• Davieboy86
    213
    A ti si jos jedan insajder?
  • sebenico
    552
    Znači u rujan ulazimo s ozlijeđenim Riletom, RPG-om, Mmaeom, Ogiwarom i Perkovićem (Perića ni ne računam) i to sve nakon 7 tekmi.
  • Davieboy86
    213
    A sigurno to nisu sve ozljede dulje od dva tjedna tako da nam pauza dolazi kao narucena
  • Crni86
    3.5k
    volio bi vidjet podatak koliko je ogi utakmica propustio ove godine zbog ozljeda/bolesti.
  • Hectorharatti
    48
    Kako bi nam legao AGC uff..
  • sebenico
    552


    A tek nam počinje intenzivan ritam. Ovo do sada je bilo ništa jer su i Rijeka i Hajduk i Osijek odigrali više tekmi. Lijevi bek je i dalje ogroman problem. Trebao bi Jakir reći da li se na Olivaresa računa. Ogi nije na razini taktičkoj, a očito ni fizičkoj da može igrati ozbiljne tekme. U LP ćemo igrati s RPG-om na lijevom beku i trošiti ga na neprirodnoj poziciji. Koliko se god hvalilo Marića, napravio je solidan posao, ali ništa spektakularno jer i dalje tu nedostaje igrača od kojih su dva krucijalna - lijevi bek i šestica koja je fizički moćna, agresivna i dobra u destrukciji, treći napadač je također nužnost.
  • Paggini
    19.6k
    Koliko se god hvalilo Marića, napravio je solidan posao, ali ništa spektakularno jer i dalje tu nedostaje igračasebenico

    Trebo je lik cijelu novu ekipu dovesti u dva mjeseca, tipa 14 igrača hahaah
  • Daliban
    1.6k
    Branko Pavić je svaku utakmicu dosad prema nazad odigrao odlično. Čak i ono prvo poluvrijeme protiv Gorice je obrambeno bio top, samo ga je malo prala trema na lopti. Zadnje što nam treba je blokiranje takvog talenta dovođenjem nekog škarta na šesticu pa da kroz ostatak sezone imamo alibi za neforsiranje vlastite škole.
  • sport
    3.3k
    Ogi i Rpg ćini mi se imaju isti problem.
  • Crni86
    3.5k
    za rpga nemam toliki dojam da je stalno ozlijeden, ali mozda sam u krivu.

    Za ogija imam dojam da je 50% utakmica bio nedostupan radi ozlijeda, ali moguce da sam i tu u krivu.

    Edit po sofi ogi nije bio u zapisniku na otpirlike 8 utakmica prosle polusezone. Tak da nije bas ni toliko strasno. A rpg nije bio u zapisniku na 9 utakmica, 1 utakmica vise od ogija.
  • Orc123
    7.8k
    Ljudi kaj to znaci kaj mi vadimo podatke tko je kolko nedostupan? Imamo poduplane gotovo sve pozicije, ima nam tko igrati....jucer falio Oliveras, da je u formi, tj. Spreman ne bi bilo problema ali ocito nije spreman jos....zato je steta da ga se nije dovelo ranije a ne u smiraj prijelaznog roka.

    Jel zna tko do kad je prijava za LP i do lad imamo vremena dovesti jos koga za LP? Jel to danas do kraja dana ili sutra?
  • Dinaminjo
    929
    3.5. 23.59 LP
    5.9. 23.59 HNL
  • marcio amoroso
    36.4k
    Jel to danas do kraja dana ili sutra?Orc123

    Sutra do kraja dana.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Znači još jedan stoper nam treba? :D
  • Orc123
    7.8k
    Ajd onda imamo jos vremena da zgotovimo to kaj je planirano. Ja sam siguran da bi jucer bolje izgledali u 433 ali jbg, falili su nam bekovi i ne trebamo sad radi Kuleta biti taoci 352, pogotovo ne protiv opasnijih ekipa i ekipa iz gornjeg doma hnl...imat ce Kule dovoljno minuta, a i tekma se igra 90min....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions