• ivanzg
    129
    Pa mislim da je prije sezone objavljeno da za Hajduk,Rijeku i Osijek ne vrijede besplatne ulaznice za članove i besplatan ulaz za djecu mlađu od 12 godina.

    Nemam vremena tražit objave kluba ali sam poprilično siguran da sam tako pročitao.
  • recikaj86
    352
    Baš se pitam zašto samo ti kao pojedinac nisi zadovoljan sa tim.
  • NitkoBitan
    17k
    Pisalo je za SVE, ali se polakomili pa lažu svoje stare članove.Snake

    Ispada da su se ljudi uclanjivali samo zbog besplatnih ulaznica, zalosno...

    Gdje bili kad se trebalo uclanjivat za izbore???
  • Snake
    9

    Ma nisam se ja zato učlanio. Učlanio sam se čim se ova stara mumija makla iz kluba. Uglavnom, kaj je tu je. Lijep pozdrav!
  • jakov1
    83
    Danas od ulaznica i clanova klub moze priustit nekoliko igracaNitkoBitan

    Jadan li nam klub ako transfer politika ovisi o broju prodanih ulaznica.

    Prosle godine je Dinamo zaradio milijun eura od domacih utakmica, pretprosle pola. Sad ti reci, je li klubu koji Spikica placa 300 tisuca godisnje vaznije imati pune tribine ili zaraditi i taj pisljivi milijun?
  • Simpatizer
    270
    Dvije stvari su točne istovremeno.

    1) Prije ili poslije se trebalo ukinuti to da ti imaš 4 derbija po sezoni besplatno, jer su mnogi ljudi samo na derbije išli.

    2) Nije u redu da klub usred godine (na ljeto) samo odjednom ukine tu pogodnost i stavi da samo na male HNL utakmice možeš kao član doći besplatno. Trebalo se pričekati 1.1.2025. za to.
  • jakov1
    83


    Kad si uzeo clansku? Na presici kad su se predstavljale godisnje i to sve je receno da besplatne 4 ulaznice nece ukljucivati derbije.
  • jakov1
    83


    Ja vidim ovako:

    Pravo prvokupa ulaznica za derbije HNL-a i europske utakmice koje se odigravaju na stadionu Maksimir i otvorene su za gledatelje

    Besplatan ulaz na 4 utakmice HNL-a i Hrvatskog kupa*


    Ispada da prvokup nije vezan s besplatnim ulaznicama, tj. moze se shvatiti kao da netko moze otici na 4 derbija i onda za jos dva ima prvokup.

    Zvjezdica na drugoj recenici govori o tribinama na koje je ulaz besplatan, a ne o utakmicama.

    Dolje u FAQ se isto ne spominje derbije.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Pohvale za rano pustanje ulaznica.
    Volio bih da to vrijedi za sve utakmice.

    Otici ce sve za clanove, onaj tko zeli na derbi imat ce vremena za uclanjenje pa da moze kupiti kartu.

    liks i deda pisu prekovremene sljedeca dva tjedna :nerd:
  • Neron53
    589
    Nije li malo pretenciozno ocekivati da ce clanovi pokupovati skoro cijeli kapacitet stadiona?
    Po meni super sto tako rano pocinje prodaja online ali da fizicka prodaja bude samo jedan dan...
  • Papastrumf
    12.2k
    ali da fizicka prodaja bude samo jedan dan...Neron53

    Fizicka prodaja za neclanove je jedan dan, za clanove pocinje u utorak, 10.9.
  • don
    5.5k
    jel djeca do 12 godina imaju besplatan ulaz?
  • Papastrumf
    12.2k

    Za derbi utakmice i Europu nemaju.
  • Juznjak
    3.8k

    https://www.youtube.com/live/XLGqGhkad4k?feature=shared
    Evo pogledaj od 41:25 tih 20ak sekundi, jasno je rečeno da besplatnih ulaznica za derbije i europske utakmice nema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.