• Mali Zeus
    12.5k
    A ne kužiš? Kad naš igrać nagazi je crveni a kad našeg nagaze je žuti. Dalibanov poučak.Danko

    A da, da, to je to. Sad mi je jasno.
    Ovakve sudačke analize se ne bi posramio ni ekspert Tenžera.
  • Daliban
    1.6k
    Ček koje gaženje je žuti, a koje crveni?Mali Zeus

    Kažem, trebam vidjeti opet jer nisam dobro uhvatio na prvu. Bila je ona jedna situacija kada Rogu na rubu Rijekinih 16 bježi lopta i uklizuje na nju zajedno sa Galešićem, učinilo mi se da u tom uklizavanju sjeda džonom na Galešićevu nogu. Ako je bilo tako, to je čisti crveni karton. Ako je bio samo običan sudar, nikome ništa.
  • Zagi
    7.6k
    Ne kužim. Evo gledam sada ponovno start Cordobe i meni to nema niti jedan element crvenog kartona.
    Čisti žuti.
    Ne kužim oko čega se tu ima uopče raspravljati.
  • Crusades1986
    11.9k
    Obični sudar i udario ga je u koljeno, ne gležanj
  • doubletrouble
    1.2k
    Kako god bilo, Cordoba mora bit oprezan s tim uklizavanjima.
    Iduce kolo nam dolaze tovari, a on je zbog gluposti mogao dobit crveni
  • Daliban
    1.6k
    Obični sudar i udario ga je u koljeno, ne džonCrusades1986

    Imaš snimku možda?
  • Crusades1986
    11.9k
    Nemam, al vidio sam jučer. Po meni je to običan sudar.
  • deda
    32.5k
    Daj nemojte o glupostima, to je čisti duel gdje u produžetku pada Rog lupi Galešića bez ikakve namjere u padu.
  • Samurai
    103
    Mislim da je imalo širine igrat sa 4 drugo pol kad vodis 1:0
    Spikic je pokrivao beka i ranije,imao si Rilea na klupi i torrentea.
    Ali dobro,ne treba tražiti izgovore zbog nedostatka muda od strane Jakira.
    Moglo se..nije se…forsirao se 3-5-2 ko i prošle godine u derbiju za titulu pa se kasnije vratilo na 4-3-3
    Jakir ima mir..a u nekim situacijama bas radi protiv sebe..nije smak svijeta ali ponavlja iste greške…
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Rile nije ni bio u planu, ne bi ni ulazio da nije Mmae otpao. Nije izgledalo dobro i odlucio je da ide Ristovski krpat, a ne Torrente.
    Secirat, a na klupi nemas igraca za promjenu formacije nema smisla.
    Ja bi sinoc jedino Pjacu mijenjao prije Kulenovica, ali ni jedan ni drugi nisu imali bogzna kakvu vecer..
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kažem, trebam vidjeti opet jer nisam dobro uhvatio na prvu. Bila je ona jedna situacija kada Rogu na rubu Rijekinih 16 bježi lopta i uklizuje na nju zajedno sa Galešićem, učinilo mi se da u tom uklizavanju sjeda džonom na Galešićevu nogu.Daliban

    Znači, nisi dobro vidio, treba ti snimka ali te to nije spriječilo da napišeš kako je čisti crveni za Roga ko i za Cordobu. Međutim, brutalno gaženje Roga od strane Jankovića je onako, za žuti.
  • Daliban
    1.6k
    Znači, nisi dobro vidio, treba ti snimka ali te to nije spriječilo da napišeš kako je čisti crveni za Roga ko i za Cordobu. Međutim, brutalno gaženje Roga od strane Jankovića je onako, za žuti.Mr Anderson

    Mislim da sam bio jasan. Napisao sam ako ovo onda ono. Trenutno nemam snimku pa sam napisao tako. Možda je stvarno bio samo sudar i ostavljam tu mogućnost otvorenom od početka. Bezveze dramiš oko ničega.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Mislim da sam bio jasan.Daliban

    Ti si sve, samo ne jasan.
  • marcio amoroso
    36.4k
    @Mr Anderson i @Daliban upozorenje pred ban. Ako imate privatnih problema riješite ih sami i ne trujte svaku temu nadjebavanjem. Ne želim odgovor na ovo i svaki sljedeći post između vas dvojice je ban pa vi kako hoćete. Odnosi se i na ostale. Ako ne znate normalno komunicirati i komentirati nećete ni pisati i točka.
  • Zagi
    7.6k
    nije smak svijeta ali ponavlja iste greške…Samurai

    Ali nije imao druge opcije nego 352. Rile je ušao zadnjih 20 minuta , a niti to nije bilo planirano.
    Ne kužim fakat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.