• Brusa
    1.5k
    Nije fer i korektno od kluba, mijenjati takve stvari usred godine. Ako je netko u trenutku učlanjenju imao pravo na 4 besplatne ulaznice po izboru, to pravo bi mu trebalo ostati takvo do kraja njegovog članstva.
  • nemapredaje
    3.2k
    Ljudi kaj vam je!

    Pa odmah je bilo rečeno da ne vrijedi za derbi utakmice. Još je bila zajebancija jel Osijek ulazi u to.
  • Simpatizer
    270
    Pa odmah je bilo rečenonemapredaje

    Bilo je rečeno ovo ljeto, prije početka sezone.

    Hrpetina ljudi se učlanilo od 1.-8. mjeseca, dakle prije nego što je to bilo rečeno.

    Trebali su čekat novu kalendarsku godinu, a ne ukinut pravo člana usred godine
  • Neron53
    589

    Zato i rekoh : nije li pretenciozno ocekivati da ce clanovi pokupovati skoro cijeli kapacitet?
    Kad uzmemo u obzir da nam je inace na tekmama veci broj neclanova
  • zagrepcanec
    16
    Sreća da nisam slušao savjete za učlanjenje, sad mi je ostalo 20€ za derbi, a članovi neka gledaju Istru, Varaždin ili Cibaliu u kupu.
  • Brusa
    1.5k
    pa ništa posebno nam nije, malo raspravljamo o stvarima u klubu :grin: ako je rečeno odmah 1.1.2024. onda ok i onda sam u krivu. Ako je bilo rečeno prije početka nove sezone, onda baš i nije ok, a s obzirom na to da se pogodnost može ostvariti unutar kalendarske godine, a i da toliko traje članstvo .
  • jedan u nizu
    8.2k
    Zato i rekoh : nije li pretenciozno ocekivati da ce clanovi pokupovati skoro cijeli kapacitet?
    Kad uzmemo u obzir da nam je inace na tekmama veci broj neclanova
    Neron53

    zasto bi bilo pretenciozno?
    U slucaju da ostane, rasprodat ce se zadnji dan.

    Zadnjih tjedana vidimo veliki skok novih clanova, a dobar dio njih je tu jer ih je pogurao dinamov ulazak u LP i jeftinije karte za clanove. Upravo takvi najvise vole ici na derbije.
    Mislim da smo do derbija bogatiji za nekakvih 5-6 tisuca clanova.

    p.s. i neka ih, kome krivo kome drago. Dobro je netko napisao, neki od tih novih clanova ce dolaziti i na druge utakmice, stvorit ce se navika. Neki ce tu biti tekmu dvije, ali uz pozitivnu atsmoferu i cisti dinamo, dobar dio njih ce ostati tu dugo ;)
  • NitkoBitan
    17k
    Sreća da nisam slušao savjete za učlanjenje, sad mi je ostalo 20€ za derbi, a članovi neka gledaju Istru, Varaždin ili Cibaliu u kupu.zagrepcanec

    Sam se izlogiraj s foruma sa takvim razmisljanjem.

    Na Maksimiru se gleda Dinamo a ne protivnika.

    Ako tebi ne znaci biti clan u ovoj povijesnoj godini kad se maknula Glava i kad ce se skinut apsolutni rekord broja clanova iz povijesne 82' onda stvarno ne znam, nema tebi pomoci.
  • ZgBlue
    566

    Ostat će ti tih 20€ i nakon derbija, jer do karte nećeš moć ako nisi član...pa se inati ispred TVa
  • rioda
    4.8k
    Kako odmah isplivaju pojedinci :starstruck: Treći dres je prošlo svršeno vrijeme, našli su novu temu
  • NitkoBitan
    17k
    Jadan li nam klub ako transfer politika ovisi o broju prodanih ulaznica.jakov1

    Karikirao sam. Ali necemo se lagat da tih 6-7 milijuna od ulaznica i clanarina (pojedinacne, godisnje i clanarine) ne pomaze klubu da lakse dise. Inace bi tu rupu trebao popunit prodajom nekog igraca.
  • zg041
    40
    možda griješim pošto nisam nikad te besplatne karte korostio..al kaj nije bilo pravilo svake sezone da ne vrijede za europu i hajduk?
  • Old school
    40

    "Sreća da nisam slušao savjete za učlanjenje, sad mi je ostalo 20€ za derbi, a članovi neka gledaju Istru, Varaždin ili Cibaliu u kupu."

    Ovo je najjadnije kaj sam ovdje procitao. Stari moj, ako ovo nije neka teska provokacija ili trolanje, iskreno se nadam da nikad nebus ulovil kartu za tekmu dinama. Jer ocigledno gledas protivnike a ne dinamo...otuzan komentar
  • NitkoBitan
    17k
    al kaj nije bilo pravilo svake sezone da ne vrijede za europu i hajduk?zg041

    Za Europu nikad nisu vrijedile, a za derbije su vrijedile za gornje tribine ako su one bile otvorene.
  • don
    5.5k
    Ovo je najjadnije kaj sam ovdje procitao. Stari moj, ako ovo nije neka teska provokacija ili trolanje, iskreno se nadam da nikad nebus ulovil kartu za tekmu dinama. Jer ocigledno gledas protivnike a ne dinamo...otuzan komentarOld school

    ma nije najjadnije, to je samo mentalitet (doduše malo na glup način izjavljen) ljudi koji ne shvaćaju važnost učlanjivanja u klub.

    Ali neka, i to se polako mjenja, polako dolazi vrime kada osobu koja nije član gledamo čudnije i ispod oka, vrime kad ćemo teško pronać osobu koja je navijač Dinama a nije član.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.