• zagrepcanec
    16


    Po toj logici najbolje da obećaju sve tekme besplatno, ali se od člana očekuje da ne koristi pogodnosti kako dokazao ljubav prema klubu. Ako si dao, dao si, kako kolega piše bile su uvijek barem gornje tribine, sad očito postoje tekme koje nema džabe iako tako nije pisalo.
  • jakov1
    83


    Nek kaze netko s vise uvida u financije, ali ja ne vjerujem da klubu toliko znaci pola milijuna, milijun od ulaznica, a prezivljava varijabilnosti od 30 milijuna eura ovisno o uspjehu u Europi, 50 milijuna ovisno o igracima na lageru u odredenom prijelaznom roku ili milijunima koje se dobije ili ne dobije osvisno o trenutnku nadahnuca pojedinaca (hvala Orsa!).

    Zamisli da se novi travnjak ne primi zbog neocekivane vrucine ili neke bolestine, pa ga se mora zamijeniti zbog LP, bi li klub i zbog toga morao prodavati?
  • Ludovic IX
    7.2k
    ti si zakurac a ne dinamovac. Ako je ovo forum dinamovaca ovdje onda nije tvoje mjesto. Ako je tebi članstvo bitno zbog 4 ulaznice, molim te ne zovi sebe dinamovcem
  • jedan u nizu
    8.2k
    ma pustite trola.
    Uclanio se prije Qarabaga da prigovara za cijene ulaznica. Od tada do sada nije nista pisao, dok nije nasao novi nacin za prigovaranje za ulaznice.

    Ovakvi vise nemaju o cemu nego o cijenama karata.

    Propalo to da kada Mamic ode da nema vise para.
    Propalo to da kada Mamic ode da nema rezultata.
    Propalo to da kada Mamic ode da nema navijaca.
    Propalo to da kada Mamic ode da cemo u ligu za bedaka.
    Propalo to da kada Mamic ode da komunjare u klubu micu svetu sahovnicu sa dresa.

    Klub nikad bogatiji.
    Klub ima sjajne rezultate.
    Klub nikad vise navijaca i clanova nije imao.
    Klubu je najprodavaniji dres bez sahovnice naprijed.

    Po cemu ce se onda srat?
    Po cijenama ulaznica i kako klub dere navijace.
    Bas me zanima sta ce biti sljedece na repertoaru.
  • Pop corn
    8.1k
    Kad uzmemo u obzir da nam je inace na tekmama veci broj neclanovaNeron53

    Pa upravo zato se ide u poteze u koje se ide da to promijeni. Nece se promijeniti preko noći, ali hoće s vremenom. Čak i da si u krivu, pokušao si. Ne možeš samo sjediti skrizenih ruku, već Odjela za ticketing i za članstvo mora surađivati....
  • Papastrumf
    12.2k

    To je tvoje pravo.

    To sto do ulaznice za europske utakmice gotovo sigurno neces doci je pak drugi par rukava.
  • Papastrumf
    12.2k
    Kad uzmemo u obzir da nam je inace na tekmama veci broj neclanovaNeron53

    Na manjim utakmicama da. Na PO je vec omjer bio dosta na strani clanova.
  • Pop corn
    8.1k
    Nek kaze netko s vise uvida u financije, ali ja ne vjerujem da klubu toliko znaci pola milijuna, milijun od ulaznica, a prezivljava varijabilnosti od 30 milijuna eura ovisno o uspjehu u Europi, 50 milijuna ovisno o igracima na lageru u odredenom prijelaznom roku ili milijunima koje se dobije ili ne dobije osvisno o trenutnku nadahnuca pojedinaca (hvala Orsa!).jakov1

    Umjesto toga se razmislja: Svi euro je bitan, znači ti svakih 30 000 eura, a ne milijun eura. Odgovoran si prema financijama kluba, prihodima i rashodima i odmah te i drugi više cijene i taj udio u budžetu raste i postaje veći i lakše dolaziš do ovog drugog, puno većeg djela financija.
  • King
    16
    Ovako rani početak prodaje za članove je odličan potez kluba, sve pohvale!

    Što se tiče besplatnih ulaznica, trenutna politika mi se sviđa. Neću imati problem ni ako se ukinu besplatne u potpunosti. Radije za zdrav i normalan klub izdvojim novac za ulaznicu, nego da gledamo obezvrijeđivanje kluba dijeljenjem karata za kunu (i to u LP!) i ostalim gadostima koje su se izvodile za vrijeme okupatorskog režima.
  • Old school
    40

    Ma ok. Ja ne osudujem ljude koji ne zele biti clanovi dinama. Osobni izbor. Vjerovatno sam malo preburno reagirao na, ocigledno, malo ruzno izjavljen stav. Slazem se kaj si napisao
  • Old school
    40

    Kao sto sam napisao kolegi. Vjerovatno sam preburno reagirao na tvoj upis. Tvoj izbor za clanstvo. Vjerovatno ces tesko do ulaznica za "atraktivnije" tekme.
    Komunicirali su za sezonu 2024/25 da besplatnih ulaznica za clanove nece biti za derbije i Europu. Da su ostavili za kalendarsku godinu onda bi to trebalo odraditi na cca polovici sezone. Uvijek ima nezadovoljnih a nekada treba povuci crtu.
    Ali, i dalje mislim da si svoj stav objavio na pogresan nacin.
    A nitko sretniji od mene da stadion bude uvijek sto puniji i da bude potraznja za ulaznicama.
    Super je da se na taj nacin prica o dinamu danima prije tekme i da se stvara osjecaj pozitivnog iscekivanja.
  • Simpatizer
    270
    Btw pohvale za to da su cijene Zapada gore 15, a ne 20€, za neke to puno znači i siguran sam da će značiti više ljudi na derbijima
  • Felip
    174
    Nisam siguran da mi se sviđa ta opcija da ako nisi član ne možeš na tekmu. Ja sam član i htio bih povesti osobe koje nisu članovi, a ne žele se učlaniti samo zato da bi mogli na derbi. Više mi je fer bilo ono da član može kupiti i za nečlanove, pa neka se oni sami odluče žele li pripadati Dinamu ili ne. Shvaćam da se ganja taj neki rekord, ali bojim se da se ide u smjeru onih klubova gdje se jadnim turistima i onima neutralnima uvjetuje članstvo da bi mogli na stadion, a tu se onda gubi onaj glavni smisao članstva, a to je pripadnost klubu.
    Svakako sam za to da članovi imaju prednost kupnje, ali da se to dugoročno ne pretvori u zatvoren klub samo za članove.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Svi pricaju o tim besplatnim clanskim ulaznicama.

    Nitko ne prica da su sada ulaznice jeftinije kada si clan. 5 eura za svaku tekmu, znaci za 4 tekme 'isplatis' clanstvo.
  • NitkoBitan
    17k
    ali bojim se da se ide u smjeru onih klubova gdje se jadnim turistima i onima neutralnima uvjetuje članstvo da bi mogli na stadionFelip

    Turiste se sigurno ne moze uvjetovat jer se ni ne mogu uclanit, nemaju OIB.

    Malo nezgodna pozicija za ljude koji dodu u Zagreb i zele usput pogledat utakmicu, ali najbolje je imat ispunjen stadion svojim pravim navijacima. Ako ostane nesto karata na dan utakmice, ostane...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.