• Revan
    62
    to bi trebao biti on, prošle godine je isto komentirao Ramljak, nisam gledao danas pa ti ne mogu potvrditi ali 99% sam
  • Mali Zeus
    12.7k
    Mislim da je to bio Daniel Križ.Eduardo

    Komentirao i atletiku jučer sa Šapitom, ok je lik.
  • Agramer86
    330
    Jel se meni čini ili ovaj Cmrečnjak stalno komentira utakmice tovara. Uz to baš zdušno navija za njih.
  • miro
    4.4k
    tako se valjda dokazuje drugarima s Tribine
  • dzggzd
    171
    onaj tko je komentirao prvu utakmicu komentira i uzvrat
  • Eduardo
    20k
    ne mora nužno biti. Crmečnjak i Saša Marić su naizmjenice radili njihove tekme kontra HB-a.

    Jel se meni čini ili ovaj Cmrečnjak stalno komentira utakmice tovaraAgramer86

    Ove sezone radio je sve njihove osim Lokomotive i HB-a.
  • Captain America
    17.6k
    Ono kad se prezivaš Cmrečnjak, a Velin offspring bi objektivnije prenosio Hajdukovu utakmicu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Filip Lukaček top komentator. Posebno za Italiju.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Jel moze netko Kecmanu reci da se u prijenosu nogometne utakmice ne mora drecit ko da je u punoj dvorani od 50k ljudi??
  • Eduardo
    20k
    Andrija Cmrečnjak ima brata koji radi kao komentator na Areni Sport?
  • Benito
    823
    Ima, Matija Cmrečnjak
  • Eduardo
    20k
    bila bi prevelika slučajnost da nisu braća. Imaju čak sličnu boju glasa.
  • GaijiZG
    1.3k
    Ne volim Stjelju, ni privatno ni profesionalno. Al sve je to povezano, radi se o beta jazavcu privatno koji to svoje jazavčarstvo pokušava kompenzirat u komentiranju, gdje unatoč višegodišnjim dobronamjernim kritikama, on još više udavi utakmicu sa prekomjernim komentiranjem.
    "Možda sam lizač šupka, al zato se sad spremite na 90 minuta gdje ću daviti cijeli naciju, svaka kritika na mene je govor mržnje".

    Filip Brkić je bio sličan, i bio sam njegov najveći hejter prije 10 godina. Ali u zadnje vrijeme sve mi ga je draže slušat, moguće da je on malo napredovao, a ostatak struke se strmoglavio, pogotovo nove garde koje nisu prošle nikakvu školu, instant komentatori s arene.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Ima jedan komentator na Areni, ne znam ime, nikako ga pohvatat al mi nenormalno ide na zivce. Upropasti apsolutno svaku utakmicu ma koliko dobra bila.

    Covjek cijelo vrijeme isti ton i ritam glasa, nikad glasnije ili brze. Najgori mi je jos dio kad pokusa bacit neku foru ali ne zna intonirati kak spada pa sve ode u 3 pm.

    Nadam se da je opis dovoljno dobar da bi netko prepoznao o kome je rijec.
  • Dzoni
    616
    Ako je onaj koji komentira i košarku i nogomet, onda je Stanko Ružić.
    Debelo najgori komentator na toj televiziji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.