• Mali Zeus
    12.6k
    Pravo je pitanje zašto Roga recimo nije zvao?
  • Big Daddy
    1.1k
    Kule je trenutno ispred Petka. Al ga ne zove jel igra u krivom klubu. Da su tovari kao mi ovak u Ligi prvaka, pozvao bi njihovih 14 igraca. Taj bi onda i Dialla pokusao nagovoriti da promjeni drzavljanstvo.
  • Big Daddy
    1.1k
    jer ne igra za tovare.
  • Mali Zeus
    12.6k
    ↪Mali Zeus jer ne igra za tovare.Big Daddy

    E to je to!

    Kao što je čovjek aktivirao pretpozive Pjaci i sad Moru.
  • Marley
    1.6k
    Ja ne kuzim to stalno zgrazanje kako to da ne zove Misica. Pa prosle sezone je 80% ovog foruma cupalo kosu radi Josipa Misica. Nista protiv njega, ali covjek oscilira iz utakmice u utakmicu, puno cesce je radio greske (i to one koje su nas kostale), nego sto briljira. Zar je generalno bolji od trenutnih veznjaka u repki? Evo ne znam, mozda sam u krivu vezano za njega.

    Isto kao sto ne kuzim forsiranje poziva Kulenovicu. Nama je Kule trenutno hit, jer je bljesnuo, a bio nam je drag i prije jer je karakter kakav je. Naravno da smo subjektivni. Ali po meni to nije dovoljno za prvi poziv u reprezentaciju.
    Slicno mislim i za poziv Nevisticu (cesto se spominje to po drustvenim mrezama), cemu zurba. Znate i sami da nitko sretniji od mene kad to bude, i vjerujem da ce to doci brzo, ako ovako nastavi.
    Neka oni rade i napreduju kao dosad, pokazu se na dugorocno, nece nikud pobjeci reprezentacija.
  • Big Daddy
    1.1k
    Ne bih se slozio kaj se tice Kuleta jer je jucer bila prva tekma nakon jako puno di nije zabio, a jucer nitko bas nije odusevio. Kaj se Nevistica tice, bolji je i u boljoj formi od Labrovica.
  • don
    5.6k
    Recimo Sučić bi trebao početi protiv Portugala, što naravno da neće. Možda me Dalić pozitivno iznenadi.Mali Zeus

    nadam se da neće, također se nadam da neće ni Petko, ni Baturina a ni Pjaca.

    nek se oni nama živi, zdravi i odmorni vrate za derbi.
  • Mali Zeus
    12.6k
    nadam se da neće, također se nadam da neće ni Petko, ni Baturina a ni Pjaca.don

    Na Luku Sučića sam mislio. Petković će gotovo sigurno početi.
  • Ivan0302
    464
    https://sport.hrt.hr/hrvatski-nogomet/moja-obaveza-je-pomoci-perisicu-opet-ce-biti-nositelj--11736045?fbclid=IwY2xjawFCmVlleHRuA2FlbQIxMQABHfj7xNq6H1muSY18Oj4-czPLN-xLdgW-tyIk7j-HYIs3Q9cKeBzNBgnqGw_aem_mIGwnlh2BlNmvzQtcvjXYg

    - Perišić je na popisu, njegovo ime nije bilo upitno. Činjenica je da je upitno koliko sada može pomoći reprezentaciji pošto nema klub, ali nećemo zaboraviti što je napravio za reprezentaciju, on je jedan od najvećih igrača u povijesti Hrvatske. Moja obveza je pomoći mu da se što prije vrati u stanje u kakvom je bio. Uvjeren sam da će opet biti nositelj reprezentacije, smatra Dalić.

    Da promjenimo ime u HGSS ili Hitna pomoć, prva pomoć, ako je reprezentacija mjesto i vrijeme za pomaganje.
    Toliko o tome što je govorio da će igrati najspremniji i onda Vlašića zovne i Perišića sada da im pomogne.
  • Marley
    1.6k
    ali koliko traje Kuletova forma? Kratko. Krenulo ga je pred kraj sezone, sad je tek pocetak nove. Cak bi mi bilo malo neozbiljno, zvati nekoga po prvi put u A reprezentaciju, na temelju nekoliko zaredanih dobrih utakmica/zabijenih golova. Neka on odrzi kontinuitet i ne sumnjam da ce biti pozvan. Okupljanja su svako malo, bit ce prilika.

    Sto se Nevistica tice... gle, ja nisam objektivna i po meni je najbolji opcenito, a kamoli ne trenutno bolji od Labrovica :sweat: ja ga vidim i kao reprezentativnu jedinicu jednog dana.
    Ali trenutno, on jos nema niti jednu citavu polusezonu iza sebe, a kamoli sezonu na ovako visokoj razini. Polako, doci ce i to.
  • Mali Zeus
    12.6k
    ↪Big Daddy ali koliko traje Kuletova forma? Kratko. Krenulo ga je pred kraj sezone, sad je tek pocetak nove. Cak bi mi bilo malo neozbiljno, osim ako nema drugog izbora, zvati nekoga po prvi put u A reprezentaciju, na temelju nekoliko zaredanih dobrih utakmica/zabijenih golova. Neka on odrzi kontinuitet i ne sumnjam da ce biti pozvan. Okupljanja su svako malo, bit ce prilika.Marley

    Daj kaj ti isto briješ s razumom na ovoj temi. Stvar je jednostavna, ne zove Kuleta jer nije tovar.
  • Big Daddy
    1.1k
    upravo to. Da nedaj Boze tak neki tovar dovede njih do naslova i u Ligu prvaka, ovaj ne samo da ga ne bi pozvao, nego bi mu i traku dao.
  • Marley
    1.6k
    Meni samo jedna stvar nije jasna kod naseg izbornika.
    Njegova izjava je, "igraju oni koji su to zasluzili, koji trebaju igrat, koji su spremni". Pa je li on svjestan da sam sebi skace u usta?
    Ok shvatili smo, gurat ce do kraja decke kojima je dozivotno zahvalan, sam je to rekao. U neku ruku, mogu razumjeti te njegove "osjecaje", budite prijatelji, sve super. U drugu ruku, pa jebemu mater povuci neku granicu i budi profesionalan, jer ti si u prvom redu izbornik. Izbornik hrvatske reprezentacije, ciji bi uspjeh trebao biti debelo ispred nekih osobnih osjecaja zahvalnosti.
    Ili onda barem ne govori u istoj recenici da igraju oni koji su "spremni".
  • Big Daddy
    1.1k
    Nadam se da necemo protiv Portugala dobiti batine zbog forsiranja Perisica i dalicevih miljenika, pa se vaditi u Osijeku protiv Poljske.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.