• Mlađi referent
    12.3k
    Ljudi dragi, put od 3300 kilometara i emotivno trošenje radi važnosti tekme i onda gostovanje na Rujevici

    Pa situacija stvorena za prvi kiks, pogledajte % pobjeda svih ekipa koje smatrate ozbiljnim u sličnim okolnostima (europsko gostovanje pa derbi gostovanje u prvenstvu)

    Ako ste očekivali svih 36 pobjeda u prvenstvu, niste sekunde dobri u glavi. Popravit loše, pojačat dobro i ajmo dalje.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Napokon imas krila i ti igra s bez njih...Dragon1Warrior123

    A tko je trebao igrat bekove kad su svi van stroja?
  • dzg7
    297
    Jbg očekivano da će Rijeka igrat iznad svojih mogucosnti za iskupljenje za Ljubljanu
    Ništa dobit tovare pod mus
  • sebenico
    552
    Ovo danas je bilo bez želje i energije. Nismo odigrali apsolutno ništa. Mi s dva napadača ne znamo igrati i to može proći na Maksimiru protiv lošijih ekipa. u 3-5-2 ne čuvaju oba napadače dvojicu stopera, nego se jedan postavi na stopera koji je bolji u igri nogom ili između njih dvojice, a drugi napadač zatvara veznog igrača.

    Nama očito treba i napadač i šestica i lijevi bek jer imamo Japanca koji ne može odigrati poluvrijeme da se ne ozlijedi i Španjolca s 0 minuta seniorskog nogometa. Danas bi nam bilo koja ekipa iz LP dala tri komada, a ove bolje i znatno više.
  • Maki2
    610
    Orc, ti si inace razuman forumas. Ako je 4-3-3 formacija to znaci da imas 4 igraca u zadnjoj liniji i posljedicno 2 beka. Danas su nam falili RPG, Rile, Ogiwara i tu je Oliveras koji nema ni jednu seniorsku minutu. S cim da igras 4--3-3 ne razumijem?
  • hardek
    2.8k
    Koliko gluposti se ovdje da pročitati...

    Ja vjerujem da je Jakir danas imao u planu igrati 4-3-3 ali to ne možeš igrati ako nemaš 2 zdrava beka.

    3-5-2 je super varijanta za imati u ormaru ali Pjaca, Špikić, Hoxha nisu wing-backovi koji će na tim pozicijama konstantno pružati dobre partije, isto kao što ni Cordoba nije napadač.

    Ova ekipa je krojena da igra 4-3-3 i povremeno se protrese na 3-5-2 kad situacija nalaže.

    Bilo bi super da smo pobjedili, ali x na Rujevici nije smak svijeta tako da smirite sa dramom.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Ti si dovoljno svog nogometnog znanja pokazao i dokazao kada si izjavio da je izvan Dinama Igor Postonjski najbolji vezni igrač lige. Imao si još podosta bisera, a ovdje kotiraš, iz ne znam ni ja kojeg razloga, kao nekakav miljenik i mezimac foruma.
  • vjeko1701
    8k
    Realno jako loša utakmica, najgora u ovoj sezoni a mogli smo i izgubiti da im je još nešto ušlo. Nismo bili u utakmici. Dali gol, stali. Šteta jer da se ovo dobilo, imali bi veliku psihološku a i lijepu bodovnu prednost. Iduće kolo se mora dobiti.
  • Maki2
    610
    Pa odmorit Misica znaci da stavljas Pavica sto znaci da ne mijenjas geometriju igre nego mijenjas poziciju za poziciju
  • DrawTube
    4.7k
    SVI NA MAKSIMIR 13.9.!

    Boli me.briga imamo li bekove, halfove i forove što daju golove, svi na Max!
  • Nadmocniji
    219
    Odlicna pljuska, sad cemo se najebat mame svima!
    d!
  • Dani Olmić
    222
    moralo se i ovo i kaj sad? Nece ni iduce bit šetnja
  • Mrvica
    3.9k
    Ajmo ih sad razapet odmah. I meni je pala na pamet Olimpija i razmontiravanje, ali jebem mu mater nismo odnijeli 3 boda i sa ovakvom igrom je i 1 bod dosta. Što se tiče starta Cordobe, Andrić mi je drag kao čovjek a da ću srat sad po Cordobi ne pada mi na pamet, gaženje Rijekinih igrača prvi primjer Rog to je bilo lijepo? Loša predstava danas, bod je tu i idemo dalje kako je rekao Sergej ''Prvenstvo je maraton'' i to je to.

    Edit: koliko god je liga kriminalna trebamo ostat na zemlji i nastavit gazit.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Duje faking strukan, toliko losih odluka na jednoj utakmici ne pamtim. Dva gazenja (jankovic i galesic) ne dobiju ni zuti karton.

    Solidno prvo poluvrijeme i uzasno drugo. Idemo na pauzu sa prvog mjesta, nadam se jos jednom ili dvojici igraca i onda sigurna pobjeda protiv tovara.

    Nadam se da Mmaee nije ozbiljnije ozlijeđen.
  • E46
    634
    Moze se Misica odmorit i da igra Ademi šesticu, to je igrao puno puta u karijeri a losiji od Misica motoricki nije sigurno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.