili po akcijskoj cijeni, to je zato da te privuce i da onda jednog dana pozelis i premium proizvod.

    Zamislite da idete kupiti bezicne slusalice za mob od 50 eura, i onda uz njega dobijete novi mobitel u vrijednosti 1200 eura gratis.

    Ili da ides kupiti tepihe za auto, a oni ti u paket ubace 4 zimske gume gratis.

    Zasto bi dinamo dijelio svoj najbolji prizvod, ako cemo ga tako nazvati, besplatno?
    A budimo realni, derbi sa Hajdukom je najzanimljivi svima, zajedno uz ligu prvaka.
  • Simpatizer
    270
    Tvrtka ne dijeli svoj najbolji proizvod besplatno.jedan u nizu

    Hajduk ove sezone zasad igra toliko tromo i loše da bih rekao da je vjerojatno utakmica protiv Rijeke zanimljivija.

    Barem što se HNL-a tiče
  • BBBaranja
    2.5k
    Ne mogu se registrirati na klupsku stranicu,pise neispravan mail ili lozinka..odem na ono zaboravljena lozinka,pa upisem mail kad ono nepostojeći račun..a godinama sve normalno funkcioniralo,kome se obratiti s obzirom da za par sati kreće prodaja karata?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Sreća da nisam slušao savjete za učlanjenje, sad mi je ostalo 20€ za derbi, a članovi neka gledaju Istru, Varaždin ili Cibaliu u kupu.zagrepcanec

    :lol:
  • miro
    4.4k
    Pitanje za kupovinu ulaznica za derbi.
    Htio bih uzeti ulaznicu za Dinamo - Hajduk za najmlađeg sina, koji je član kluba.
    Kad se ulogiram na web i kliknem na ulaznicu, ništa se ne dogodi, samo me vrati na istu stranicu?

    I dodatno, gdje mogu vidjeti svoja povezana članstva on-line?

    EDIT - uspio sam naći stranicu za pregled povezanih članstva - ali samo napomena ostalima koji traze - do tamo se ne moze logiranjem na https://gnkdinamo.hr/hr/clanstvo

    nego morate kliknuti na tab "ČLANSTVO" pa pod učlanjenje "Internetom" na poveznicu "Učlani se OVDJE..." - e, ali kad tamo kliknete, onda vas redirecta na tickets.gnkdinamo.hr a tamo se morate ulogirati s onim userom/pass s kojim ste se tamo registrirali

    UŽAS! od navigacije
  • miro
    4.4k
    Nastavno na gornji komentar - ispada da se za maloljetnog člana ne može kupiti online ulaznica, ili sam nekaj fulao?
  • Mali Zeus
    12.5k
    nego morate kliknuti na tab "ČLANSTVO" pa pod učlanjenje "Internetom" na poveznicu "Učlani se OVDJE..." - e, ali kad tamo kliknete, onda vas redirecta na tickets.gnkdinamo.hr a tamo se morate ulogirati s onim userom/pass s kojim ste se tamo registriralimiro

    Da, to je nešto što se def treba srediti, povezati i mislim da se radi na tome. Bit će opcija i za maloljetnog člana da se kupi karta, vidjet ćeš kad bude link za kupovinu.
  • miro
    4.4k
    to govoriš da će bit već sad za ovu tekmu protiv tovara?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.