• Zagi
    7.6k
    mbuku.png
    Moraš imati , podosta, kvaliteta za ovo u njihovoj konkurenciji.
  • Mr Anderson
    7.9k
    to kaj ti radiš po temama je već previše...kako ti se da? Pa negdje mora bit granicaBenito

    Rekao bih da mu je onaj Markiz drugi profil, lakše je s dva profila trovat. Ili mu je brat blizanac.
  • Daliban
    1.6k
    Rekao bih da mu je onaj Markiz drugi profil, lakše je s dva profila trovat. Ili mu je brat blizanac.Mr Anderson

    Ma tisuću profila. Svi smo mi Daliban.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Sad kada sam pogledao sažetke od Mbukua možda Daliban i jest u pravu. Očekivao sam nekakve golove a ono samo padanja.
  • ShanKu
    734
    Da ne bi ispalo da sam protiv transfera, čini mi se kao solidan igrač. U SHNL bude top sigurno. Ne želim javno iznjet mišljenje na kog me podsječa.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Sad kada sam pogledao sažetke od Mbukuadumitrumitu

    Jer je opće poznato da se igrači kupuju na temelju Youtube klipova.
  • Izet Hajrović
    2k
    Taj Mbuku sigurno ima neku kvalitetu, ali on nije špica. Možda je dobar za krilo, ali špica nije. Ne sviđa mi se opcija guranja njega ili Cordobe u vrh napada. Potencijal je, svakako, ali ne na poziciji koja nam treba.
  • Sunja86
    1.2k
    Potpuno ne potrebna kupovina.
  • Dani Olmić
    222
    Gledao sam malo sazetke. Neznam kaj da velim na tog dečka. Taj ima potencijal za postat najvece pojacanje a i moze najveci podbacaj

    Edit: dosta je brz i agilan ali ujedno i sitan… nekako imam osjecaj da ce se njega na desno krilo forsirat a cordu u spici
  • Laugreano
    2.5k
    Kako volim kad netko napise da je promašaj igrac kojeg nikad gledali nisu
  • dinon7
    849
    Vjerujem da Marić i Jakir znaju i imaju ideju zašto su doveli upravo njega. U najgorem slučaju, koštat će nas samo plaće. U godinama u kojima je, može biti samo pun pogodak, nikako promašaj.
  • Time
    855
    Sa ovim dolaskom imat cemo 12 stranaca u momcadi,zadnji put da smo imali vise stranaca je bilo u sezoni 2016/2017.Nisam racunao strance iz naše škole.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Davno sam to rekao i to je istina..ali ovo kad se uzjebe i krene trovati svaku temu je baš previše
  • Nadmocniji
    219
    Mbuku nije centarfor, pomalo mi je cudno dovodjenje ovog igraca.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Kao prvo mislim da Petković i Kulenović neće igrati zajedno u ligi prvaka. Uz Petkovića će igrati netko brži i agilniji kao što je prije igrao Orša.

    Kao drugo mislim da će u ovih par dana do kraja prijelaznog roka još netko otići makar na posudbu. Tu prvenstveno mislim na Vrbančića, Kačavendu i Špikića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions