• Infinity
    16.3k
    Dinamo ce u sezoni 2024/25 igrati Ligu prvaka, a protivnici ce nam biti:

    1️⃣ 17. 9. u 21:00 - @ Bayern Munchen
    2️⃣ 2. 10. u 21:00 - vs Monaco
    3️⃣ 23. 10. u 21:00 - @ Salzburg
    4️⃣ 5. 11. u 18:45 - @ Slovan Bratislava
    5️⃣ 27. 11. u 21:00 - vs Borussia Dortmund
    6️⃣ 10. 12 u 18:45 - vs Celtic
    7️⃣ 22. 1. u 21:00 - @ Arsenal
    8️⃣ 29. 1. u 21:00 - vs Milan

    Svaka utakmica ce imati svoju temu, a ova tema nam moze sluziti prije nego se pojedinacna otvori, kao i za pracenje potencijalnih protivnika, pa se o prvenstvenim utakmicama nasih protivnika ne moraju koristiti teme poput Lige prvaka, Europski koeficijent i slicno.
    1. Plasman Dinama u ligaskom dijelu Lige prvaka 2024/25? (185 votes)
        Prvih 8
          3%
        9. - 24.
        76%
        25. - 36.
        21%
    2. Koliko ce Dinamo osvojiti bodova? (185 votes)
        1-3
          2%
        4-6
        13%
        7-9
        49%
        10-12
        30%
        13-15
          4%
        16-18
          1%
        19-21
          0%
        22-24
          1%
  • Danko
    1k
    Slovan - Žilina 0:5 danas...
  • Sunja86
    1.2k
    Monaco odigrao doma 1-1 sa Lensom. Slovan kod kuće izgubio 0-5 od Ziline.
  • Dani Olmić
    222
    Salzburg 2-3 gubi od Rapida
  • tp1997
    262
    Mogli bismo maznuti Monaco dok još nisu skroz uigrani i ulovili formu...a ako maznemo Monaco, na tom naletu dobrog raspoloženja mogli bismo svašta još napraviti
  • NitkoBitan
    17k
    I ja sam mislio u tom smjeru. Ako dobijemo Monaco doma mislim da ce se pozitivni rezultati dogadati po inerciji.

    Daleko je to od nemoguce misije.
  • Peškaman
    4.2k
    Slovan Bratislava - Žilina 0:5
    Werder Bremen - Borussia Dortmund 0:0
    Monaco - Lens 1:1
    Rapid Beč - RB Salzburg 3:2
    Lazio - Milan 2:2
    Arsenal - Brighton 1:1

    6/8 naših protivnika u LP-a je kiksalo,jedino Celtic dobio.
    Zanimljivo :grin:
    Bayern je u tijeku,vodi 1:0.
  • tp1997
    262
    Utoliko mi se ne sviđa baš da je prva s Bayernom vani. Ne očekujem bodove, ali me malko strah kako bi moglo utjecati na ekipu ako se baš desi neki potop
  • Brusa
    1.5k
    Zašto bi bio potop? Vidiš da se muče protiv Freiburga...a i mi smo dinamo! :cool:
  • Dani Olmić
    222
    nece se potop desit. Bayern trenutno nije onaj Bayern kojeg mi znamo i na kojeg smo navikli. Gledam ih redovno, prosli tjedan su se namucili s wolfsburgom a danas im isto ne ide bas nest protiv Freiburga
  • NitkoBitan
    17k
    Rapid Beč - RB Salzburg 3:2Peškaman

    Protiv Salzburga itekako imamo sanse bez obzira na to kaj igramo u gostima. Njima je prosjek godina prve postave 22,5. Samo mudro i na iskustvo.
  • Jaro
    7.3k
    Ako dobijemo Monaco doma mislim da ce se pozitivni rezultati dogadati po inerciji.NitkoBitan

    Na ovoj razini i s ovakvim protivnicima tesko da mogu rezultati dolaziti po inerciji. Takodjer, bit ce bitno slucajno se, u pojedinim utakmicama, ne raspadati jer ce gol razlika potencijalno odlucivati dosta pozicija.
    Mi smo na papiru jaci samo od Slovana tak da svaki bod ce biti teska muka...
  • NORTE
    11.4k
    Slovan - Žilina 0:5 danas...Danko

    Samo 3 igrača koja su startala protiv Midtjylanda su startali protiv Žiline.
    Oba stopera i desno krilo.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Igraci Slovana su dobili 2 slobodna dana, zna se da oni klupu nemaju, ali se islo probat na krasna 34 stupnja.. Nemojte uopce uzimat to u obzir..
  • jakov1
    83
    Protiv Slovana smo favoriti.

    Celtic je tu negdje, 50-50.

    Salzburgu smo duzni porciju, uvijek nekako podbacimo protiv njih.

    Nek Monaco naleti kao Betis, West Ham, Benfica koji oko 15 minute shvate da iznosi na Transfetmarktu nisu mjerilo snage.

    Ako jos u jednoj od ostale 4 mi odigramo nadahnuto, a la Atalanta i Tottenham, ili da se Kompany ili Sahin raspadnu kao Tuchel, imamo se itekako cemu nadati.
  • Infinity
    16.3k
    Prema glasovima korisnika SofaScore aplikacije, Dinamo bi trebao osvojiti cak 19 bodova. Trebali bi dozivjeti poraz u Munchenu, remi u Londonu, te ostvariti sest pobjeda. Velika vecina ovog foruma u to ne vjeruje, jer se ocekuje 6 do maksimalno 12 bodova.

    S druge strane imamo Transfermarkt, oni ocekuju da osvojimo cetiri boda. Ocekuje se pobjeda u Bratislavi, te domaci remi sa Celticom. Ostalih sest meceva bi trebali izgubiti.

    Prema matchsimulator.com imamo najmanje sanse. S obzirom da nema Slovana, u preostalih sedam utakmica prognoza je da necemo osvojiti ni boda. Na sve sam utakmice radio po 10 simulacija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.