• Mali Zeus
    12.6k
    To nije penal prema ovim aktualnim kriterijima.Daliban

    Koji su to kriteriji?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Oprostio je i njima crveni i moguće i penal.Mali Zeus

    Po meni je onaj faul na Rogu grublji od Cordobinog koji izgleda ružno jer je u velikoj brzini napravljen. Ono na Rogu je start đonom visoko na Ahilovu tetivu i mišić, često se za to daje crveni karton. Da ne pričamo da je Galešić prošao bez kartona do kraja, a trebao je dobiti žuti još sredinom prvog poluvremena.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Po meni je onaj faul na Rogu grublji od Cordobinog koji izgleda ružno jer je u velikoj brzini napravljen. Ono na Rogu je start đonu visoko na Ahilovu tetivu i mišić, često se za to daje crveni karton. Da ne pričamo da je Galešić prošao bez kartona do kraja, a trebao je dobiti žuti još sredinom prvog poluvremena.Mr Anderson

    Upravo to, Cordobin je izgledao ružno jer je došao u punoj brzini, ali je zapravo klasični zakašnjeli start, tj. išao je na loptu i zakasnio.
  • Daliban
    1.6k
    Koji su to kriteriji?Mali Zeus

    Jel gledaš nogomet zadnjih godinu dana? Nije penal.

    Ako već želimo tjerati mak na konac, trebao bih pogledati snimku jer izvorno nisam dobro uhvatio, ali moj je dojam bio da je Rog odradio jedno pošteno gaženje na Galešiću u drugom dijelu. Ako je tamo stvarno bilo gaženja, to je crveni karton. Velim, nisam dobro vidio i trebam vidjeti ponovno. Ne mislim da se na suđenje možemo previše žaliti, jedino žuti Jankoviću je ozbiljan propust.
  • Zagi
    7.6k
    Dečki, ovo nije bila naša reprezentativna utakmica da bi se išlo u detaljne analize.
    3-4 dana prije je bila. Tu smo dali sve od sebe .
    Ovo smo odigrali na standardnih 60-70% poslije europe. Da se ovo stvarno trebalo dobiti, tekma bi izgledala dosta drugačije.

    Ok je, nismo baš dobro igrali ali nismo ni izgubili u gostima kod glavnog konkurenta.
    Zbilja nema potrebe za dramom.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Jel gledaš nogomet zadnjih godinu dana? Nije penal.

    Ako već želimo tjerati mak na konac, trebao bih pogledati snimku jer izvorno nisam dobro uhvatio, ali moj je dojam bio da je Rog odradio jedno pošteno gaženje na Galešiću u drugom dijelu. Ako je tamo stvarno bilo gaženja, to je crveni karton. Velim, nisam dobro vidio i trebam vidjeti ponovno. Ne mislim da se na suđenje možemo previše žaliti, jedino žuti Jankoviću je ozbiljan propust.
    Daliban

    Ah, dobra stara pitanja jel gledaš nogomet, kaj je sljedeće koliko ima godina? :D

    Svakako nađi još par crvenih koje nismo dobili. Pogledaj par puta ako treba.

    I svakako se osvrni i na faul na Rogu koji je bio potencijalno crveni.
  • Mr Anderson
    7.9k
    da je Rog odradio jedno pošteno gaženje na Galešiću u drugom dijelu. Ako je tamo stvarno bilo gaženja, to je crveni karton.Daliban

    A Jankovićevo gaženje Roga nisi vidio? Ne sjećam se da si spomenuo. No nekakvo Rogovo gaženje ti je uredno crveni karton. koji si ti lik.
  • Daliban
    1.6k
    I svakako se osvrni i na faul na Rogu koji je bio potencijalno crveni.Mali Zeus

    Žuti.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Naravno.

    Cordobin start je crveni, ali je start na Rogu žuti. :rofl:

    Nepogešivo.
  • Daliban
    1.6k
    A Jankovićevo gaženje Roga nisi vidio? Ne sjećam se da si spomenuo. No nekakvo Rogovo gaženje ti je uredno crveni karton. koji si ti lik.Mr Anderson

    Doslovno u istom postu spominjem da je Janković trebao dobiti žuti. Daj pročitaj do kraja kada već citiraš.
  • Peškaman
    4.2k

    Lopta ide od gola,ono nije penal.
    Cordobin start je crveni ako je i onaj start nad Rogom crveni.
  • Daliban
    1.6k
    E, bilo je i jedno gaženje na Cordobi koje je trebalo biti žuti.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Doslovno u istom postu spominjem da je Janković trebao dobiti žuti. Daj pročitaj do kraja kada već citiraš.Daliban

    Aha, Janković je trebao dobiti žuti, a Rog crveni? Daj se pljesni sam.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Ček koje gaženje je žuti, a koje crveni?
  • Danko
    1k

    A ne kužiš? Kad naš igrać nagazi je crveni a kad našeg nagaze je žuti. Dalibanov poučak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.