• Kizo
    0
    Kak misliš teško? Očeš reć da će sve karte pouzimat ekipa sa godišnjom?
  • mokoxax468
    698
    Neće sve za Munchen, ali sigurno ogroman postotak, sumnjam da će ostati previše karata za ostale. Za Salzburg i Bratislavu vjerujem da neće ni doći do članova, da će se prodati u prvokupu za godišnjake (manji broj mjesta, u Munchenu je oko 3,5k)
  • recikaj86
    352
    Munchen je 3850, godisnjaka je 4500cca tesko da ce se sve prodat za godisnje iskreno. Ostat ce dovoljno za clanove
  • Ere86
    78
    Jel godišnjak može uzet kartu samo na svoje ime ili i za nekog drugog?
  • Crusades1986
    11.9k
    Može za nekog drugog ako je on isto godišnjak.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Slažem se. Bit će oko 1.500 ulaznica za Salzburg i oko 1.100 ulaznica za Bratislavu, prilično sam siguran da za članove neće ostati ništa jer će godišnjaci uzeti sve.

    Veliki je interes za Munchen, no tu je ipak oko 3.500 ulaznica u igri i sumnjam da će toliko godišnjaka ići, ali isto tako ne treba ni očekivati da će za članove ostati više od nekih 700-800 ulaznica za koje će biti veliki interes.

    Oni koji nisu članovi mislim da se mogu pomiriti da će Ligu prvaka moći gledati samo na TV-u, tih ulaznica bi generalno moglo ostati samo ako rezultat bude baš debakl... a onda većinu njih vjerojatno više neće ni zanimati.
  • Dani Olmić
    222
    Gledam bas ulaznice za salzburg. Vec je jedan kolega ovdje rekao da od 09.09. pocinje prodaja u paketima znaci za svih 4 tekmi Salzburga.

    Kaj mislite da bi se recimo ostale 3 dale prodat? Ne znam kako je stanje u salzburgu. Jel su ljudi zeljni nogometa?
    Najjeftinija paket ce bit oko 250-300€ (solidan pogled)
  • Mazalo
    176
    Igraju poslije nas sa psg-om i atleticom. Mislim da nebi trebalo biti problema, vidim da imaju i program prepustanja ulaznica. Budem si to tocno procitao ovih dana pa javim,
  • jedan u nizu
    8.2k
    UEFA je smanjila maksimalni iznos koji klubovi smiju naplaćivati gostujućim navijačima za ulaznice u tri njena natjecanja. U Ligi prvaka maksimalna cijena karata bit će 60 eura, a Europskoj ligi 40, a u Konferencijskoj ligi tek 20 eura. Sljedeće sezone ti će iznosi još pasti, u LP na 50, a u EL na 35 eura.

    - Ovo je još jedan ključni korak kojim UEFA želi poboljšati iskustvo gledanja utakmica za sve navijače. Želimo da nogomet bude uključiv sport u kojem su svi navijače koji putuju diljem Europe kako bi pratili svoj klub cijenjeni i prepoznati - kazao je predsjednik UEFA-e, Aleksander Čeferin.

    Odlične su to vijesti za navijače Dinama uoči četiri gostovanja koja su pred njima ove europske sezone. Najzagriženije pristalice Plavih će putovati u München, Salzburg, Bratislavu i London. Sama putovanja su sigurno osjetan trošak pa je lijepo za znati da same ulaznice neće biti preskupe.
  • petkove škarice
    76
    bome lijepo od uefe, a do sad je ako se ne varam bilo da cijena ulaznice za goste mora biti iste cijene kao ulaznica za domace navijace u toj kategoriji ulaznica, tak je nama na san siru bila 7€ ak se dobro sjecam
  • Dzoni
    616
    Ovo je najbitnije za gostovanja u Englesku ili Španjolsku gdje su cijene karata enormno napumpane u zadnje vrijeme. Dobro da je Uefa stala na kraj toj praksi.
  • NitkoBitan
    17k
    Za Munchen bi trebala gostujuca bit 20-30 eura. Negdje sam procitao da je njihova najjeftinija tribina stajanje 19 eura.
  • Papastrumf
    12.2k
    Cijena ce biti 30€.
  • flexXy
    2.3k
    Bome su dosta smanjili, bilo je 50eur zadnji put
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.