• Dragon1Warrior123
    3.2k
    3 5 2 veliki minus. Napokon imas krila i ti igra s bez njih... Osim toga, Misic veliki minus od mene danas. Makar opcenito smo beskrvni totalno bili.
  • sport
    3.3k
    Nažalost mi sa trenutno najboljom ekipom nakon jedne europske utakmice izgledamo ovako ispuhano bez energije.A tako smo izgledali i u Osijeku.
  • Paggini
    19.6k
    A i svima koji se zgrazaju na ovaj Cordobin faul, samo da spomenem tri gazenja gleznja Rijekinih igrača koja su kudikamo opasnija od ovog starta Cordobe
  • NitkoBitan
    17k
    Ovo opet ne štima i to treba glasno reci.Miro Vugrinec

    Ne stima kad igras 3-5-2, a Petko i Kule s centra prate pogledom njihov pritisak.
  • Dani Olmić
    222
    Cordoba ponekad kao muha bez glave leti po terenu
  • Hnlovac
    1k
    Miro ak ne dođeš ja tekmu 13og svi ti komentari padaju u vodu!

    Manje komentara više dolazaka
  • Zg123
    212
    Da smo igrali ko zadnjih 10-15 min kad smo digli razinu agresivnosti i trke dobili bi ovo u hendikepu, ne znam zasto smo prepustili igru Rijeci nakon zabijenog gola
  • Maki2
    610
    Pa sta da koncepcijski drugacije napravi? Fale ti 3 beka, a cetvrti nije odigro minute u seniorskom nogometu.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Grozna predstava, moramo biti zadovoljni bodom jer ga realno dinamo nije zaslužio.

    Rijeka je večeras bila bolja momčad!

    Neshvatljivo, ali je tako, svaka kritika je na mjestu.
    Događa se, možda je do umora, možda se feštalo zbog LP, možda je samo loš dan, ali ovakve utakmice treba svesti na minimum.

    Nitko nema pravo za očekivati osvajanje lige sa 100% osvojenih bodova, sigurno će biti još kikseva i to nije nikakav problem.

    Međutim, ovakva igra je itekako problem!
  • Olmic
    3.6k
    putovali su iz ljubljane i stali su igrat nogomet u 45 minuti
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    1 udarac u okvir gola cijelu utakmicu. Baš loše danas.

    Ovo Strukanovo suđenje danas je teška antireklama za ligu, frajer je uspio oštetiti obje ekipe svojim groznim odlukama. Jedno 10 čistih gaženja nije niti vidio niti sankcionirao.
  • Dzoni
    616
    Jebiga, slabija tekma danas, umor vidno prisutan i opet se dokazuje da 3 5 2 ne ide protiv Rijeke. Bit će sigurno bolje od ovog, u to ne sumnjam.
    Preporuka dežurnim pljuvačima da kad je tekma Dinama da zgrabe pivu i nek se opuste. Duga je sezona, treba se naviknut na pokoje slabije izdanje
  • don
    5.5k
    3 5 2 veliki minus. Napokon imas krila i ti igra s bez njihDragon1Warrior123

    ljudi, mi danas nismo imali bekova, šta vam tu nije jasno????? s kim da igramo sa 4 natrag, jel vi razumijete razliku između 352 i 4231?

    Nismo mi krivi jer se naš dragi Ogiwara poslije 15 minuta svake odigrane utakmice razboli ili ozljedi, RPG ozljedio se pa ozljedio jebiga.
  • Krulek
    440
    Rijeka puno energičnija nakon onakvog poraza u KL, Dinamo prilično raštiman, veza loša, Bati se izgubio, Pjaca i Hoxha potpuno nedorečeni, remi potpuno objektivan. Jedino mi nije jasno šta se može napraviti sa ovakvom igrom u LP. Nadam se da nećemo biti vreća za napucavanje. Sva sreća da je sad rep. pauza pa da se malo srede ozljede i dobije nova energija.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Miro Vugrinec evo ga naš dragi Miro koji u životu nije napisao post poslije dobre utakmice, ali je tu uvijek uredno kad treba srat...

    Mislim da je plakao cijelu noć kad je Pjaca dao onaj gol Qarabagu
    don

    Za hnl utakmice sigurno neću slati pohvale jer su tu redom amaterski protivnici, za europske odlične utakmice pohvalim uvijek i pojedince i ekipu. Pustite me tih populističkih spika, dajmo podršku ne pljujmo itd. Ja ne pljujem nikoga nego kritički sagledavam. I dalje stojim iza svega sto sam rekao i za tog Pjacu kojeg spominješ. Tu i tamo će bljesnut jer kvakitetu ima i uvijek će imat, ali to će biti samo povremeno, nažalost u kontinuitetu ne mize dobro igrati jer 2 ozljede kriznih i 8 godina neigranja čine svoje po pitanju spreme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.